Wiadomości

 • Wydawnictwo Egmont kontynuuje wydawanie legendarnego cyklu „Kajko i Kokosz”

  Wydawnictwo Egmont kontynuuje wydawanie legendarnego cyklu „Kajko i Kokosz”

  Tworzone przez wspaniałego scenarzystę i rysownika Janusza Christę przygody dwóch słowiańskich wojów od dziesięcioleci są jedną z najpopularniejszych polskich serii komiksowych. Dziś wydawnictwo Egmont kontynuuje wydawanie legendarnego cyklu „Kajko i Kokosz” . Drugi tom serii „Kajko i Kokosz - Nowe przygody” zatytułowany „Łamignat Straszliwy” ukaże się 17 sierpnia br. Komiks stworzyli znani polscy scenarzyści i rysownicy, którzy zaproponowali opowieści w swoim stylu, ale z wielkim szacunkiem dla ducha oryginału. Fani Kajka i Kokosza nie mogą tego przegapić!
 • Planowane premiery nowości książkowych Egmontu w sierpniu i we wrześniu 2017

  Planowane premiery nowości książkowych Egmontu w sierpniu i we wrześniu 2017

  Już niedługo, bo 16 sierpnia na półkach księgarskich pojawią się pierwsze nowości Egmontu. Premiera obejmie serię książeczek dla najmłodszych dzieci, ale także publikacje dla nieco starszych maluchów. Zachęcamy do zapoznania się z krótkimi informacjami, które na chwilę przeniosą czytelników do świata książkowych bohaterów.
 • Warszawa wraca do szkoły - wielki event rodzinny!

  Warszawa wraca do szkoły - wielki event rodzinny!

  Piękne lato, wakacje w pełni, a my dopinamy na ostatni guzik wydarzenie Warszawa Wraca do Szkoły . Teraz dni naszych dzieci wypełnione są zabawą, odpoczynkiem i słodkim lenistwem. Pragniemy umilić zbliżający się moment rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Pokażemy Wam, że powrót do szkoły nie musi być  straszny. Nasz event spowoduje, że początek roku szkolnego będzie kojarzył się z wielką imprezą! Brzmi nieprawdopodobnie? Przekonajcie się sami!
 • Przedszkolak w grupie integracyjnej

  Przedszkolak w grupie integracyjnej

  Wybór przedszkola stanowi poważną decyzję dla rodziców, ponieważ jest ono pierwszym etapem przygotowującym dziecko do samodzielności. Należy postawić na obiekt, który wspomoże rozwój naszego malucha. Pośród szerokiej palety placówek znajduje się przedszkole integracyjne. Jakie są zalety takiego miejsca i czy warto posłać tam dziecko?
 • Kolejne środki na mazowieckie żłobki

  Kolejne środki na mazowieckie żłobki

  31 sierpnia 2017 roku startuje nabór wniosków w ramach działania 8.3 Ułatwianie powrotu do aktywności zawodowej osób sprawujących opiekę nad dziećmi do lat 3 , poddziałanie 8.3.1 Ułatwianie powrotu do aktywności zawodowej z Mazowieckiego RPO . Wnioski będzie można składać do 18 września 2017 roku .
 • Wyniki konkursu pt. „Kolorowy Świat Barbie”

  Wyniki konkursu pt. „Kolorowy Świat Barbie”

  Ogłaszamy wyniki konkursu pt. „Kolorowy Świat Barbie”. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za zaangażowanie w tworzeniu prac konkursowych! Gratulujemy otrzymania nagród, które powinny dotrzeć do uczestniczek w ciągu kilku dni.
 • Konkurs dla dzieci pt. „Kolorowy Świat Barbie”

  Konkurs dla dzieci pt. „Kolorowy Świat Barbie”

  Zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 6 lat na wakacyjny konkurs pt. „Kolorowy Świat Barbie” . Zwycięzcy otrzymają film pt. „Barbie w świecie gier”, a także specjalną niespodziankę od serwisu Przedszkola.edu.pl. Przygotujcie się na turbodoładowaną przygodę z Barbie!
 • Znak Jakości KidZone edycja 2017

  Znak Jakości KidZone edycja 2017

  Znak Jakości KidZone to największy w Polsce program promocji i rekomendacji najwyższej jakości usług i produktów dla dzieci oraz najlepszych rozwiązań dla rodziny. Projekt selekcjonuje, wyróżnia i skutecznie promuje najlepsze firmy zajmujące się produkcją, handlem i usługami skierowanymi do segmentu rodzinnego, w szczególności do najmłodszych.
 • Czas na plener z dzieckiem!

  Czas na plener z dzieckiem!

  Dzieci uwielbiają spędzać czas ze swoimi rodzicami. Najlpiej czują się na placu zabaw, gdzie pod czujnym okiem opiekunów mogą dokazywać, ile tylko dusza zapragnie. W okresie letnim pogoda sprzyja przebywaniu na świeżym powietrzu, zatem warto zabrać malucha do lasu lub nad wodę. Zobaczcie, jak można spędzić czas z dzieckiem!
 • Akademia Mądrego Dziecka Egmontu - seria z pomysłem na zabawę!

  Akademia Mądrego Dziecka Egmontu - seria z pomysłem na zabawę!

  Edukacyjny Egmont proponuje dzieciom kolejną odsłonę cyklu Akademia Mądrego Dziecka , która bawi, uczy i wspomaga wszechstronny rozwój malucha. Tym razem do rąk oddajemy serię, dla młodszych dzieci i ich rodziców oraz opiekunów, do wspólnej nauki, zabawy, oglądania i odkrywania świata – Wydzieram i kleję !