Wydarzenia

 • Poszukujemy Super Dyrektorów - IV edycja konkursu

  Poszukujemy Super Dyrektorów - IV edycja konkursu

  Wystartowała IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Super Dyrektor Szkoły i Super Dyrektor Przedszkola , organizowana przez czasopisma: „Dyrektor Szkoły. Miesięcznik Kierowniczej Kadry Oświatowej” oraz „Przed Szkołą. Poradnik Dyrektora Przedszkola i Szkoły”.
 • Znak Jakości KidZone edycja 2017

  Znak Jakości KidZone edycja 2017

  Znak Jakości KidZone to największy w Polsce program promocji i rekomendacji najwyższej jakości usług i produktów dla dzieci oraz najlepszych rozwiązań dla rodziny. Projekt selekcjonuje, wyróżnia i skutecznie promuje najlepsze firmy zajmujące się produkcją, handlem i usługami skierowanymi do segmentu rodzinnego, w szczególności do najmłodszych.
 • Kolejna edycja Targów Mother & Baby w Warszawie

  Kolejna edycja Targów Mother & Baby w Warszawie

  Przed nami kolejna edycja Targów Mother & Baby . Tym razem organizatorzy zapraszają do Warszawy , gdzie w Centrum EXPO XXI wystawcy branży dziecięcej zaprezentują rodzicom swoje produkty. Impreza odbędzie się w dniach 10-11 czerwca .
 • Kulturalny Dzień Dziecka 2017 w Warszawie

  Kulturalny Dzień Dziecka 2017 w Warszawie

  Już 4 czerwca 2017 roku, Fundacja Kulturalne Dzieci Waw Pl serdecznie zaprasza do Teatru Kamienica przy ul. Solidarności 93 w Warszawie. Tego dnia odbędą się liczne eventy dla całej rodziny oraz premiera spektaklu „Czerwony Kapturek w wielkim mieście” Duetu JaHa, czyli Hanny Kochańskiej i Jacka Zawady.
 • Czas na Targi Mother & Baby w Gdańsku!

  Czas na Targi Mother & Baby w Gdańsku!

  Targi Mother & Baby we Wrocławiu, które miały miejsce 20 i 21 maja zakończyły się dużym sukcesem. Wszyscy zwiedzający doskonale się bawili, a przyszli rodzice wychodzili z torbami pełnymi zakupów. Czas na kolejną edycję imprezy. Zapraszamy do Gdańska!
 • Targi Rodzice i Dzieciaki 2017 w Sosnowcu

  Targi Rodzice i Dzieciaki 2017 w Sosnowcu

  Serdecznie zapraszamy na Wydarzenie, które odbędzie się tuż przed Dniem Dziecka! Targi Rodzice i Dzieciaki to największe w województwie śląskim wydarzenie skierowane do przyszłych i obecnych rodziców, a także nauczycieli, wychowawców, pedagogów.
 • Targi Mother & Baby we Wrocławiu

  Targi Mother & Baby we Wrocławiu

  Zapraszamy na największe w Polsce Targi Mother & Baby 2017 . Udział w imprezie to wyjątkowa okazja  nie tylko dla kobiet spodziewających się dziecka,  ale i rodziców tych najmłodszych pociech do 7 r. ż. W tym roku wyjątkowa edycja we Wrocławiu, bo w oszklonej części  Hali Stulecia z widokiem na fontannę.
 • Rodzinny weekend z wydawnictwem Egmont w Warszawie

  Rodzinny weekend z wydawnictwem Egmont w Warszawie

  Już 18 maja, na Stadionie Narodowym rozpoczną się Warszawskie Targi Książki. Z tej okazji, wydawnictwo Egmont serdecznie zaprasza wszystkich małych i dużych czytelników do odwiedzenia stoiska nr 90 w sektorze D16. Podczas tego wydarzenia, które potrwa do 21 maja, wiele premierowych publikacji będzie sprzedawanych w promocyjnych cenach z 25 % rabatem.