Zakupy

 • Akademia Mądrego Dziecka Egmontu - seria z pomysłem na zabawę!

  Akademia Mądrego Dziecka Egmontu - seria z pomysłem na zabawę!

  Edukacyjny Egmont proponuje dzieciom kolejną odsłonę cyklu Akademia Mądrego Dziecka , która bawi, uczy i wspomaga wszechstronny rozwój malucha. Tym razem do rąk oddajemy serię, dla młodszych dzieci i ich rodziców oraz opiekunów, do wspólnej nauki, zabawy, oglądania i odkrywania świata – Wydzieram i kleję !
 • Książki Egmontu: czytanie sposobem na pokonanie wakacyjnej nudy!

  Książki Egmontu: czytanie sposobem na pokonanie wakacyjnej nudy!

  Wakacje w pełni, więc dzieci mają teraz sporo wolnego czasu, który mogą wykorzystać na czytanie książek. Co powiecie na kolejną przygodę Basi, ilustrowaną czytankę przedstawiającą Barbie w świecie gry komputerowej albo klasykę światowego komiksu humorystycznego, czyli serię Lucky Luke? Poniżej prezentujemy kilka ciekawych tytułów. Zobaczcie sami!
 • SUPA STRIKAS - dwumiesięcznik dla fanów piłki nożnej wydawnictwa Egmont

  SUPA STRIKAS - dwumiesięcznik dla fanów piłki nożnej wydawnictwa Egmont

  Czasopismo dla dzieci „Supa Strikas” to zupełnie nowy magazyn w ofercie dostępnej na rynku. Dwumiesięcznik adresowany jest do wszystkich fanów piłki nożnej i drużyny Supa Strikas. Odbiorcami pisma są w szczególności chłopcy w wieku od 6 lat . Pismo poszerzy portfolio Egmont i będzie dostępne w sprzedaży od 4. lipca 2017 roku .
 • „Teletubbies” - premiera dwumiesięcznika dla najmłodszych wydawnictwa Egmont

  „Teletubbies” - premiera dwumiesięcznika dla najmłodszych wydawnictwa Egmont

  Czasopismo dla dzieci „Teletubbies” wraca na rynek prasowy w zupełnie nowej edycji. Magazyn poszerzy portfolio Egmont Polska i trafi do sprzedaży już 28. czerwca 2017 roku . Dwumiesięcznik adresowany będzie do dzieci, które lubią wspólną zabawę z bohaterami serialu „Teletubbies”: Laa-Laa, Tinky Winky, Po oraz Dipsy. Odbiorcami pisma będą w szczególności najmłodsi czytelnicy,  dwulatki i trzylatki , dla których magazyn dedykowany będzie jako ten pierwszy w życiu.
 • Kultowe Minionki wracają do gry: książki i czasopismo wydawnictwa Egmont

  Kultowe Minionki wracają do gry: książki i czasopismo wydawnictwa Egmont

  30. czerwca na ekrany kin wejdzie animowany film pt. „Gru, Dru i Minionki” . Wraz z premierą, nakładem wydawnictwa Egmont ukażą się książki i czasopismo . Zapraszamy do szalonego, nieoczywistego świata Gru, jego przybranych córek i oczywiście żółtych, psotnych bohaterów. Spragnieni doborowego towarzystwa, świetnego humoru i powszechnego zamętu czytelnicy nie mogą tego przegapić! To powrót, na który czekają wszyscy!
 • Nadjeżdżają Auta 3 - książki i czasopismo wydawnictwa Egmont

  Nadjeżdżają Auta 3 - książki i czasopismo wydawnictwa Egmont

  Już 15 czerwca na ekranach kin pojawi się pełnometrażowy film animowany pt. Auta 3 . Wraz z premierą, nakładem wydawnictwa Egmont ukażą się również książki i czasopismo. Miłośnicy warkotu silnika i spragnieni szybkich zwrotów akcji czytelnicy z pewnością znajdą coś dla siebie.
 • Konstrukcyjne klocki dla dzieci z firmy Klocki.edu.pl

  Konstrukcyjne klocki dla dzieci z firmy Klocki.edu.pl

  Klocki to takie zabawki, które pozwalają maluchom tworzyć i odgrywać nowe historie, dzięki czemu stają się one dociekliwymi odkrywcami. Już sam proces budowania rozwija ich ciekawość i samodzielność, a wspólna zabawa ułatwia im zrozumienie norm i wartości kulturowych. Dodatkowo, dzieci uczą się jak rozwiązywać konflikty i szanować odmienny punkt widzenia. Ogólnie rzecz biorąc, klocki wspierają wszechstronny fizyczny i psychiczny rozwój dziecka.
 • „Nela i skarby Karaibów” - nowy tytuł wydawnictwa Burda Książki

  „Nela i skarby Karaibów” - nowy tytuł wydawnictwa Burda Książki

  Premiera tego tytułu odbyła się 29 marca 2017 roku. Nela, Mała Reporterka w swojej siódmej już książce zabiera czytelników w niezwykłą podróż ścieżkami raf koralowych, pośród mało znanych gatunków zwierząt, a także ciekawej roślinności. Chcecie odnaleźć w sobie odkrywcę i poczuć smak egzotycznego wyzwania?   
 • Już jutro premiera tytułów z cyklu „Poczytaj ze mną” Literackiego Egmontu

  Już jutro premiera tytułów z cyklu „Poczytaj ze mną” Literackiego Egmontu

  Już 26. kwietnia br. będą miały premierę kolejne tytuły w cyklu „Poczytaj ze mną” Literackiego Egmontu: Gdy pada deszcz. W jaskini goblinów , O srebrnej łyżce i Pieśń o sowie . W powstanie najnowszych książek z serii zaangażowani zostali czołowi współcześni polscy autorzy i ilustratorzy: Zofia Stanecka, Justyna Bednarek, Jarosław Górski, Joanna Rusinek, Daniel de Latour i Aleksandra Krzanowska.
 • Scenariusze zajęć i zabaw dla nauczycieli od Oficyny MM

  Scenariusze zajęć i zabaw dla nauczycieli od Oficyny MM

  Wydawnictwo Oficyna MM prezentuje swoją nową publikację. To książka i płyta pt. „Nauka czytania i pisania przez ćwiczenia i zabawy grafomotoryczne”, autorstwa Małgorzaty Swędrowskiej. Tytuł przeznaczony jest dla nauczycieli przedszkolnych, ponieważ zawiera scenariusze zajęć i zabaw.
 • Znany trzypoziomowy program wydawniczy Egmontu pt. „Czytam sobie” ma już 5 lat!

  Znany trzypoziomowy program wydawniczy Egmontu pt. „Czytam sobie” ma już 5 lat!

  Wielokrotnie nagradzany i cieszący się zaufaniem program wydawniczy Edukacyjnego Egmontu pt. „Czytam sobie” , wspierający naukę czytania dzieci, w 2017 roku obchodzi swoje pięciolecie. 29 marca ukażą się kolejne tytuły. Tym razem, na półki księgarni trafią cztery książki , w tym dwie w nowych podseriach - nauka i mity. Są to pozycje stworzone przez najwybitniejszych współczesnych polskich pisarzy i ilustratorów dla dzieci.
 • Gry planszowe Egmont Polska - nowości na kwiecień i maj 2017

  Gry planszowe Egmont Polska - nowości na kwiecień i maj 2017

  Już niedługo, nakładem Egmont Polska ukażą się trzy nowe gry planszowe. Ich premiera planowana jest na kwiecień i maj 2017 roku. Pośród nich znajdzie się prawdziwy hit - Polska Luxtorpeda , nowa gra z serii „Zagraj ze mną” - Tomcio i wiosenne porządki , a także nowy tytuł w serii „Rodzinka wygrywa” - Wyprawa do babci.
 • Egmont wydaje magazyn i książki „Piękna i Bestia”

  Egmont wydaje magazyn i książki „Piękna i Bestia”

  Wraz z premierą pełnometrażowego filmu pt. „Piękna i Bestia” , który zagości na ekranach kin już 17 marca , nakładem wydawnictwa Egmont pojawią się książki i czasopismo. Zapraszamy więc wszystkie dzieci do owianej magią krainy baśni.