Dzień dla rodzin w G2A Arena - Targi Parents & Baby w Jasionce

Dzień dla rodzin w G2A Arena - Targi Parents & Baby w Jasionce
Drukuj Skomentuj

Szkoła dla Rodziców, kino dla dzieci, pokazy mody damskiej i dziecięcej - to tylko niektóre z atrakcji, jakie zostały przygotowane w związku ze zbliżającymi się Targami Parents & Baby, które odbędą się 10 czerwca 2018 w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce.

Serwis Przedszkola.edu.pl sprawuje oficjalny patronat medialny nad tym wydarzeniem.

 

Jak być dobrym rodzicem? Jak powinna wyglądać dieta w trakcie ciąży oraz kobiet karmiących? Pierwsza pomoc dla rodziców i dzieci - od czego zacząć? Te, jak i wiele innych tematów zostaną poruszone podczas Targów Parents & Baby.

 

Ideą Targów jest  łączenie zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. Targi to wspaniała okazja do wzięcia udziału w licznych warsztatach tematycznych, podczas których zarówno dzieci, jak i rodzice będą mogli nauczyć się wiele ciekawych rzeczy. Oprócz wyżej wymienionych zaplanowane są np. warsztaty „Moja wymarzona przytulanka”, zabawy dla dzieci z chustą, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji.

 

Przewidziane są również darmowe konsultacje m.in.: szkoła rodzenia, szkoła pielęgnacji, czy konsultacje medyczne. Dla najmłodszych ciekawą atrakcją może się okazać „Kino dla dzieci”, gdzie wstęp jest w cenie biletu na targi.

 

Podczas Targów zorganizowane będą również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania jest m.in.: rodzinna sesja fotograficzna, czy pięć tygodniowych warsztatów z projektowania  ubioru lub bon na zakup fotelika.

 

Wydarzenie skierowane jest zarówno do kobiet w ciąży, rodzin z dziećmi, jak i przedstawicieli branży dziecięcej. Podczas wydarzenia zarówno rodzice, jak i maluszki znajdą dla siebie coś ciekawego.

 

PROGRAM TARGÓW

 

10:15 - 11:15

Instruktaż bezpiecznego przewożenia dzieci w fotelikach, organizowany przez Fotelikowe Centrum Bezpieczeństwa.


11:15 - 11:30

Konkurs, w którym będzie do wygrania Bon na zakup fotelika w sklepie BEESZOP.

 

11:30 - 13.00

Kino dla dzieci - wstęp wolny!

 

13:15 - 15:00

Warsztaty „Moja wymarzona przytulanka” - każde z dzieci marzy o swojej wymarzonej przytulance. U nas będą mogły spełnić swoje marzenie! Będziemy dekorować maskotki - dziewczynki lalkę, chłopcy dinozaura! A to wszystko za darmo!

 

14:00 - 15:00

Sesja fotograficzna dla rodzin z dziećmi. Do wygrania bon na dowolną sesję rodzinną!

   

15:00 - 16:00

Pokaz mody damskiej i dziecięcej organizowany przez:

 

 

 

 

16:00 - 16:15

Konkurs, podczas którego do wygrania jest pięć tygodniowych warsztatów z projektowania ubioru, organizowany przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru - prestiżową uczelnię zajmującą się edukacją projektantów mody od 1995 roku (wartość 1 warsztatu to 390 PLN).

 

Na niektóre wydarzenia obowiązują zapisy!


Osoba do kontaktu:

 

Edyta Rzewuska
Kierownik Działu Marketingu i PR, Rzecznik Prasowy
tel. 660 573 337, e-mail: edyta.rzewuska@cwkoperator.pl

 

Więcej szczegółów na www.parents-baby.pl

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi