Wydarzenia

 • Moja Pierwsza Wizyta w Kinie: Kacper i Emma - zimowe wakacje

  Moja Pierwsza Wizyta w Kinie: Kacper i Emma - zimowe wakacje

  Moja Pierwsza Wizyta w Kinie to projekt edukacyjny Multikina oraz Pracowni Ferment Kolektiv skierowany do przedszkolaków i pierwszoklasistów szkół podstawowych, który pomaga dzieciom zaprzyjaźnić się z kinem. Taka wizyta w kinie może dostarczyć wielu pozytywnych wrażeń. Projekt oferuje nie tylko starannie wybierane filmy dla najmłodszych, ale również specjalny program zwiedzania kina.
 • Trwa szósta edycja projektu Znak Jakości KidZone!

  Trwa szósta edycja projektu Znak Jakości KidZone!

  Obecnie trwa szósta edycja ogólnopolskiego projektu Znak Jakości KidZone, w którym czynny udział biorą liderzy linku parentingowo-biznesowego. Zgłoszenia firm przyjmowane są do końca lutego 2017 roku. Liczba miejsc jest ograniczona!
 • KIDS’ TIME 2017 już w lutym w Targach Kielce!

  KIDS’ TIME 2017 już w lutym w Targach Kielce!

  VIII Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME zbliżją się wielkimi krokami. Potrwają od 23 do 25 lutego 2017 roku w Targach Kielce. To największa wystawa branży dziecięcej w Europie Środkowo–Wschodniej i jedna z najważniejszych ekspozycji na świecie.
 • Relacja z imprezy pt. „Warszawa wita Święta”

  Relacja z imprezy pt. „Warszawa wita Święta”

  „Warszawa wita Święta” to rodzinny event, który odbył się w sobotę, 10 grudnia, w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Na dzień wydarzenia zaplanowano szereg atrakcji dla rodzin z dziećmi. Impreza była okazją do świątecznych zakupów, a także do spędzenia czasu w rodzinnym gronie. Osoby, które wzięły udział w evencie, wspierały akcję charytatywną Świąteczna Paka , która zorganizowana była dla najbardziej potrzebujących dzieci.
 • 5. Targi GRA I ZABAWA w Gdańsku

  5. Targi GRA I ZABAWA w Gdańsku

  Międzynarodowe Targi Gdańskie SA zapraszają w dniach 19-20 listopada do Centrum Wystawienniczo-Kongresowego AMBEREXPO w Gdańsku na 5. Targi GRA I ZABAWA,  13. edycję Trójmiejskich Spotkań z Grami Planszowymi - FESTIWAL GRAMY, FESTIWAL CZYTAMY, STREFY - EDUKACJI i MALUCHA. To  imprezy oczekiwane, cieszące się dużym zainteresowaniem wśród miłośników gier i innych rozrywek umysłowych. Ubiegłoroczną imprezę odwiedziło blisko 10 tysięcy osób, a w festiwalowej wypożyczalni gier zanotowano rekordową liczbę 4 tysięcy wypożyczeń!
 • Warszawa wita Święta

  Warszawa wita Święta

  „Warszawa wita Święta”– fantastyczny rodzinny event w magicznym świątecznym klimacie odbędzie się w sobotę 10 grudnia w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Wydarzenie zaplanowane jako dzień pełen atrakcji dla rodzin z dziećmi, przepełnione niepowtarzalną atmosferą Świąt Bożego Narodzenia, będzie okazją do świątecznych zakupów, prezentowych inspiracji i wspólnie spędzonego czasu w rodzinnym gronie. Biorąc udział w wydarzeniu, wspieramy akcję charytatywną Świąteczna Paka na rzecz najbardziej potrzebujących dzieci.
 • Kulturalne Mikołajki w Warszawie

  Kulturalne Mikołajki w Warszawie

  Kulturalne Mikołajki z Fundacją Kulturalne Dzieci Waw PL, czyli świąteczny, rodzinny event dla dzieci i dorosłych już 3 grudnia 2016 roku w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie.
 • 10. Festiwal Filmów Rosyjskich - Mały Sputnik

  10. Festiwal Filmów Rosyjskich - Mały Sputnik

  Już 3 listopada rozpocznie się wielkie święto rosyjskiego kina w ramach 10. edycji Festiwalu Filmów Rosyjskich „Sputnik nad Polską”, a z nim, niezmiennie od wielu lat - Mały Sputnik. Najmłodszych widzów zapraszamy na weekendowe poranki w dniach 5-6 oraz 12-13 listopada do kina Luna w Warszawie.
 • Trwa piąta edycja projektu Znak Jakości KidZone!

  Trwa piąta edycja projektu Znak Jakości KidZone!

  Trwa piąta edycja ogólnopolskiego projektu Znak Jakości KidZone, w którym biorą udział czołowe mark i firmy kierujące swoją ofertę do segmentu rodzinnego. Zgłoszenia firm przyjmowane są do 20 grudnia 2016, natomiast Gala Finałowa odbędzie się w styczniu 2017 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.
 • Zobaczyć, zwiedzić, doświadczyć - Moja Pierwsza Wizyta w Kinie

  Zobaczyć, zwiedzić, doświadczyć - Moja Pierwsza Wizyta w Kinie

  Zaczął się rok szkolny, a wraz z nim w życiu maluchów pojawiły się kolejne szanse na wielkie odkrycia. Jedną z nich jest Moja Pierwsza Wizyta w Kinie – projekt edukacyjny Multikina i Pracowni Ferment Kolektiv, skierowany do przedszkoli i pierwszych klas szkół podstawowych, pozwalający dzieciom na niecodzienne spotkanie z kinem.
 • Moja Pierwsza Wizyta w Kinie - kolejny krok naprzód

  Moja Pierwsza Wizyta w Kinie - kolejny krok naprzód

  Moja Pierwsza Wizyta w Kinie to projekt edukacyjny skierowany do przedszkoli i pierwszych klas szkół podstawowych realizowany przez Multikino i Pracownię Ferment Kolektiv. Powstał siedem lat temu i od tego czasu ciągle się rozwija. W minionym roku zrobił kolejny znaczący krok naprzód.