Wydarzenia

 • Zapraszamy do zwariowanego świata Basi w ramach Mojej Pierwszej Wizyty w Kinie!

  Zapraszamy do zwariowanego świata Basi w ramach Mojej Pierwszej Wizyty w Kinie!

  Poznajcie wspaniały świat Basi i jej przyjaciół! Multikino zaprasza wszystkie przedszkolaki na pokaz serii filmów Basia w ramach projektu edukacyjnego Moja Pierwsza Wizyta w Kinie . To świetna okazja, aby zapoznać swoich podopiecznych ze światem rezolutnej pięciolatki, która, jak każde dziecko, lubi psocić. Dodatkową atrakcją seansów będzie zwiedzanie najciekawszych zakamarków kina. Basię można oglądać już od 15 kwietnia !
 • Mamaville ShopUP Poznań - najlepsze produkty dla mamy i dziecka

  Mamaville ShopUP Poznań - najlepsze produkty dla mamy i dziecka

  Projekt Mamaville zagości po raz pierwszy w Poznaniu, tym razem z nową ideą, czyli Mamaville ShopUP, specjalnym konceptem stworzonym dla kobiet w ciąży, mam, rodzin z dziećmi i wszystkich zainteresowanych tematyką rodzicielstwa. Przez dwa dni Mamaville zaprezentuje Wam najlepsze produkty i marki związane z ciążą i macierzyństwem oferowane przez wyselekcjonowanych polskich projektantów oraz asortyment najwyższej jakości.
 • Zabawki Roku wybrane. Znamy też faworytów Nagrody Rodziców!

  Zabawki Roku wybrane. Znamy też faworytów Nagrody Rodziców!

  Eliksir Mnożenia, własna uprawa roślin z domem wróżki My Fairy Garden i budowanie domu z Małym Konstruktorem Juniorem - to niektórzy zdobywcy najbardziej prestiżowego tytułu w branży dziecięcej - Zabawki Roku 2018. Nagrody Rodziców jury ekspertów przyznało m.in. Leniwcowi E-zzy, który ułatwia zasypianie, monitoruje sen dziecka i pomysłowemu gadżetowi Baby Hug od Chicco, które za jednym dotknięciem zmienia się z łóżeczka, w fotelik do karmienia, leżak, lub krzesło dla starszego dziecka.
 • Kampania społeczna pt. „Autyzm - potrafię rozpoznać”

  Kampania społeczna pt. „Autyzm - potrafię rozpoznać”

  Opóźniony rozwój mowy. Powtarzalne ruchy. Brak kontaktu wzrokowego. Wąskie zainteresowania. Trudności w rozpoznawaniu emocji. Kompulsywne układanie przedmiotów. Niechęć do przytulania. Brak chęci do zabaw z innymi dziećmi. Izolowanie się od otoczenia. Nadwrażliwość na dotyk, dźwięk, smak czy zapach. Brak reakcji na komunikaty bądź imię.
 • Najciekawsze zabawki i produkty dla dzieci 2018 roku!

  Najciekawsze zabawki i produkty dla dzieci 2018 roku!

  Pomysłowe i funkcjonalne składane rowerki 8w1, przenośne gondole zmieniane w krzesełka, bujak, który kołysze jak mama i książki z grami, które przypomną rodzicom zabawy na podwórku - to tylko kilka produktów zgłoszonych do Konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców 2018. Już za kilka dni jury wybierze najbardziej pomysłowe zabawki i akcesoria dla dzieci. Podczas finału w Hotelu Brant będą testować wraz z dziećmi hity tego sezonu.
 • Największy na świecie dinozaur w Parku Zatorland!

  Największy na świecie dinozaur w Parku Zatorland!

  Mieszkańcy południa Polski powinni uważać…   Po ponad 99 milionach lat pojawi się w małopolskim Zatorze. O kim mowa? Największy na świecie dinozaur liczący 35 metrów długości i 9 wysokości powstaje w P arku Rozrywki Zatorland !
 • Aktywności Akademii Duckie Deck wspierają cztery obszary rozwoju dzieci!

  Aktywności Akademii Duckie Deck wspierają cztery obszary rozwoju dzieci!

  Umiejętności społeczno-emocjonalne, kreatywność, analityczne myślenie i praktyczne działanie to obszary rozwoju umysłowego dziecka, wsparcie których gwarantują warsztaty i aktywności tworzące Akademię Duckie Deck. W celu zapewnienia najwyższego poziomu tworzonych atrakcji, wszystkie scenariusze powstają z udziałem dziecięcych psychologów i pedagogów. Zapewnia to odpowiednie proporcje pomiędzy czystą zabawą, a wartościami edukacyjnymi.
 • Najciekawsze Zabawki Roku 2018

  Najciekawsze Zabawki Roku 2018

  Już w kwietniu poznamy najciekawsze Zabawki Roku i akcesoria dla dzieci wyróżnione tytułem Nagroda Rodziców. Najbardziej prestiżowe odznaczenia w branży dziecięcej przyznają dziennikarze i eksperci.
 • II Ogólnopolska Konferencja „Wzmacniacz Nauczanki” w Poznaniu

  II Ogólnopolska Konferencja „Wzmacniacz Nauczanki” w Poznaniu

  Pragniemy zaprosić Państwa na 2. już konferencję dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej „Wzmacniacz Nauczanki”. Korzystając z naszych wieloletnich doświadczeń w pracy z nauczycielami oraz tych pochodzących z zeszłorocznego spotkania pragniemy zaproponować Państwu bogaty, rozwijający program.