Wiadomości

 • Konkurs pt. „Podróżuj z Nelą”!

  Konkurs pt. „Podróżuj z Nelą”!

  Tajemnicze galeony, podwodny las, piraci z Karaibów, korsarze i skrzynie pełne złota...To wszystko czeka na Was w siódmej już książce pt. „Nela i skarby Karaibów” z cyklu Nela Mała Reporterka . Nie macie tego tytułu na swoich półkach? Pomożemy Wam go zdobyć!
 • „Teletubbies” - premiera dwumiesięcznika dla najmłodszych wydawnictwa Egmont

  „Teletubbies” - premiera dwumiesięcznika dla najmłodszych wydawnictwa Egmont

  Czasopismo dla dzieci „Teletubbies” wraca na rynek prasowy w zupełnie nowej edycji. Magazyn poszerzy portfolio Egmont Polska i trafi do sprzedaży już 28. czerwca 2017 roku . Dwumiesięcznik adresowany będzie do dzieci, które lubią wspólną zabawę z bohaterami serialu „Teletubbies”: Laa-Laa, Tinky Winky, Po oraz Dipsy. Odbiorcami pisma będą w szczególności najmłodsi czytelnicy,  dwulatki i trzylatki , dla których magazyn dedykowany będzie jako ten pierwszy w życiu.
 • Kultowe Minionki wracają do gry: książki i czasopismo wydawnictwa Egmont

  Kultowe Minionki wracają do gry: książki i czasopismo wydawnictwa Egmont

  30. czerwca na ekrany kin wejdzie animowany film pt. „Gru, Dru i Minionki” . Wraz z premierą, nakładem wydawnictwa Egmont ukażą się książki i czasopismo . Zapraszamy do szalonego, nieoczywistego świata Gru, jego przybranych córek i oczywiście żółtych, psotnych bohaterów. Spragnieni doborowego towarzystwa, świetnego humoru i powszechnego zamętu czytelnicy nie mogą tego przegapić! To powrót, na który czekają wszyscy!
 • SUPA STRIKAS - dwumiesięcznik dla fanów piłki nożnej wydawnictwa Egmont

  SUPA STRIKAS - dwumiesięcznik dla fanów piłki nożnej wydawnictwa Egmont

  Czasopismo dla dzieci „Supa Strikas” to zupełnie nowy magazyn w ofercie dostępnej na rynku. Dwumiesięcznik adresowany jest do wszystkich fanów piłki nożnej i drużyny Supa Strikas. Odbiorcami pisma są w szczególności chłopcy w wieku od 6 lat . Pismo poszerzy portfolio Egmont i będzie dostępne w sprzedaży od 4. lipca 2017 roku .
 • Poszukujemy Super Dyrektorów - IV edycja konkursu

  Poszukujemy Super Dyrektorów - IV edycja konkursu

  Wystartowała IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Super Dyrektor Szkoły i Super Dyrektor Przedszkola , organizowana przez czasopisma: „Dyrektor Szkoły. Miesięcznik Kierowniczej Kadry Oświatowej” oraz „Przed Szkołą. Poradnik Dyrektora Przedszkola i Szkoły”.
 • Dzień Ojca 2017

  Dzień Ojca 2017

  Zespół Przedszkola.edu.pl składa najlepsze życzenia z okazji Dnia Ojca!
 • Rola ojca w procesie wychowania dzieci

  Rola ojca w procesie wychowania dzieci

  Rodzina jest podstawą do wychowania szczęśliwych dzieci. Zarówno mama, jak i tata mają do spełnienia inne zadania i obowiązki. Mężczyzna staje się ojcem jeszcze przed narodzinami swojej pociechy. Już wtedy może się poczuć ważny, ponieważ jego rola w procesie wychowania malucha jest ogromna.
 • Przedszkole i Żłobek Berek w Ożarowie Mazowieckim

  Przedszkole i Żłobek Berek w Ożarowie Mazowieckim

  Szukacie placówki, w której panuje domowa atmosfera, uzupełniona mądrą i pełną miłości do dziecka opieką? Przejrzyjcie ofertę Niepublicznego Przedszkola i Żłobka Berek w Ożarowie Mazowieckim, przy ulicy Poznańskiej 232. Obiekt powstał z myślą o stworzeniu miejsca, gdzie maluchy będą miały odpowiedni rozwój, a także szczęśliwe dzieciństwo. Głównym celem placówki jest ukazanie podopiecznym najważniejszych wartości i celów w życiu oraz uwrażliwienie na piękno otaczającego świata.
 • Nadjeżdżają Auta 3 - książki i czasopismo wydawnictwa Egmont

  Nadjeżdżają Auta 3 - książki i czasopismo wydawnictwa Egmont

  Już 15 czerwca na ekranach kin pojawi się pełnometrażowy film animowany pt. Auta 3 . Wraz z premierą, nakładem wydawnictwa Egmont ukażą się również książki i czasopismo. Miłośnicy warkotu silnika i spragnieni szybkich zwrotów akcji czytelnicy z pewnością znajdą coś dla siebie.
 • Znak Jakości KidZone edycja 2017

  Znak Jakości KidZone edycja 2017

  Znak Jakości KidZone to największy w Polsce program promocji i rekomendacji najwyższej jakości usług i produktów dla dzieci oraz najlepszych rozwiązań dla rodziny. Projekt selekcjonuje, wyróżnia i skutecznie promuje najlepsze firmy zajmujące się produkcją, handlem i usługami skierowanymi do segmentu rodzinnego, w szczególności do najmłodszych.
 • Wapń w diecie dziecka

  Wapń w diecie dziecka

  Wapń jest podstawowym składnikiem naszych kości i zębów. Niedobory tego pierwiastka mogą prowadzić do wad postawy oraz próchnicy. Jeśli zadbamy o odpowiednią ilość wapnia u naszych dzieci, ich zęby z pewnością będą zdrowsze, a maluchom w przyszłości nie będzie grozić osteoporoza.
 • 100 milionów na godzenie życia zawodowego i prywatnego

  100 milionów na godzenie życia zawodowego i prywatnego

  30 maja 2017 roku startuje nabór wniosków na działanie 9.4, czyli Godzenie życia zawodowego i prywatnego z Lubelskiego RPO, którego budżet wynosi 97 520 034, 47 zł. Działanie przewiduje przedsięwzięcia zwiększające dostęp do opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 oraz programy aktywizacji zawodowej.
 • OKOmarket - internetowy serwis ogłoszeniowy

  OKOmarket - internetowy serwis ogłoszeniowy

  Słyszeliście o internetowym serwisie ogłoszeniowym, zwanym OKOmarket ? Może z niego korzystać każdy, kto ma dostęp do Internetu, a zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne. Użytkownicy mają możliwość dodawania ogłoszeń, które dotyczą zarówno nowych, jak i używanych przedmiotów.