Wydarzenia

 • Cuda niewidy oraz Złota Różdżka nominowane przez IBBY!

  Cuda niewidy oraz Złota Różdżka nominowane przez IBBY!

  Warszawa, 17 listopada 2017 - Polska Sekcja IBBY nominowała do nagrody graficznej w Konkursie Książka Roku 2017 wydane przez Egmont Polska w imprincie ART dwie pozycje „Cuda niewidy. Zagadki dla młodszych i starszych” autorską książkę obrazkową Marianny Oklejak oraz „Złotą różdżkę, czyli bajki dla niegrzecznych dzieci” Justyny Sokołowskiej za ilustracje i projekt graficzny. Uroczyste ogłoszenie wyników już 12 grudnia br.
 • Targi Gra i Zabawa oraz FESTIWAL GRAMY w Gdańsku

  Targi Gra i Zabawa oraz FESTIWAL GRAMY w Gdańsku

  Premierowe tytuły, kultowe gry, emocjonujące konkursy i turnieje, plebiscyt Gra Roku i oferta handlowa najbardziej liczących się na rynku polskim producentów, a także dystrybutorów gier i zabawek. 18 listopada w gdańskim AMBEREXPO ruszają Targi GRA I ZABAWA oraz FESTIWAL GRAMY - 15 . Trójmiejskie Spotkania z Grami Planszowymi . Emocji nie zabraknie!
 • Dobry doradca przy wyborze zabawek

  Dobry doradca przy wyborze zabawek

  Ruszyła ósma edycja konkursu Zabawka Roku i Nagroda Rodziców . To tytuł już po raz ósmy przyznawany najciekawszym zabawkom sezonu. Ich walory edukacyjne, pomysł i wykonanie oceniają najważniejsi dziennikarze branży i eksperci. Po długich i emocjonujących obradach powstaje lista najciekawszych zabawek i przedmiotów do pielęgnacji i opieki nad dziećmi. Te pierwsze mogą pochwalić się znaczkiem jakości Zabawki Roku, drugie to produkty wyróżnione Nagrodą Rodziców.
 • Niezwykła wędrówka śladami Biblii z Wydawnictwem Świętego Filipa Apostoła

  Niezwykła wędrówka śladami Biblii z Wydawnictwem Świętego Filipa Apostoła

  Świat Biblii jest fascynujący i pełen kolorów: rajski ogród, barwne i różnorodne zwierzęta wchodzące do Arki Noego, piękny pałac Salomona, a nade wszystko - życie i nauczanie Jezusa. O tym wszystkim nie tylko dorośli, ale także dzieci mogą się dowiedzieć z Pisma Świętego. Dlatego też - by ułatwić zrozumienie nie najłatwiejszych przecież zagadnień - Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła przygotowało przepiękną serię „Kolorowanek biblijnych”.
 • KOLOROWANKI PATRIOTYCZNE - nowa propozycja Wydawnictwa Sfinks

  KOLOROWANKI PATRIOTYCZNE - nowa propozycja Wydawnictwa Sfinks

  „Żołnierze wyklęci” to trzynasty już z kolei tytuł serii Kolorowanek patriotycznych Wydawnictwa Sfinks. Tym razem, najmłodszym zostaną przybliżone sylwetki polskich bohaterów, którzy za cenę strasznych represji, a nawet życia, konsekwentnie odmawiali współpracy z komunistycznym terrorem.
 • NADLATUJE „MAŁY SPUTNIK”!

  NADLATUJE „MAŁY SPUTNIK”!

  W dniach 4-5 oraz 11-12 listopada zapraszamy wszystkich małych kinomanów do kina Luna na poranki „Małego Sputnika” w ramach 11. Festiwalu Filmów Rosyjskich „Sputnik nad Polską”.