Wydarzenia

 • Zwierzaki z całego świata w Lublinie!

  Zwierzaki z całego świata w Lublinie!

  Zwierzaki ze Skandynawii, Afryki i Australii, gryzonie, psy i koty, zwierzęta gospodarskie, mieszkańcy terrariów i akwariów – te oraz wiele innych gatunków można było obejrzeć podczas Wystawy Zoologicznej ZOOPARK w Lublinie (25-26 marca). Jak zawsze. wystawa była również okazją do edukowania i uświadamiania, że opieka nad zwierzakiem to ogromna odpowiedzialność.
 • Kieleckie KIDS' TIME - takich targów jeszcze nie było!

  Kieleckie KIDS' TIME - takich targów jeszcze nie było!

  Wystawa pod znakiem rekordów – tak w wielkim skrócie opisać można tegoroczne, VIII Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME. Największa w historii liczba wystawców i zwiedzających, siedem wypełnionych po brzegi hal wystawienniczych i mnóstwo nowości od producentów z całego świata, to dowód na rosnące znaczenie tej imprezy na mapie międzynarodowych wydarzeń tego sektora.
 • KIDS’ TIME 2017 już w lutym w Targach Kielce!

  KIDS’ TIME 2017 już w lutym w Targach Kielce!

  VIII Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME zbliżją się wielkimi krokami. Potrwają od 23 do 25 lutego 2017 roku w Targach Kielce. To największa wystawa branży dziecięcej w Europie Środkowo–Wschodniej i jedna z najważniejszych ekspozycji na świecie.
 • Trwa szósta edycja projektu Znak Jakości KidZone!

  Trwa szósta edycja projektu Znak Jakości KidZone!

  Znak Jakości KidZone to największy w Polsce program promocji i rekomendacji najwyższej jakości usług i produktów dla dzieci oraz najlepszych rozwiązań dla rodziny. Projekt selekcjonuje, wyróżnia i skutecznie promuje najlepsze firmy zajmujące się produkcją, handlem i usługami skierowanymi do segmentu rodzinnego, w szczególności do najmłodszych.
 • VI Lubelska Wystawa Zoologiczna ZOOPARK już w przyszły weekend!

  VI Lubelska Wystawa Zoologiczna ZOOPARK już w przyszły weekend!

  Już niedługo odbędzie się VI Lubelska Wystawa Zoologiczna ZOOPARK. Poprzednia edycja imprezy cieszyła się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Podczas dwóch dni, wystawę odwiedziło prawie 25 tysięcy osób. Jeśli kochacie zwierzaki, przyjdźcie i zobaczcie największe zoo w Lublinie.
 • Moja Pierwsza Wizyta w Kinie: Kacper i Emma - zimowe wakacje

  Moja Pierwsza Wizyta w Kinie: Kacper i Emma - zimowe wakacje

  Moja Pierwsza Wizyta w Kinie to projekt edukacyjny Multikina oraz Pracowni Ferment Kolektiv skierowany do przedszkolaków i pierwszoklasistów szkół podstawowych, który pomaga dzieciom zaprzyjaźnić się z kinem. Taka wizyta w kinie może dostarczyć wielu pozytywnych wrażeń. Projekt oferuje nie tylko starannie wybierane filmy dla najmłodszych, ale również specjalny program zwiedzania kina.
 • Relacja z imprezy pt. „Warszawa wita Święta”

  Relacja z imprezy pt. „Warszawa wita Święta”

  „Warszawa wita Święta” to rodzinny event, który odbył się w sobotę, 10 grudnia, w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Na dzień wydarzenia zaplanowano szereg atrakcji dla rodzin z dziećmi. Impreza była okazją do świątecznych zakupów, a także do spędzenia czasu w rodzinnym gronie. Osoby, które wzięły udział w evencie, wspierały akcję charytatywną Świąteczna Paka , która zorganizowana była dla najbardziej potrzebujących dzieci.
 • 5. Targi GRA I ZABAWA w Gdańsku

  5. Targi GRA I ZABAWA w Gdańsku

  Międzynarodowe Targi Gdańskie SA zapraszają w dniach 19-20 listopada do Centrum Wystawienniczo-Kongresowego AMBEREXPO w Gdańsku na 5. Targi GRA I ZABAWA,  13. edycję Trójmiejskich Spotkań z Grami Planszowymi - FESTIWAL GRAMY, FESTIWAL CZYTAMY, STREFY - EDUKACJI i MALUCHA. To  imprezy oczekiwane, cieszące się dużym zainteresowaniem wśród miłośników gier i innych rozrywek umysłowych. Ubiegłoroczną imprezę odwiedziło blisko 10 tysięcy osób, a w festiwalowej wypożyczalni gier zanotowano rekordową liczbę 4 tysięcy wypożyczeń!
 • Warszawa wita Święta

  Warszawa wita Święta

  „Warszawa wita Święta”– fantastyczny rodzinny event w magicznym świątecznym klimacie odbędzie się w sobotę 10 grudnia w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Wydarzenie zaplanowane jako dzień pełen atrakcji dla rodzin z dziećmi, przepełnione niepowtarzalną atmosferą Świąt Bożego Narodzenia, będzie okazją do świątecznych zakupów, prezentowych inspiracji i wspólnie spędzonego czasu w rodzinnym gronie. Biorąc udział w wydarzeniu, wspieramy akcję charytatywną Świąteczna Paka na rzecz najbardziej potrzebujących dzieci.
 • Kulturalne Mikołajki w Warszawie

  Kulturalne Mikołajki w Warszawie

  Kulturalne Mikołajki z Fundacją Kulturalne Dzieci Waw PL, czyli świąteczny, rodzinny event dla dzieci i dorosłych już 3 grudnia 2016 roku w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie.
 • 10. Festiwal Filmów Rosyjskich - Mały Sputnik

  10. Festiwal Filmów Rosyjskich - Mały Sputnik

  Już 3 listopada rozpocznie się wielkie święto rosyjskiego kina w ramach 10. edycji Festiwalu Filmów Rosyjskich „Sputnik nad Polską”, a z nim, niezmiennie od wielu lat - Mały Sputnik. Najmłodszych widzów zapraszamy na weekendowe poranki w dniach 5-6 oraz 12-13 listopada do kina Luna w Warszawie.
 • Trwa piąta edycja projektu Znak Jakości KidZone!

  Trwa piąta edycja projektu Znak Jakości KidZone!

  Trwa piąta edycja ogólnopolskiego projektu Znak Jakości KidZone, w którym biorą udział czołowe mark i firmy kierujące swoją ofertę do segmentu rodzinnego. Zgłoszenia firm przyjmowane są do 20 grudnia 2016, natomiast Gala Finałowa odbędzie się w styczniu 2017 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.