Wiadomości

 • Konkurs dla dzieci pt. „Pastelowy stragan”

  Konkurs dla dzieci pt. „Pastelowy stragan”

  Niedługo Dzień Dziecka, więc postanowiliśmy zorganizować kolejny konkurs plastyczny. Jego nazwa nosi tytuł „Pastelowy stragan”. Zachęcamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 6 lat do przesyłania zgłoszeń na adres naszej redakcji.    
 • Czas na Targi Mother & Baby w Gdańsku!

  Czas na Targi Mother & Baby w Gdańsku!

  Targi Mother & Baby we Wrocławiu, które miały miejsce 20 i 21 maja zakończyły się dużym sukcesem. Wszyscy zwiedzający doskonale się bawili, a przyszli rodzice wychodzili z torbami pełnymi zakupów. Czas na kolejną edycję imprezy. Zapraszamy do Gdańska!
 • Targi Rodzice i Dzieciaki 2017 w Sosnowcu

  Targi Rodzice i Dzieciaki 2017 w Sosnowcu

  Serdecznie zapraszamy na Wydarzenie, które odbędzie się tuż przed Dniem Dziecka! Targi Rodzice i Dzieciaki to największe w województwie śląskim wydarzenie skierowane do przyszłych i obecnych rodziców, a także nauczycieli, wychowawców, pedagogów.
 • Kulturalny Dzień Dziecka 2017 w Warszawie

  Kulturalny Dzień Dziecka 2017 w Warszawie

  Już 4 czerwca 2017 roku, Fundacja Kulturalne Dzieci Waw Pl serdecznie zaprasza do Teatru Kamienica przy ul. Solidarności 93 w Warszawie. Tego dnia odbędą się liczne eventy dla całej rodziny oraz premiera spektaklu „Czerwony Kapturek w wielkim mieście” Duetu JaHa, czyli Hanny Kochańskiej i Jacka Zawady.
 • Domek Elfów - nowe magiczne przedszkole w samym centrum Warszawy

  Domek Elfów - nowe magiczne przedszkole w samym centrum Warszawy

  W samym sercu Warszawy, w cichym, spokojnym i pozbawionym miejskiego hałasu miejscu, przy ulicy Grzybowskiej 2 mieści się pewna magiczna placówka przedszkolna zwana Domkiem Elfów. Budynek, w którym ma ona swoją lokalizację położony jest w odległości 500 metrów od najważniejszej stacji metra – Świętokrzyska, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Mirowskiego. Mali podopieczni będą cieszyć się tu z bliskości kilku placów zabaw, a otaczająca z każdej strony zieleń pozwoli dorastać dzieciom pośród przyrody, dając tym samym wiele możliwości do odkrywania świata poprzez obserwację, doświadczenie i działanie.
 • Targi Mother & Baby we Wrocławiu

  Targi Mother & Baby we Wrocławiu

  Zapraszamy na największe w Polsce Targi Mother & Baby 2017 . Udział w imprezie to wyjątkowa okazja  nie tylko dla kobiet spodziewających się dziecka,  ale i rodziców tych najmłodszych pociech do 7 r. ż. W tym roku wyjątkowa edycja we Wrocławiu, bo w oszklonej części  Hali Stulecia z widokiem na fontannę.
 • Rodzinny weekend z wydawnictwem Egmont w Warszawie

  Rodzinny weekend z wydawnictwem Egmont w Warszawie

  Już 18 maja, na Stadionie Narodowym rozpoczną się Warszawskie Targi Książki. Z tej okazji, wydawnictwo Egmont serdecznie zaprasza wszystkich małych i dużych czytelników do odwiedzenia stoiska nr 90 w sektorze D16. Podczas tego wydarzenia, które potrwa do 21 maja, wiele premierowych publikacji będzie sprzedawanych w promocyjnych cenach z 25 % rabatem.
 • Konstrukcyjne klocki dla dzieci z firmy Klocki.edu.pl

  Konstrukcyjne klocki dla dzieci z firmy Klocki.edu.pl

  Klocki to takie zabawki, które pozwalają maluchom tworzyć i odgrywać nowe historie, dzięki czemu stają się one dociekliwymi odkrywcami. Już sam proces budowania rozwija ich ciekawość i samodzielność, a wspólna zabawa ułatwia im zrozumienie norm i wartości kulturowych. Dodatkowo, dzieci uczą się jak rozwiązywać konflikty i szanować odmienny punkt widzenia. Ogólnie rzecz biorąc, klocki wspierają wszechstronny fizyczny i psychiczny rozwój dziecka.
 • OKOmarket - internetowy serwis ogłoszeniowy

  OKOmarket - internetowy serwis ogłoszeniowy

  Słyszeliście o internetowym serwisie ogłoszeniowym, zwanym OKOmarket ? Może z niego korzystać każdy, kto ma dostęp do Internetu, a zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne. Użytkownicy mają możliwość dodawania ogłoszeń, które dotyczą zarówno nowych, jak i używanych przedmiotów.
 • „Nela i skarby Karaibów” - nowy tytuł wydawnictwa Burda Książki

  „Nela i skarby Karaibów” - nowy tytuł wydawnictwa Burda Książki

  Premiera tego tytułu odbyła się 29 marca 2017 roku. Nela, Mała Reporterka w swojej siódmej już książce zabiera czytelników w niezwykłą podróż ścieżkami raf koralowych, pośród mało znanych gatunków zwierząt, a także ciekawej roślinności. Chcecie odnaleźć w sobie odkrywcę i poczuć smak egzotycznego wyzwania?   
 • Już jutro premiera tytułów z cyklu „Poczytaj ze mną” Literackiego Egmontu

  Już jutro premiera tytułów z cyklu „Poczytaj ze mną” Literackiego Egmontu

  Już 26. kwietnia br. będą miały premierę kolejne tytuły w cyklu „Poczytaj ze mną” Literackiego Egmontu: Gdy pada deszcz. W jaskini goblinów , O srebrnej łyżce i Pieśń o sowie . W powstanie najnowszych książek z serii zaangażowani zostali czołowi współcześni polscy autorzy i ilustratorzy: Zofia Stanecka, Justyna Bednarek, Jarosław Górski, Joanna Rusinek, Daniel de Latour i Aleksandra Krzanowska.