Zakupy

 • Konstrukcyjne klocki dla dzieci z firmy Klocki.edu.pl

  Konstrukcyjne klocki dla dzieci z firmy Klocki.edu.pl

  Klocki to takie zabawki, które pozwalają maluchom tworzyć i odgrywać nowe historie, dzięki czemu stają się one dociekliwymi odkrywcami. Już sam proces budowania rozwija ich ciekawość i samodzielność, a wspólna zabawa ułatwia im zrozumienie norm i wartości kulturowych. Dodatkowo, dzieci uczą się jak rozwiązywać konflikty i szanować odmienny punkt widzenia. Ogólnie rzecz biorąc, klocki wspierają wszechstronny fizyczny i psychiczny rozwój dziecka.
 • „Nela i skarby Karaibów” - nowy tytuł wydawnictwa Burda Książki

  „Nela i skarby Karaibów” - nowy tytuł wydawnictwa Burda Książki

  Premiera tego tytułu odbyła się 29 marca 2017 roku. Nela, Mała Reporterka w swojej siódmej już książce zabiera czytelników w niezwykłą podróż ścieżkami raf koralowych, pośród mało znanych gatunków zwierząt, a także ciekawej roślinności. Chcecie odnaleźć w sobie odkrywcę i poczuć smak egzotycznego wyzwania?   
 • Już jutro premiera tytułów z cyklu „Poczytaj ze mną” Literackiego Egmontu

  Już jutro premiera tytułów z cyklu „Poczytaj ze mną” Literackiego Egmontu

  Już 26. kwietnia br. będą miały premierę kolejne tytuły w cyklu „Poczytaj ze mną” Literackiego Egmontu: Gdy pada deszcz. W jaskini goblinów , O srebrnej łyżce i Pieśń o sowie . W powstanie najnowszych książek z serii zaangażowani zostali czołowi współcześni polscy autorzy i ilustratorzy: Zofia Stanecka, Justyna Bednarek, Jarosław Górski, Joanna Rusinek, Daniel de Latour i Aleksandra Krzanowska.
 • Scenariusze zajęć i zabaw dla nauczycieli od Oficyny MM

  Scenariusze zajęć i zabaw dla nauczycieli od Oficyny MM

  Wydawnictwo Oficyna MM prezentuje swoją nową publikację. To książka i płyta pt. „Nauka czytania i pisania przez ćwiczenia i zabawy grafomotoryczne”, autorstwa Małgorzaty Swędrowskiej. Tytuł przeznaczony jest dla nauczycieli przedszkolnych, ponieważ zawiera scenariusze zajęć i zabaw.
 • Znany trzypoziomowy program wydawniczy Egmontu pt. „Czytam sobie” ma już 5 lat!

  Znany trzypoziomowy program wydawniczy Egmontu pt. „Czytam sobie” ma już 5 lat!

  Wielokrotnie nagradzany i cieszący się zaufaniem program wydawniczy Edukacyjnego Egmontu pt. „Czytam sobie” , wspierający naukę czytania dzieci, w 2017 roku obchodzi swoje pięciolecie. 29 marca ukażą się kolejne tytuły. Tym razem, na półki księgarni trafią cztery książki , w tym dwie w nowych podseriach - nauka i mity. Są to pozycje stworzone przez najwybitniejszych współczesnych polskich pisarzy i ilustratorów dla dzieci.
 • Gry planszowe Egmont Polska - nowości na kwiecień i maj 2017

  Gry planszowe Egmont Polska - nowości na kwiecień i maj 2017

  Już niedługo, nakładem Egmont Polska ukażą się trzy nowe gry planszowe. Ich premiera planowana jest na kwiecień i maj 2017 roku. Pośród nich znajdzie się prawdziwy hit - Polska Luxtorpeda , nowa gra z serii „Zagraj ze mną” - Tomcio i wiosenne porządki , a także nowy tytuł w serii „Rodzinka wygrywa” - Wyprawa do babci.
 • Egmont wydaje magazyn i książki „Piękna i Bestia”

  Egmont wydaje magazyn i książki „Piękna i Bestia”

  Wraz z premierą pełnometrażowego filmu pt. „Piękna i Bestia” , który zagości na ekranach kin już 17 marca , nakładem wydawnictwa Egmont pojawią się książki i czasopismo. Zapraszamy więc wszystkie dzieci do owianej magią krainy baśni.
 • Masza i Niedźwiedź - nowe czasopismo dla dzieci!

  Masza i Niedźwiedź - nowe czasopismo dla dzieci!

  Wydawnictwo Emont Polska z wielką przyjemnością zapowiada wydanie nowego czasopisma dla dzieci pt. „Masza i Niedźwiedź”. To zupełnie nowy dwumiesięcznik, który adresowany jest do wszystkich miłośników przygód małej dziewczynki i jej oddanego przyjaciela. Odbiorcami czasopisma są dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Pismo jest w sprzedaży od 31 stycznia 2017 roku, a jego cena to 9,99 złotych.
 • VAIANA - Skarb Oceanu! - magazyn i książki o zapierających dech wyspach Oceanii

  VAIANA - Skarb Oceanu! - magazyn i książki o zapierających dech wyspach Oceanii

  Zapraszamy do bajecznego świata mieszkańców Pacyfiku i dzielnej dziewczyny Vaiany. Wraz z premierą pełnometrażowego filmu animowanego Vaiana. Skarb Oceanu, który już 25 listopada wszedł na ekrany kin w całej Polsce, nakładem wydawnictwa Egmont ukażą się książki i czasopismo. Miłośnicy morskich wypraw i żądni niecodziennych przygód czytelnicy nie mogą tego przegapić!
 • Pokochaj Trolle - nowe publikacje wydawnictwa Egmont!

  Pokochaj Trolle - nowe publikacje wydawnictwa Egmont!

  Zapraszamy do magicznego świata Trolli. Wraz z premierą pełnometrażowego filmu animowanego Trolle, który już 4 listopada wejdzie na ekrany kin w całej Polsce, nakładem wydawnictwa Egmont ukażą się książki i czasopismo. Miłośnicy tęczowej krainy nie mogą tego przegapić!
 • Premiera książki: „Nela na Kole Podbiegunowym”

  Premiera książki: „Nela na Kole Podbiegunowym”

  Po raz pierwszy Nela w zimowej aurze! Na rynek trafia właśnie najnowsza, szósta już książka autorstwa Neli Małej Reporterki – „Nela na Kole Podbiegunowym”. Dla wszystkich fanów małej podróżniczki, którzy przywykli do jej tropikalnych wypraw, nowa pozycja będzie na pewno dużą niespodzianką.
 • Publikacja Easy English z serii „Mała Akademia Smoka Bazyla”

  Publikacja Easy English z serii „Mała Akademia Smoka Bazyla”

  Jak zachęcić najmłodszych do nauki języków obcych? Pomoże w tym Smok Bazyl! Publikacja Easy English z serii „Mała Akademia Smoka Bazyla” zwiera ponad 20 scenariuszy pomysłowych zajęć z przedszkolakami. Do książki dołączona jest płyta, na której znajdują się karty pracy, szablony gier i kolorowanki przydatne podczas nauki.