Pozostałe

 • Przedszkole Językowe Neuronek przy First Step Academy

  Przedszkole Językowe Neuronek przy First Step Academy

  Jest takie miejsce we Wrocławiu, które powstało z myślą o wspieraniu rozwoju maluchów, a także w celu stworzenia im bezpiecznego i przyjaznego środowiska. Mowa o placówce edukacyjno-wychowawczej First Step Academy , składającej się z przedszkola i żłobka Neuronek. Głównym celem obiektu jest dbanie o to, aby nauka uczęszczających tutaj dzieci stała się dla nich niezapomnianą przygodą pełną wiedzy i nowych doświadczeń.
 • Jak założyć przedszkole?

  Jak założyć przedszkole?

  Założenie przedszkola staje się coraz bardziej popularnym pomysłem na biznes, lecz wymaga spełnienia kilku ważnych wymogów. Jak wyglądają procedury przy zakładaniu przedszkola niepublicznego? Jakie obowiązki ma osoba otwierająca taką placówkę? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w dalszej części artykułu.
 • Przedszkolak w grupie integracyjnej

  Przedszkolak w grupie integracyjnej

  Wybór przedszkola stanowi poważną decyzję dla rodziców, ponieważ jest ono pierwszym etapem przygotowującym dziecko do samodzielności. Należy postawić na obiekt, który wspomoże rozwój naszego malucha. Pośród szerokiej palety placówek znajduje się przedszkole integracyjne. Jakie są zalety takiego miejsca i czy warto posłać tam dziecko?
 • Kolejne środki na mazowieckie żłobki

  Kolejne środki na mazowieckie żłobki

  31 sierpnia 2017 roku startuje nabór wniosków w ramach działania 8.3 Ułatwianie powrotu do aktywności zawodowej osób sprawujących opiekę nad dziećmi do lat 3 , poddziałanie 8.3.1 Ułatwianie powrotu do aktywności zawodowej z Mazowieckiego RPO . Wnioski będzie można składać do 18 września 2017 roku .
 • Czas na plener z dzieckiem!

  Czas na plener z dzieckiem!

  Dzieci uwielbiają spędzać czas ze swoimi rodzicami. Najlpiej czują się na placu zabaw, gdzie pod czujnym okiem opiekunów mogą dokazywać, ile tylko dusza zapragnie. W okresie letnim pogoda sprzyja przebywaniu na świeżym powietrzu, zatem warto zabrać malucha do lasu lub nad wodę. Zobaczcie, jak można spędzić czas z dzieckiem!
 • Dzień Ojca 2017

  Dzień Ojca 2017

  Zespół Przedszkola.edu.pl składa najlepsze życzenia z okazji Dnia Ojca!
 • Przedszkole i Żłobek Berek w Ożarowie Mazowieckim

  Przedszkole i Żłobek Berek w Ożarowie Mazowieckim

  Szukacie placówki, w której panuje domowa atmosfera, uzupełniona mądrą i pełną miłości do dziecka opieką? Przejrzyjcie ofertę Niepublicznego Przedszkola i Żłobka Berek w Ożarowie Mazowieckim, przy ulicy Poznańskiej 232. Obiekt powstał z myślą o stworzeniu miejsca, gdzie maluchy będą miały odpowiedni rozwój, a także szczęśliwe dzieciństwo. Głównym celem placówki jest ukazanie podopiecznym najważniejszych wartości i celów w życiu oraz uwrażliwienie na piękno otaczającego świata.
 • 100 milionów na godzenie życia zawodowego i prywatnego

  100 milionów na godzenie życia zawodowego i prywatnego

  30 maja 2017 roku startuje nabór wniosków na działanie 9.4, czyli Godzenie życia zawodowego i prywatnego z Lubelskiego RPO, którego budżet wynosi 97 520 034, 47 zł. Działanie przewiduje przedsięwzięcia zwiększające dostęp do opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 oraz programy aktywizacji zawodowej.
 • OKOmarket - internetowy serwis ogłoszeniowy

  OKOmarket - internetowy serwis ogłoszeniowy

  Słyszeliście o internetowym serwisie ogłoszeniowym, zwanym OKOmarket ? Może z niego korzystać każdy, kto ma dostęp do Internetu, a zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne. Użytkownicy mają możliwość dodawania ogłoszeń, które dotyczą zarówno nowych, jak i używanych przedmiotów.
 • Domek Elfów - nowe magiczne przedszkole w samym centrum Warszawy

  Domek Elfów - nowe magiczne przedszkole w samym centrum Warszawy

  W samym sercu Warszawy, w cichym, spokojnym i pozbawionym miejskiego hałasu miejscu, przy ulicy Grzybowskiej 2 mieści się pewna magiczna placówka przedszkolna zwana Domkiem Elfów. Budynek, w którym ma ona swoją lokalizację położony jest w odległości 500 metrów od najważniejszej stacji metra – Świętokrzyska, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Mirowskiego. Mali podopieczni będą cieszyć się tu z bliskości kilku placów zabaw, a otaczająca z każdej strony zieleń pozwoli dorastać dzieciom pośród przyrody, dając tym samym wiele możliwości do odkrywania świata poprzez obserwację, doświadczenie i działanie.