Konkursy

 • Konkurs Świat przyjazny dziecku - zgłoś swoją firmę!

  Konkurs Świat przyjazny dziecku - zgłoś swoją firmę!

  Już po raz trzynasty Komitet Ochrony Praw Dziecka organizuje konkurs Świat przyjazny dziecku . To liczący się głos w dyskusji na temat bezpiecznych i rozwijających produktów, miejsc oraz inicjatyw dedykowanych dzieciom. Udział w nim mogą brać firmy produkujące, importujące i dystrybuujące produkty dla dzieci. Wygrana lub wyróżnienie w konkursie Świat przyjazny dziecku to jasny sygnał dla rodziców oraz opiekunów, że dają swoim dzieciom to, co najlepsze.
 • Zostań Super Dyrektorem Przedszkola!

  Zostań Super Dyrektorem Przedszkola!

  Jeśli jesteś dyrektorem przedszkola, który z entuzjazmem podchodzi do swojej pracy i robi wszystko, by rozwijać prowadzoną przez siebie placówkę, to koniecznie musisz wziąć udział w konkursie Super Dyrektor Przedszkola. Jest on organizowany przez czasopisma „Dyrektor Szkoły. Miesięcznik Kierowniczej Kadry Oświatowej” oraz „Przed Szkołą. Poradnik Dyrektora Przedszkola” i ma na celu wyróżnienie tych dyrektorów, którzy są liderami pozytywnych zmian w oświacie.
 • Galeria konkursu: Wygraj matę edukacyjną Dwinguler

  Galeria konkursu: Wygraj matę edukacyjną Dwinguler

  Właśnie zakończyliśmy konkurs: Wygraj matę edukacyjną Dwinguler dla swojego dziecka , w którym główną nagrodą były ekologiczne maty edukacyjne Dwinguler, ufundowane przez ich producenta, firmę Youngsan Handels. Przedstawiamy zwycięzców konkursu: I miejsce (duża mata Dwinguler) – Kasjana Sz., 6 lat II miejsce (średnia mata Dwinguler) – Ola B., 4 lata III miejsce (mała mata Dwinguler) – Amelka R., 5 lat Wszystkie prace wykonane przez dzieci oraz zdjęcia przedstawiające ich zabawy były wspaniałe, dlatego postanowiliśmy przyznać aż jedenaście wyróżnień, które otrzymują: Julia B., 5 lat Zuzia J., 6 lat Julia i Igor B., 5 i 7 lat Julia T., 6 lat Hania W., 4 lata Kamilek J., 4,5 roku Bartłomiej J., 4 lata Kuba G., 4 lata Pawełek Ś., 5 lat Nelka U., 3,5 roku Iga M. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do obejrzenia nagrodzonych i wyróżnionych prac w znajdującej się poniżej galerii.
 • Startuje konkurs na najlepszą Placówkę Oświatową Roku 2014

  Startuje konkurs na najlepszą Placówkę Oświatową Roku 2014

  Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej właśnie ogłosiło tegoroczną edycję konkursu Placówka Oświatowa Roku 2014 w kategoriach: Przedszkole Roku 2014 oraz Żłobek Roku 2014. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej konferencji, zaplanowanej na drugą połowę roku.
 • Wygraj występ Teatru Lalek Pinokio dla swojego przedszkola!

  Wygraj występ Teatru Lalek Pinokio dla swojego przedszkola!

  Przedszkolaki to najwięksi wielbiciele przedstawień teatralnych i wszelkich zabaw z nim związanych. Tylko teraz, dyrektorzy i nauczyciele mają szansę na to, by spełnić marzenia swoich podopiecznych i wygrać wizytę Teatru Lalek Pinokio w swoim przedszkolu! Niżej dowiecie się, jak wziąć udział w konkursie Pinokiolandia.
 • Galeria konkursu: Zaprojektuj sukienkę dla Lalanki

  Galeria konkursu: Zaprojektuj sukienkę dla Lalanki

  Uwaga! Konkurs „Zaprojektuj sukienkę dla lalki Lalanki” został już zakończony! Wyniki ogłosimy 10 stycznia 2014 roku. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii prac dzieci, które brały udział w zabawie oraz odwiedzenia naszego profilu: www.facebook.com/Przedszkolaedupl gdzie można głosować na najlepsze projekty. Wygrywają prace z największą liczbą polubień. Szczegóły konkursu:: Konkurs: Zaprojektuj sukienkę dla lalki Lalanki
 • Wyniki kreatywnego konkursu CzuCzu

  Wyniki kreatywnego konkursu CzuCzu

  Ogłaszamy wyniki naszego konkursu dla kreatywnych przedszkolaków, w którym do wygrania były zestawy zabawek edukacyjnych ufundowanych przez firmę CzuCzu!
 • Konkurs: Zaprojektuj sukienkę dla lalki Lalanki

  Konkurs: Zaprojektuj sukienkę dla lalki Lalanki

  Która dziewczynka nie marzy, aby zostać właścicielką pięknej, unikalnej lalki? Teraz te dziecięce marzenia mogą się spełnić! Wystarczy wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są wspaniałe, ręcznie szyte lalki oraz książeczki z opowiadaniami. 
 • Galeria konkursu dla kreatywnych przedszkolaków: Rysuj i wygrywaj!

  Galeria konkursu dla kreatywnych przedszkolaków: Rysuj i wygrywaj!

  Uwaga! Konkurs dla kreatywnych przedszkolaków, który organizowaliśmy wspólnie z CzuCzu, został już zakończony. Wyniki ogłosimy 20 grudnia 2013 r.! Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii prac dzieci, które brały udział w naszej zabawie oraz odwiedzenia naszego profilu: www.facebook.com/Przedszkolaedupl gdzie można głosować na najlepsze rysunki. Wygrywają prace z największą liczbą polubień. Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu dostępne są tutaj: Konkurs dla kreatywnych przedszkolaków: Rysuj i wygrywaj!
 • Konkurs dla kreatywnych przedszkolaków: Rysuj i wygrywaj!

  Konkurs dla kreatywnych przedszkolaków: Rysuj i wygrywaj!

  Jesteś rodzicem lub opiekunem przedszkolaków, które mają głowę pełną pomysłów? Proponujemy udział w naszym nowym konkursie, w którym maluchy mogą wykazać się swoją kreatywnością i bogatą wyobraźnią! Do wygrania są wspaniałe zestawy edukacyjnych zabawek CzuCzu.