Konkursy

 • Startuje konkurs na najlepszą Placówkę Oświatową Roku 2014

  Startuje konkurs na najlepszą Placówkę Oświatową Roku 2014

  Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej właśnie ogłosiło tegoroczną edycję konkursu Placówka Oświatowa Roku 2014 w kategoriach: Przedszkole Roku 2014 oraz Żłobek Roku 2014. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej konferencji, zaplanowanej na drugą połowę roku.
 • Wygraj występ Teatru Lalek Pinokio dla swojego przedszkola!

  Wygraj występ Teatru Lalek Pinokio dla swojego przedszkola!

  Przedszkolaki to najwięksi wielbiciele przedstawień teatralnych i wszelkich zabaw z nim związanych. Tylko teraz, dyrektorzy i nauczyciele mają szansę na to, by spełnić marzenia swoich podopiecznych i wygrać wizytę Teatru Lalek Pinokio w swoim przedszkolu! Niżej dowiecie się, jak wziąć udział w konkursie Pinokiolandia.
 • Galeria konkursu: Zaprojektuj sukienkę dla Lalanki

  Galeria konkursu: Zaprojektuj sukienkę dla Lalanki

  Uwaga! Konkurs „Zaprojektuj sukienkę dla lalki Lalanki” został już zakończony! Wyniki ogłosimy 10 stycznia 2014 roku. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii prac dzieci, które brały udział w zabawie oraz odwiedzenia naszego profilu: www.facebook.com/Przedszkolaedupl gdzie można głosować na najlepsze projekty. Wygrywają prace z największą liczbą polubień. Szczegóły konkursu:: Konkurs: Zaprojektuj sukienkę dla lalki Lalanki
 • Wyniki kreatywnego konkursu CzuCzu

  Wyniki kreatywnego konkursu CzuCzu

  Ogłaszamy wyniki naszego konkursu dla kreatywnych przedszkolaków, w którym do wygrania były zestawy zabawek edukacyjnych ufundowanych przez firmę CzuCzu!
 • Konkurs: Zaprojektuj sukienkę dla lalki Lalanki

  Konkurs: Zaprojektuj sukienkę dla lalki Lalanki

  Która dziewczynka nie marzy, aby zostać właścicielką pięknej, unikalnej lalki? Teraz te dziecięce marzenia mogą się spełnić! Wystarczy wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są wspaniałe, ręcznie szyte lalki oraz książeczki z opowiadaniami. 
 • Galeria konkursu dla kreatywnych przedszkolaków: Rysuj i wygrywaj!

  Galeria konkursu dla kreatywnych przedszkolaków: Rysuj i wygrywaj!

  Uwaga! Konkurs dla kreatywnych przedszkolaków, który organizowaliśmy wspólnie z CzuCzu, został już zakończony. Wyniki ogłosimy 20 grudnia 2013 r.! Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii prac dzieci, które brały udział w naszej zabawie oraz odwiedzenia naszego profilu: www.facebook.com/Przedszkolaedupl gdzie można głosować na najlepsze rysunki. Wygrywają prace z największą liczbą polubień. Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu dostępne są tutaj: Konkurs dla kreatywnych przedszkolaków: Rysuj i wygrywaj!
 • Konkurs dla kreatywnych przedszkolaków: Rysuj i wygrywaj!

  Konkurs dla kreatywnych przedszkolaków: Rysuj i wygrywaj!

  Jesteś rodzicem lub opiekunem przedszkolaków, które mają głowę pełną pomysłów? Proponujemy udział w naszym nowym konkursie, w którym maluchy mogą wykazać się swoją kreatywnością i bogatą wyobraźnią! Do wygrania są wspaniałe zestawy edukacyjnych zabawek CzuCzu.
 • Galeria konkursu

  Galeria konkursu "Jesienne zabawy"

  Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii konkursu "Jesienne zabawy"! W puli jest wiele atrakcyjnych nagród -  voucher na rodzinny pobyt w Wiśle, a oprócz tego również plecaki dla dzieci, piórniki Littest Pet Shop, pudełka Glossybox z mini kosmetykami oraz gadżety naszego serwisu! Zachęcamy więc wszystkich rodziców przedszkolaków do chwalenia się kreatywnością swoich pociech i włączenia do wspólnej zabawy. Wszystkie szczegóły dostępne są tutaj: Wielki konkurs serwisu Przedszkola.edu.pl: Jesienne zabawy .
 • Wielki konkurs serwisu Przedszkola.edu.pl: Jesienne zabawy

  Wielki konkurs serwisu Przedszkola.edu.pl: Jesienne zabawy

  Kolorowe liście, kasztany, żołędzie... Jesień to pora roku inspirująca do rozmaitych zabaw, zarówno na świeżym powietrzu, jak i w domu. Pochwalcie się pomysłowością Waszego dziecka w wymyślaniu jesiennych zabaw i weźcie udział w naszym nowym konkursie! Do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród - w tym voucher na rodzinny pobyt w Wiśle.