Wiadomości

 • Poznańskie placówki dla dzieci polecane przez rodziców

  Poznańskie placówki dla dzieci polecane przez rodziców

  Przed nami kolejny artykuł dotyczący polecanych placówek, sprawujących opiekę nad dziećmi. Dzisiaj skupimy się na Poznaniu. Chcecie dowiedzieć się, gdzie warto posłać swojego malucha? Zobaczcie, co oferują poszczególne przedszkola.
 • KIDS’ TIME 2017 już w lutym w Targach Kielce!

  KIDS’ TIME 2017 już w lutym w Targach Kielce!

  VIII Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME zbliżją się wielkimi krokami. Potrwają od 23 do 25 lutego 2017 roku w Targach Kielce. To największa wystawa branży dziecięcej w Europie Środkowo–Wschodniej i jedna z najważniejszych ekspozycji na świecie.
 • Trwa szósta edycja projektu Znak Jakości KidZone!

  Trwa szósta edycja projektu Znak Jakości KidZone!

  Znak Jakości KidZone to największy w Polsce program promocji i rekomendacji najwyższej jakości usług i produktów dla dzieci oraz najlepszych rozwiązań dla rodziny. Projekt selekcjonuje, wyróżnia i skutecznie promuje najlepsze firmy zajmujące się produkcją, handlem i usługami skierowanymi do segmentu rodzinnego, w szczególności do najmłodszych.
 • VI Lubelska Wystawa Zoologiczna ZOOPARK już w przyszły weekend!

  VI Lubelska Wystawa Zoologiczna ZOOPARK już w przyszły weekend!

  Już niedługo odbędzie się VI Lubelska Wystawa Zoologiczna ZOOPARK. Poprzednia edycja imprezy cieszyła się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Podczas dwóch dni, wystawę odwiedziło prawie 25 tysięcy osób. Jeśli kochacie zwierzaki, przyjdźcie i zobaczcie największe zoo w Lublinie.
 • Pomysły na Walentynki z dziećmi

  Pomysły na Walentynki z dziećmi

  Dzień Zakochanych zbliża się wielkimi krokami. Już od początku lutego, na sklepowych półkach możemy znaleźć upominki, które kojarzą się z miłością. Czy idea tego święta polega jednak tylko na tym, by w trakcie tego jednego dnia w roku obdarować się prezentami?
 • Jak ochronić dziecko przed zanieczyszczonym powietrzem?

  Jak ochronić dziecko przed zanieczyszczonym powietrzem?

  Zima upływa nam w towarzystwie ciągłych alarmów o przekroczonych w całej Polsce stężeniach smogu w powietrzu. Nie oznacza to, że wcześniej nie mieliśmy do czynienia ze zjawiskiem zanieczyszczenia powietrza. Tym razem jednak media odpowiednio zainteresowały się tym tematem, dzięki czemu wzrasta świadomość tego problemu.
 • Masza i Niedźwiedź - nowe czasopismo dla dzieci!

  Masza i Niedźwiedź - nowe czasopismo dla dzieci!

  Wydawnictwo Emont Polska z wielką przyjemnością zapowiada wydanie nowego czasopisma dla dzieci pt. „Masza i Niedźwiedź”. To zupełnie nowy dwumiesięcznik, który adresowany jest do wszystkich miłośników przygód małej dziewczynki i jej oddanego przyjaciela. Odbiorcami czasopisma są dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Pismo jest w sprzedaży od 31 stycznia 2017 roku, a jego cena to 9,99 złotych.
 • Dyzartria - niewyraźna mowa u dziecka

  Dyzartria - niewyraźna mowa u dziecka

  Dyzartria u dzieci jest jednym z typów zaburzeń mowy, które skutkuje dysfunkcją aparatu wykonawczego, czyli języka, podniebienia, gardła, czy krtani. Dochodzi wtedy do powstania mowy dyzartrycznej, która jest niewyraźna, powolna, bezgłośna i ma tak zwany przydźwięk nosowy.
 • Moja Pierwsza Wizyta w Kinie: Kacper i Emma - zimowe wakacje

  Moja Pierwsza Wizyta w Kinie: Kacper i Emma - zimowe wakacje

  Moja Pierwsza Wizyta w Kinie to projekt edukacyjny Multikina oraz Pracowni Ferment Kolektiv skierowany do przedszkolaków i pierwszoklasistów szkół podstawowych, który pomaga dzieciom zaprzyjaźnić się z kinem. Taka wizyta w kinie może dostarczyć wielu pozytywnych wrażeń. Projekt oferuje nie tylko starannie wybierane filmy dla najmłodszych, ale również specjalny program zwiedzania kina.
 • Jak uczcić Dzień Babci i Dzień Dziadka?

  Jak uczcić Dzień Babci i Dzień Dziadka?

  Już niedługo swoje święto będą obchodzili dziadkowie. Warto zatem pomyśleć nad prezentami, które z pewnością ucieszą naszych bliskich. Dzień Babci i Dzień Dziadka to doskonała okazja, by pokazać naszemu maluchowi jak ważne jest przygotowanie upominku dla wybranej osoby. Dzieci uwielbiają prace manualne, plastyczne i kulinarne. Wykorzystajcie ich potencjał do stworzenia niepowtarzalnego prezentu. Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych propozycji. 
 • Warszawskie placówki dla dzieci polecane przez rodziców

  Warszawskie placówki dla dzieci polecane przez rodziców

  Rozpoczynamy cykl artykułów dotyczących polecanych placówek dla dzieci. Artykuły będą pojawiać się co drugi poniedziałek. Dzisiaj zaczniemy od obiektów, które zlokalizowane są w Warszawie i okolicy. Zobaczcie, gdzie warto posłać swojego malucha i czym charakteryzuje się wybrane przez Was miejsce.