Wydarzenia

 • Jak luty to tylko w Kielcach! - Targi Kids' Time 2018

  Jak luty to tylko w Kielcach! - Targi Kids' Time 2018

  Osiem hal wystawienniczych, mnóstwo premier produktowych i zwiedzających z całego świata - tak zapowiada się wielkie święto branży dziecięcej. IX Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME, które odbędą się w dniach 21 - 23 lutego w Targach Kielce (Polska) to wydarzenie, na którym obecność jest po prostu obowiązkowa!
 • Nowe warsztaty podczas Akademii Duckie Deck w Krakowie

  Nowe warsztaty podczas Akademii Duckie Deck w Krakowie

  Budowanie Maszyny Goldberga, programowanie z Photonem, bańkowe laboratorium, tworzenie hologramów i kodowanie Dasha to nowe warsztaty, jakie czekają na uczestników Akademii Duckie Deck. Oparte na autorskich scenariuszach, różnorodne tematycznie warsztaty inspirują i rozwijają umiejętności dzieci.
 • Odświeżona graficznie Akademia Duckie Deck obiera kierunek na Wrocław

  Odświeżona graficznie Akademia Duckie Deck obiera kierunek na Wrocław

  Akademia Duckie Deck to projekt, którego autorzy za każdym razem pragną zaskakiwać rodziny nowościami. Każda edycja to nowe pomysły, produkty, nowinki technologiczne i aktywności, gwarantujące ciekawe, kreatywne i aktywne spędzenie czasu dzieci i ich rodziców. Zmiana dotknęła także graficzny wymiar projektu. Odświeżono logo, wprowadzono nową identyfikację wizualną i stworzono nową, przyjazną rodzicom stronę internetową.
 • Familijna Akademia Duckie Deck wraca do Poznania

  Familijna Akademia Duckie Deck wraca do Poznania

  Rozwijanie dziecięcej wyobraźni, pobudzanie kreatywności i zachęcanie najmłodszych do twórczego myślenia to cele, jakie z powodzeniem od przeszło dwóch lat realizuje Akademia Duckie Deck - największe w Polsce cykliczne wydarzenie dla rodzin.
 • Akademia Mądrego Dziecka - seria z pomysłem na zabawę!

  Akademia Mądrego Dziecka - seria z pomysłem na zabawę!

  Edukacyjny Egmont proponuje dzieciom kolejną odsłonę cyklu Akademia Mądrego Dziecka , która bawi, uczy i wspomaga wszechstronny rozwój dziecka. Tym razem do rąk oddajemy serię - dla młodszych dzieci, ich rodziców, opiekunów, do wspólnej nauki, zabawy, oglądania i odkrywania otoczenia - Poznaję świat! oraz kolejne tytuły w znanej i lubianej podserii do czytania - A to ciekawe!
 • Małe Hollywood - 5. Urodziny Małej Kamienicy w Warszawie

  Małe Hollywood - 5. Urodziny Małej Kamienicy w Warszawie

  Już 3 lutego 2018 roku, serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w castingu do pierwszej edycji Małego Hollywood w Family Academy. Szukamy Małych Gwiazd w naszym Polskim Gwiazdozbiorze. Jeśli śpiewacie, tańczycie  i kochacie aktorstwo to koniecznie przyjdźcie na casting!!!
 • II Ogólnopolska Konferencja „Wzmacniacz Nauczanki” w Poznaniu

  II Ogólnopolska Konferencja „Wzmacniacz Nauczanki” w Poznaniu

  Pragniemy zaprosić Państwa na 2. już konferencję dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej „Wzmacniacz Nauczanki”. Korzystając z naszych wieloletnich doświadczeń w pracy z nauczycielami oraz tych pochodzących z zeszłorocznego spotkania pragniemy zaproponować Państwu bogaty, rozwijający program.
 • VII edycja ogólnopolskiego plebiscytu Znak Jakości KidZone

  VII edycja ogólnopolskiego plebiscytu Znak Jakości KidZone

  Wystartowała VII edycja plebiscytu Znak Jakości KidZone, który z sukcesem trwa już od wielu lat. W ramach plebiscytu nagrodzone zostało setki polskich i międzynarodowych firm kierujących swoją ofertę do segmentu rodzinnego, a w szczególności do dzieci m.in.  Mercedes , Nationale Nederlanden , Hochland , Floslek , PKO , Dumel , Muszynianka , La Millou , Konspol , Oxford .