Wydarzenia

 • Czas na Targi Mother & Baby w Gdańsku!

  Czas na Targi Mother & Baby w Gdańsku!

  Targi Mother & Baby we Wrocławiu, które miały miejsce 20 i 21 maja zakończyły się dużym sukcesem. Wszyscy zwiedzający doskonale się bawili, a przyszli rodzice wychodzili z torbami pełnymi zakupów. Czas na kolejną edycję imprezy. Zapraszamy do Gdańska!
 • Kulturalny Dzień Dziecka 2017 w Warszawie

  Kulturalny Dzień Dziecka 2017 w Warszawie

  Już 4 czerwca 2017 roku, Fundacja Kulturalne Dzieci Waw Pl serdecznie zaprasza do Teatru Kamienica przy ul. Solidarności 93 w Warszawie. Tego dnia odbędą się liczne eventy dla całej rodziny oraz premiera spektaklu „Czerwony Kapturek w wielkim mieście” Duetu JaHa, czyli Hanny Kochańskiej i Jacka Zawady.
 • Targi Rodzice i Dzieciaki 2017 w Sosnowcu

  Targi Rodzice i Dzieciaki 2017 w Sosnowcu

  Serdecznie zapraszamy na Wydarzenie, które odbędzie się tuż przed Dniem Dziecka! Targi Rodzice i Dzieciaki to największe w województwie śląskim wydarzenie skierowane do przyszłych i obecnych rodziców, a także nauczycieli, wychowawców, pedagogów.
 • Targi Mother & Baby we Wrocławiu

  Targi Mother & Baby we Wrocławiu

  Zapraszamy na największe w Polsce Targi Mother & Baby 2017 . Udział w imprezie to wyjątkowa okazja  nie tylko dla kobiet spodziewających się dziecka,  ale i rodziców tych najmłodszych pociech do 7 r. ż. W tym roku wyjątkowa edycja we Wrocławiu, bo w oszklonej części  Hali Stulecia z widokiem na fontannę.
 • Rodzinny weekend z wydawnictwem Egmont w Warszawie

  Rodzinny weekend z wydawnictwem Egmont w Warszawie

  Już 18 maja, na Stadionie Narodowym rozpoczną się Warszawskie Targi Książki. Z tej okazji, wydawnictwo Egmont serdecznie zaprasza wszystkich małych i dużych czytelników do odwiedzenia stoiska nr 90 w sektorze D16. Podczas tego wydarzenia, które potrwa do 21 maja, wiele premierowych publikacji będzie sprzedawanych w promocyjnych cenach z 25 % rabatem.
 • Znak Jakości KidZone edycja 2017

  Znak Jakości KidZone edycja 2017

  Znak Jakości KidZone to największy w Polsce program promocji i rekomendacji najwyższej jakości usług i produktów dla dzieci oraz najlepszych rozwiązań dla rodziny. Projekt selekcjonuje, wyróżnia i skutecznie promuje najlepsze firmy zajmujące się produkcją, handlem i usługami skierowanymi do segmentu rodzinnego, w szczególności do najmłodszych.
 • Zwierzaki z całego świata w Lublinie!

  Zwierzaki z całego świata w Lublinie!

  Zwierzaki ze Skandynawii, Afryki i Australii, gryzonie, psy i koty, zwierzęta gospodarskie, mieszkańcy terrariów i akwariów – te oraz wiele innych gatunków można było obejrzeć podczas Wystawy Zoologicznej ZOOPARK w Lublinie (25-26 marca). Jak zawsze. wystawa była również okazją do edukowania i uświadamiania, że opieka nad zwierzakiem to ogromna odpowiedzialność.
 • Kieleckie KIDS' TIME - takich targów jeszcze nie było!

  Kieleckie KIDS' TIME - takich targów jeszcze nie było!

  Wystawa pod znakiem rekordów – tak w wielkim skrócie opisać można tegoroczne, VIII Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME. Największa w historii liczba wystawców i zwiedzających, siedem wypełnionych po brzegi hal wystawienniczych i mnóstwo nowości od producentów z całego świata, to dowód na rosnące znaczenie tej imprezy na mapie międzynarodowych wydarzeń tego sektora.
 • KIDS’ TIME 2017 już w lutym w Targach Kielce!

  KIDS’ TIME 2017 już w lutym w Targach Kielce!

  VIII Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME zbliżją się wielkimi krokami. Potrwają od 23 do 25 lutego 2017 roku w Targach Kielce. To największa wystawa branży dziecięcej w Europie Środkowo–Wschodniej i jedna z najważniejszych ekspozycji na świecie.
 • VI Lubelska Wystawa Zoologiczna ZOOPARK już w przyszły weekend!

  VI Lubelska Wystawa Zoologiczna ZOOPARK już w przyszły weekend!

  Już niedługo odbędzie się VI Lubelska Wystawa Zoologiczna ZOOPARK. Poprzednia edycja imprezy cieszyła się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Podczas dwóch dni, wystawę odwiedziło prawie 25 tysięcy osób. Jeśli kochacie zwierzaki, przyjdźcie i zobaczcie największe zoo w Lublinie.
 • Moja Pierwsza Wizyta w Kinie: Kacper i Emma - zimowe wakacje

  Moja Pierwsza Wizyta w Kinie: Kacper i Emma - zimowe wakacje

  Moja Pierwsza Wizyta w Kinie to projekt edukacyjny Multikina oraz Pracowni Ferment Kolektiv skierowany do przedszkolaków i pierwszoklasistów szkół podstawowych, który pomaga dzieciom zaprzyjaźnić się z kinem. Taka wizyta w kinie może dostarczyć wielu pozytywnych wrażeń. Projekt oferuje nie tylko starannie wybierane filmy dla najmłodszych, ale również specjalny program zwiedzania kina.