Wydarzenia

 • II edycja Targów DZIECKO Mama Tata 2017 za nami!

  II edycja Targów DZIECKO Mama Tata 2017 za nami!

  Z nieukrywaną satysfakcją i radością informujemy, że Targi spotkały się z ogromnym zainteresowaniem, o czym świadczy liczba blisko 11 000 tysięcy Odwiedzających. Możliwość współtworzenia tego wydarzenia razem ze 120 Wystawcami z całej Polski  była dla nas prawdziwym zaszczytem i przyjemnością. Kolejna edycja już we wrześniu 2018!
 • Targi Gra i Zabawa oraz FESTIWAL GRAMY w Gdańsku

  Targi Gra i Zabawa oraz FESTIWAL GRAMY w Gdańsku

  Premierowe tytuły, kultowe gry, emocjonujące konkursy i turnieje, plebiscyt Gra Roku i oferta handlowa najbardziej liczących się na rynku polskim producentów, a także dystrybutorów gier i zabawek. 18 listopada w gdańskim AMBEREXPO ruszają Targi GRA I ZABAWA oraz FESTIWAL GRAMY - 15 . Trójmiejskie Spotkania z Grami Planszowymi . Emocji nie zabraknie!
 • Znak Jakości KidZone edycja 2017

  Znak Jakości KidZone edycja 2017

  Znak Jakości KidZone to największy w Polsce program promocji i rekomendacji najwyższej jakości usług i produktów dla dzieci oraz najlepszych rozwiązań dla rodziny. Projekt selekcjonuje, wyróżnia i skutecznie promuje najlepsze firmy zajmujące się produkcją, handlem i usługami skierowanymi do segmentu rodzinnego, w szczególności do najmłodszych.
 • Warszawa wraca do szkoły - wielki event rodzinny!

  Warszawa wraca do szkoły - wielki event rodzinny!

  Piękne lato, wakacje w pełni, a my dopinamy na ostatni guzik wydarzenie Warszawa Wraca do Szkoły . Teraz dni naszych dzieci wypełnione są zabawą, odpoczynkiem i słodkim lenistwem. Pragniemy umilić zbliżający się moment rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Pokażemy Wam, że powrót do szkoły nie musi być  straszny. Nasz event spowoduje, że początek roku szkolnego będzie kojarzył się z wielką imprezą! Brzmi nieprawdopodobnie? Przekonajcie się sami!
 • Poszukujemy Super Dyrektorów - IV edycja konkursu

  Poszukujemy Super Dyrektorów - IV edycja konkursu

  Wystartowała IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Super Dyrektor Szkoły i Super Dyrektor Przedszkola , organizowana przez czasopisma: „Dyrektor Szkoły. Miesięcznik Kierowniczej Kadry Oświatowej” oraz „Przed Szkołą. Poradnik Dyrektora Przedszkola i Szkoły”.
 • Kolejna edycja Targów Mother & Baby w Warszawie

  Kolejna edycja Targów Mother & Baby w Warszawie

  Przed nami kolejna edycja Targów Mother & Baby . Tym razem organizatorzy zapraszają do Warszawy , gdzie w Centrum EXPO XXI wystawcy branży dziecięcej zaprezentują rodzicom swoje produkty. Impreza odbędzie się w dniach 10-11 czerwca .
 • Kulturalny Dzień Dziecka 2017 w Warszawie

  Kulturalny Dzień Dziecka 2017 w Warszawie

  Już 4 czerwca 2017 roku, Fundacja Kulturalne Dzieci Waw Pl serdecznie zaprasza do Teatru Kamienica przy ul. Solidarności 93 w Warszawie. Tego dnia odbędą się liczne eventy dla całej rodziny oraz premiera spektaklu „Czerwony Kapturek w wielkim mieście” Duetu JaHa, czyli Hanny Kochańskiej i Jacka Zawady.