Konkursy

 • Konkurs pt. „Podróżuj z Nelą”!

  Konkurs pt. „Podróżuj z Nelą”!

  Tajemnicze galeony, podwodny las, piraci z Karaibów, korsarze i skrzynie pełne złota...To wszystko czeka na Was w siódmej już książce pt. „Nela i skarby Karaibów” z cyklu Nela Mała Reporterka . Nie macie tego tytułu na swoich półkach? Pomożemy Wam go zdobyć!
 • Wyniki konkursu plastycznego pt. „Pastelowy stragan”

  Wyniki konkursu plastycznego pt. „Pastelowy stragan”

  Kochani, właśnie upłynął termin przesyłania prac do konkursu „Pastelowy stragan”. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za trud włożony w wykonanie prac plastycznych, a opiekunom za wysyłanie wiadomości ze zdjęciami. Z uwagi na dużą liczbę zgłoszeń, zamiast 2 uczestników, postanowiliśmy wyróżnić jeszcze 3 osoby. 
 • Konkurs dla dzieci pt. „Pastelowy stragan”

  Konkurs dla dzieci pt. „Pastelowy stragan”

  Niedługo Dzień Dziecka, więc postanowiliśmy zorganizować kolejny konkurs plastyczny. Jego nazwa nosi tytuł „Pastelowy stragan”. Zachęcamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 6 lat do przesyłania zgłoszeń na adres naszej redakcji.    
 • Wyniki konkursu pt. „Pani Wiosna”

  Wyniki konkursu pt. „Pani Wiosna”

  Zorganizowaliśmy konkurs dla dzieci, który polegał na wykonaniu pracy plastycznej przedstawiającej Panią Wiosnę. Gotowe prace konkursowe miały zostać przesłane na adres mailowy naszej redakcji do 30 marca 2017 roku. Specjalna komisja wybrała już 5 zwycięzców, do których powędrują atrakcyjne nagrody w postaci zestawów wielkanocnych.
 • Konkurs plastyczny dla dzieci pt. „Pani Wiosna”

  Konkurs plastyczny dla dzieci pt. „Pani Wiosna”

  Wiosna tuż tuż, więc powoli możemy obserwować jej oznaki. Z czym kojarzy nam się ta pora roku? W okresie wiosennym dni stają się coraz dłuższe, a na drzewach zaczynają pojawiać się pierwsze pąki kwiatów. Jest to czas zieleni, słońca i pięknej pogody. Ciekawe, jak maluchy wyobrażają sobie wiosnę...
 • KONKURS: Wygraj wejściówki na Małego Sputnika!

  KONKURS: Wygraj wejściówki na Małego Sputnika!

  Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do wzięcia udziału w naszym plastycznym konkursie Złota polska jesień - Jak ty widzisz jesień? Z czym kojarzy Ci się ta pora roku? Weź udział w konkursie i wygraj podwójną wejściówkę na Małego Sputnika!
 • Wyniki konkursu: Moja wymarzona podróż

  Wyniki konkursu: Moja wymarzona podróż

  Wczoraj zakończyliśmy konkurs „Moja wymarzona podróż” , w którym można było wygrać jedną z pięciu książek nowe przygody Neli Małej Reporterki, zatytułowaną Nela i tajemnice świata oraz zestawy gadżetów Przedszkola.edu.pl.   Dziękujemy wszystkim dzieciom, które wykonały naprawdę piękne prace, oraz ich rodzicom za przysłanie ich do naszej redakcji. Ogłaszamy wyniki!   Nagrody otrzymują: Wiktor B. Łukasz M. Emilka H. Zosia N. Dominika Sz.   Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Nagrodzone prace zobaczycie w naszej fotogalerii.
 • Konkurs Świat przyjazny dziecku - zgłoś swoją firmę!

  Konkurs Świat przyjazny dziecku - zgłoś swoją firmę!

  Już po raz trzynasty Komitet Ochrony Praw Dziecka organizuje konkurs Świat przyjazny dziecku . To liczący się głos w dyskusji na temat bezpiecznych i rozwijających produktów, miejsc oraz inicjatyw dedykowanych dzieciom. Udział w nim mogą brać firmy produkujące, importujące i dystrybuujące produkty dla dzieci. Wygrana lub wyróżnienie w konkursie Świat przyjazny dziecku to jasny sygnał dla rodziców oraz opiekunów, że dają swoim dzieciom to, co najlepsze.
 • Zostań Super Dyrektorem Przedszkola!

  Zostań Super Dyrektorem Przedszkola!

  Jeśli jesteś dyrektorem przedszkola, który z entuzjazmem podchodzi do swojej pracy i robi wszystko, by rozwijać prowadzoną przez siebie placówkę, to koniecznie musisz wziąć udział w konkursie Super Dyrektor Przedszkola. Jest on organizowany przez czasopisma „Dyrektor Szkoły. Miesięcznik Kierowniczej Kadry Oświatowej” oraz „Przed Szkołą. Poradnik Dyrektora Przedszkola” i ma na celu wyróżnienie tych dyrektorów, którzy są liderami pozytywnych zmian w oświacie.
 • Galeria konkursu: Wygraj matę edukacyjną Dwinguler

  Galeria konkursu: Wygraj matę edukacyjną Dwinguler

  Właśnie zakończyliśmy konkurs: Wygraj matę edukacyjną Dwinguler dla swojego dziecka , w którym główną nagrodą były ekologiczne maty edukacyjne Dwinguler, ufundowane przez ich producenta, firmę Youngsan Handels. Przedstawiamy zwycięzców konkursu: I miejsce (duża mata Dwinguler) – Kasjana Sz., 6 lat II miejsce (średnia mata Dwinguler) – Ola B., 4 lata III miejsce (mała mata Dwinguler) – Amelka R., 5 lat Wszystkie prace wykonane przez dzieci oraz zdjęcia przedstawiające ich zabawy były wspaniałe, dlatego postanowiliśmy przyznać aż jedenaście wyróżnień, które otrzymują: Julia B., 5 lat Zuzia J., 6 lat Julia i Igor B., 5 i 7 lat Julia T., 6 lat Hania W., 4 lata Kamilek J., 4,5 roku Bartłomiej J., 4 lata Kuba G., 4 lata Pawełek Ś., 5 lat Nelka U., 3,5 roku Iga M. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do obejrzenia nagrodzonych i wyróżnionych prac w znajdującej się poniżej galerii.