Zakupy

 • Znany trzypoziomowy program wydawniczy Egmontu pt. „Czytam sobie” ma już 5 lat!

  Znany trzypoziomowy program wydawniczy Egmontu pt. „Czytam sobie” ma już 5 lat!

  Wielokrotnie nagradzany i cieszący się zaufaniem program wydawniczy Edukacyjnego Egmontu pt. „Czytam sobie” , wspierający naukę czytania dzieci, w 2017 roku obchodzi swoje pięciolecie. 29 marca ukażą się kolejne tytuły. Tym razem, na półki księgarni trafią cztery książki , w tym dwie w nowych podseriach - nauka i mity. Są to pozycje stworzone przez najwybitniejszych współczesnych polskich pisarzy i ilustratorów dla dzieci.
 • Gry planszowe Egmont Polska - nowości na kwiecień i maj 2017

  Gry planszowe Egmont Polska - nowości na kwiecień i maj 2017

  Już niedługo, nakładem Egmont Polska ukażą się trzy nowe gry planszowe. Ich premiera planowana jest na kwiecień i maj 2017 roku. Pośród nich znajdzie się prawdziwy hit - Polska Luxtorpeda , nowa gra z serii „Zagraj ze mną” - Tomcio i wiosenne porządki , a także nowy tytuł w serii „Rodzinka wygrywa” - Wyprawa do babci.
 • Egmont wydaje magazyn i książki „Piękna i Bestia”

  Egmont wydaje magazyn i książki „Piękna i Bestia”

  Wraz z premierą pełnometrażowego filmu pt. „Piękna i Bestia” , który zagości na ekranach kin już 17 marca , nakładem wydawnictwa Egmont pojawią się książki i czasopismo. Zapraszamy więc wszystkie dzieci do owianej magią krainy baśni.
 • Masza i Niedźwiedź - nowe czasopismo dla dzieci!

  Masza i Niedźwiedź - nowe czasopismo dla dzieci!

  Wydawnictwo Emont Polska z wielką przyjemnością zapowiada wydanie nowego czasopisma dla dzieci pt. „Masza i Niedźwiedź”. To zupełnie nowy dwumiesięcznik, który adresowany jest do wszystkich miłośników przygód małej dziewczynki i jej oddanego przyjaciela. Odbiorcami czasopisma są dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Pismo jest w sprzedaży od 31 stycznia 2017 roku, a jego cena to 9,99 złotych.
 • VAIANA - Skarb Oceanu! - magazyn i książki o zapierających dech wyspach Oceanii

  VAIANA - Skarb Oceanu! - magazyn i książki o zapierających dech wyspach Oceanii

  Zapraszamy do bajecznego świata mieszkańców Pacyfiku i dzielnej dziewczyny Vaiany. Wraz z premierą pełnometrażowego filmu animowanego Vaiana. Skarb Oceanu, który już 25 listopada wszedł na ekrany kin w całej Polsce, nakładem wydawnictwa Egmont ukażą się książki i czasopismo. Miłośnicy morskich wypraw i żądni niecodziennych przygód czytelnicy nie mogą tego przegapić!
 • Pokochaj Trolle - nowe publikacje wydawnictwa Egmont!

  Pokochaj Trolle - nowe publikacje wydawnictwa Egmont!

  Zapraszamy do magicznego świata Trolli. Wraz z premierą pełnometrażowego filmu animowanego Trolle, który już 4 listopada wejdzie na ekrany kin w całej Polsce, nakładem wydawnictwa Egmont ukażą się książki i czasopismo. Miłośnicy tęczowej krainy nie mogą tego przegapić!
 • Premiera książki: „Nela na Kole Podbiegunowym”

  Premiera książki: „Nela na Kole Podbiegunowym”

  Po raz pierwszy Nela w zimowej aurze! Na rynek trafia właśnie najnowsza, szósta już książka autorstwa Neli Małej Reporterki – „Nela na Kole Podbiegunowym”. Dla wszystkich fanów małej podróżniczki, którzy przywykli do jej tropikalnych wypraw, nowa pozycja będzie na pewno dużą niespodzianką.
 • Publikacja Easy English z serii „Mała Akademia Smoka Bazyla”

  Publikacja Easy English z serii „Mała Akademia Smoka Bazyla”

  Jak zachęcić najmłodszych do nauki języków obcych? Pomoże w tym Smok Bazyl! Publikacja Easy English z serii „Mała Akademia Smoka Bazyla” zwiera ponad 20 scenariuszy pomysłowych zajęć z przedszkolakami. Do książki dołączona jest płyta, na której znajdują się karty pracy, szablony gier i kolorowanki przydatne podczas nauki.
 • Przedszkolak obcokrajowiec - informacje od Oficyny MM

  Przedszkolak obcokrajowiec - informacje od Oficyny MM

  W polskich placówkach przybywa kilkulatków wychowanych w odmiennej kulturze i posługujących się innym językiem. Personel przedszkoli powinien być odpowiednio przygotowany na ich przyjęcie i zapewnienie im odpowiednich warunków do zabawy i nauki.
 • Smok Bazyl zaprasza w fascynującą podróż po Planecie Liter!

  Smok Bazyl zaprasza w fascynującą podróż po Planecie Liter!

  Podróże po Planecie Liter. Scenariusze zabaw z alfabetem z serii „Mała Akademia Smoka Bazyla” to książka ze scenariuszami zabaw dla najmłodszych i jednocześnie cenne wsparcie dla nauczycieli przygotowujących dzieci do nauki czytania i pisania. Tę cenną dla każdego pedagoga pozycję ma w swojej ofercie wydawnictwo Oficyna MM.
 • Kompleksowe wsparcie dla dyrektorów przedszkoli od Oficyny MM

  Kompleksowe wsparcie dla dyrektorów przedszkoli od Oficyny MM

  Zarządzanie przedszkolem to coś więcej niż zarządzanie pracownikami. Do obowiązków dyrektora należy również odpowiedzialność za skuteczne działanie placówki, jej finanse, bezpieczeństwo dzieci oraz dobre relacje i efektywną współpracę z rodzicami.