Konkursy

 • Wyniki konkursu pt. „Kolorowy Świat Barbie”

  Wyniki konkursu pt. „Kolorowy Świat Barbie”

  Ogłaszamy wyniki konkursu pt. „Kolorowy Świat Barbie”. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za zaangażowanie w tworzeniu prac konkursowych! Gratulujemy otrzymania nagród, które powinny dotrzeć do uczestniczek w ciągu kilku dni.
 • Konkurs dla dzieci pt. „Kolorowy Świat Barbie”

  Konkurs dla dzieci pt. „Kolorowy Świat Barbie”

  Zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 6 lat na wakacyjny konkurs pt. „Kolorowy Świat Barbie” . Zwycięzcy otrzymają film pt. „Barbie w świecie gier”, a także specjalną niespodziankę od serwisu Przedszkola.edu.pl. Przygotujcie się na turbodoładowaną przygodę z Barbie!
 • Konkurs pt. „Podróżuj z Nelą”!

  Konkurs pt. „Podróżuj z Nelą”!

  Tajemnicze galeony, podwodny las, piraci z Karaibów, korsarze i skrzynie pełne złota...To wszystko czeka na Was w siódmej już książce pt. „Nela i skarby Karaibów” z cyklu Nela Mała Reporterka . Nie macie tego tytułu na swoich półkach? Pomożemy Wam go zdobyć!
 • Wyniki konkursu plastycznego pt. „Pastelowy stragan”

  Wyniki konkursu plastycznego pt. „Pastelowy stragan”

  Kochani, właśnie upłynął termin przesyłania prac do konkursu „Pastelowy stragan”. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za trud włożony w wykonanie prac plastycznych, a opiekunom za wysyłanie wiadomości ze zdjęciami. Z uwagi na dużą liczbę zgłoszeń, zamiast 2 uczestników, postanowiliśmy wyróżnić jeszcze 3 osoby. 
 • Konkurs dla dzieci pt. „Pastelowy stragan”

  Konkurs dla dzieci pt. „Pastelowy stragan”

  Niedługo Dzień Dziecka, więc postanowiliśmy zorganizować kolejny konkurs plastyczny. Jego nazwa nosi tytuł „Pastelowy stragan”. Zachęcamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 6 lat do przesyłania zgłoszeń na adres naszej redakcji.    
 • Wyniki konkursu pt. „Pani Wiosna”

  Wyniki konkursu pt. „Pani Wiosna”

  Zorganizowaliśmy konkurs dla dzieci, który polegał na wykonaniu pracy plastycznej przedstawiającej Panią Wiosnę. Gotowe prace konkursowe miały zostać przesłane na adres mailowy naszej redakcji do 30 marca 2017 roku. Specjalna komisja wybrała już 5 zwycięzców, do których powędrują atrakcyjne nagrody w postaci zestawów wielkanocnych.
 • Konkurs plastyczny dla dzieci pt. „Pani Wiosna”

  Konkurs plastyczny dla dzieci pt. „Pani Wiosna”

  Wiosna tuż tuż, więc powoli możemy obserwować jej oznaki. Z czym kojarzy nam się ta pora roku? W okresie wiosennym dni stają się coraz dłuższe, a na drzewach zaczynają pojawiać się pierwsze pąki kwiatów. Jest to czas zieleni, słońca i pięknej pogody. Ciekawe, jak maluchy wyobrażają sobie wiosnę...
 • KONKURS: Wygraj wejściówki na Małego Sputnika!

  KONKURS: Wygraj wejściówki na Małego Sputnika!

  Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do wzięcia udziału w naszym plastycznym konkursie Złota polska jesień - Jak ty widzisz jesień? Z czym kojarzy Ci się ta pora roku? Weź udział w konkursie i wygraj podwójną wejściówkę na Małego Sputnika!
 • Wyniki konkursu: Moja wymarzona podróż

  Wyniki konkursu: Moja wymarzona podróż

  Wczoraj zakończyliśmy konkurs „Moja wymarzona podróż” , w którym można było wygrać jedną z pięciu książek nowe przygody Neli Małej Reporterki, zatytułowaną Nela i tajemnice świata oraz zestawy gadżetów Przedszkola.edu.pl.   Dziękujemy wszystkim dzieciom, które wykonały naprawdę piękne prace, oraz ich rodzicom za przysłanie ich do naszej redakcji. Ogłaszamy wyniki!   Nagrody otrzymują: Wiktor B. Łukasz M. Emilka H. Zosia N. Dominika Sz.   Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Nagrodzone prace zobaczycie w naszej fotogalerii.