Konkursy

 • Konkurs dla przedszkoli pt. LISTOPADOWY PARASOL

  Konkurs dla przedszkoli pt. LISTOPADOWY PARASOL

  Startujemy z nowym konkursem dla dzieci! Tym razem do wspólnej zabawy zapraszamy placówki przedszkolne. LISTOPADOWY PARASOL - to temat przewodni naszego konkursu, w którym można zdobyć niezwykłą grę - „Złapmy lwa”. Liczymy na kreatywność maluchów!
 • Mój kolczasty przyjaciel jeż - kreatywny konkurs dla dzieci!

  Mój kolczasty przyjaciel jeż - kreatywny konkurs dla dzieci!

  Piękne liście mieniące się wszystkimi odcieniami złota, kasztany leżące na ziemi, czerwona jarzębina i żołędzie... Żal byłoby nie wykorzystać tych wszystkich skarbów jesieni, dlatego postanowiliśmy zorganizować kreatywny konkurs dla maluchów. Zabierzcie swoje pociechy na spacer w poszukiwaniu cudów natury i stwórzcie jeża!  
 • Wyniki konkursu pt. „Kolorowy Świat Barbie”

  Wyniki konkursu pt. „Kolorowy Świat Barbie”

  Ogłaszamy wyniki konkursu pt. „Kolorowy Świat Barbie”. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za zaangażowanie w tworzeniu prac konkursowych! Gratulujemy otrzymania nagród, które powinny dotrzeć do uczestniczek w ciągu kilku dni.
 • Konkurs dla dzieci pt. „Kolorowy Świat Barbie”

  Konkurs dla dzieci pt. „Kolorowy Świat Barbie”

  Zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 6 lat na wakacyjny konkurs pt. „Kolorowy Świat Barbie” . Zwycięzcy otrzymają film pt. „Barbie w świecie gier”, a także specjalną niespodziankę od serwisu Przedszkola.edu.pl. Przygotujcie się na turbodoładowaną przygodę z Barbie!
 • Konkurs pt. „Podróżuj z Nelą”!

  Konkurs pt. „Podróżuj z Nelą”!

  Tajemnicze galeony, podwodny las, piraci z Karaibów, korsarze i skrzynie pełne złota...To wszystko czeka na Was w siódmej już książce pt. „Nela i skarby Karaibów” z cyklu Nela Mała Reporterka . Nie macie tego tytułu na swoich półkach? Pomożemy Wam go zdobyć!
 • Wyniki konkursu plastycznego pt. „Pastelowy stragan”

  Wyniki konkursu plastycznego pt. „Pastelowy stragan”

  Kochani, właśnie upłynął termin przesyłania prac do konkursu „Pastelowy stragan”. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za trud włożony w wykonanie prac plastycznych, a opiekunom za wysyłanie wiadomości ze zdjęciami. Z uwagi na dużą liczbę zgłoszeń, zamiast 2 uczestników, postanowiliśmy wyróżnić jeszcze 3 osoby. 
 • Konkurs dla dzieci pt. „Pastelowy stragan”

  Konkurs dla dzieci pt. „Pastelowy stragan”

  Niedługo Dzień Dziecka, więc postanowiliśmy zorganizować kolejny konkurs plastyczny. Jego nazwa nosi tytuł „Pastelowy stragan”. Zachęcamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 6 lat do przesyłania zgłoszeń na adres naszej redakcji.    
 • Wyniki konkursu pt. „Pani Wiosna”

  Wyniki konkursu pt. „Pani Wiosna”

  Zorganizowaliśmy konkurs dla dzieci, który polegał na wykonaniu pracy plastycznej przedstawiającej Panią Wiosnę. Gotowe prace konkursowe miały zostać przesłane na adres mailowy naszej redakcji do 30 marca 2017 roku. Specjalna komisja wybrała już 5 zwycięzców, do których powędrują atrakcyjne nagrody w postaci zestawów wielkanocnych.
 • Konkurs plastyczny dla dzieci pt. „Pani Wiosna”

  Konkurs plastyczny dla dzieci pt. „Pani Wiosna”

  Wiosna tuż tuż, więc powoli możemy obserwować jej oznaki. Z czym kojarzy nam się ta pora roku? W okresie wiosennym dni stają się coraz dłuższe, a na drzewach zaczynają pojawiać się pierwsze pąki kwiatów. Jest to czas zieleni, słońca i pięknej pogody. Ciekawe, jak maluchy wyobrażają sobie wiosnę...