Domek Elfów - nowe magiczne przedszkole w samym centrum Warszawy

Domek Elfów - nowe magiczne przedszkole w samym centrum Warszawy
Drukuj Skomentuj

W samym sercu Warszawy, w cichym, spokojnym i pozbawionym miejskiego hałasu miejscu, przy ulicy Grzybowskiej 2 mieści się pewna magiczna placówka przedszkolna zwana Domkiem Elfów. Budynek, w którym ma ona swoją lokalizację położony jest w odległości 500 metrów od najważniejszej stacji metra – Świętokrzyska, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Mirowskiego. Mali podopieczni będą cieszyć się tu z bliskości kilku placów zabaw, a otaczająca z każdej strony zieleń pozwoli dorastać dzieciom pośród przyrody, dając tym samym wiele możliwości do odkrywania świata poprzez obserwację, doświadczenie i działanie.

To przedszkole, które będzie oddziałem Przedszkola Niepublicznego Domek Elfów w Piasecznie, startuje już 1 września. Dzięki praktyce, zdobytej na wymagającym rynku piaseczyńskim, gwarantuje ono dzieciom opiekę na najwyższym poziomie. Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych usług jest fakt, że Przedszkole Niepubliczne Domek Elfów, jako jedyne w Piasecznie, otrzymało prestiżowy certyfikat jakości KidZone.

Dużym atutem warszawskiego oddziału Domek Elfów jest to, iż mieści się w całkowicie nowym i odpowiednio przystosowanym do opieki nad dziećmi lokalu. Maluchy będą miały do dyspozycji przestronne sale, stołówkę i łazienki wyposażone w wysokiej klasy urządzenia. Obiekt przygotowany został na przyjęcie około 50 dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Maksymalnie 16-osobowe grupy pozwolą na indywidualizację nauczania i optymalne podejście do kształcenia najmłodszych. Przedszkole zapewni całodzienne wyżywienie, które przygotowywane będzie w konsultacji z dietetykiem, zgodnie z najnowszymi normami żywieniowymi.

 

Oferta przedszkola jest bardzo bogata. Zawiera m.in. codzienne zajęcia plastyczne z elementami sensoplastyki, comiesięczne wycieczki, języki: angielski oraz hiszpański, glottodydaktykę, taniec i rytmikę, gimnastykę korekcyjną, bajkoterapię, zajęcia cykliczne takie jak: „Klub Małego Kucharza”, „Klub Małego Ekologa”, czy też „Eksperymenty Przedszkolaka”. Przedszkole proponuje również opiekę logopedy, prowadzącego cotygodniowe, grupowe zajęcia logorytmiczne, wsparcie doświadczonego psychologa oraz przesiewowe badania z zakresu integracji sensorycznej. Wśród zajęć dodatkowych dla chętnych można odnaleźć m.in. balet, naukę gry na pianinie, legorobotykę oraz ceramikę.

Kadrę zarządzającą stanowią pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach dyrektorskich, od wielu lat działający na rzecz polskiej oświaty. Profesjonalny, zaangażowany i życzliwy zespół nauczycieli wychowania przedszkolnego da wsparcie nie tylko dzieciom, ale i Rodzicom.

 

Oferta kierowana jest  przede wszystkim do Rodziców pracujących w okolicznych biurowcach oraz tych zamieszkujących centrum Warszawy i okolice. Przez wzgląd na bliskość linii metra, przedszkole to znajdzie swe uznanie również w oczach opiekunów, którzy jadąc codziennie do pracy metrem, mijają po drodze stację – Świętokrzyska.

Biorąc pod uwagę bogate doświadczenie dyrekcji, prowadzoną z sukcesem placówkę w Piasecznie oraz perfekcyjną lokalizację, w sąsiedztwie przepięknego Parku Mirowskiego, rodzice powierzając opiekę nad swoimi dziećmi Domkowi Elfów, mogą mieć pewność, że oddają swoje pociechy w „dobre ręce”.

 

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi