Konkurs dla przedszkoli: Pokoloruj ulubionego bohatera z bajki

Konkurs dla przedszkoli: Pokoloruj ulubionego bohatera z bajki
galeria zdjęć (2) Drukuj Skomentuj

Firma Verte S.A. zaprasza wszystkie przedszkola do udziału w konkursie „Pokoloruj ulubionego bohatera z bajki”! Do wygrania są atrakcyjne nagrody – wyprawki dla placówek przedszkolnych oraz upominki.

Zapraszamy do udziału w konkursie „Pokoloruj ulubionego bohatera z bajki”! Nagrodami są wyprawki dla przedszkoli oraz upominki, które zostały ufundowane przez Verte S.A.

Serwis Przedszkola.edu.pl sprawuje oficjalny patronat medialny nad konkursem.

Konkurs dedykowany jest zarówno przedszkolom państwowym, jak i prywatnym.

Co zrobić aby wziąć udział w konkursie?

  • Zgłosić chęć udziału w konkursie (pierwszych 20 przedszkoli otrzyma 4 kolorowanki bezpośrednio od Verte). Zgłoszenia należy przesyłać na adres konkurs@verte.pl. Do zgłoszeń należy dołączyć pełną nazwę przedszkola, adres, telefon. Decyduje kolejność zgłoszeń, przyjmowanych do dnia 27.05.2015. Ogłoszenie listy przedszkoli, które otrzymają kolorowanki w dniu 28.05.2015.
  • Kolorowanki Gigant należy przekazać dzieciom do pokolorowania podczas zajęć przedszkolnych.
  • W konkursie biorą udział tylko KOLOROWANKI GIGANT Verte.
  • Do zgłoszeń konkursowych prosimy dołączyć:

– zdjęcie pokolorowanej kolorowanki Gigant lub zdjęcie podczas kolorowania jej przez dzieci (wraz z adnotacją o akceptacji regulaminu);
– pełną nazwę przedszkola, adres, telefon oraz wiek i nazwę grupy przedszkolnej, z której została wybrana praca konkursowa.

  • Przedszkola mogą zgłosić wiele prac konkursowych z różnych grup przedszkolnych.


Termin nadsyłania prac konkursowych od 20.05.2015 do 12.06.2015 godzinna 12:00.

Ogłoszenie 3 zwycięzców oraz 24 prac, które będą mogły wygrać nagrody dodatkowe, w dniu 15.06.2015.


Nagrody w konkursie zdobędą prace, które będą najbardziej pomysłowe i ukażą kreatywność przedszkolaków. Komisja konkursowa wyłoni 3 zwycięskie prace spośród zgłoszeń nadesłanych przez przedszkola. Komisja wyłoni również 24 dodatkowe prace, które zostaną opublikowane na profilu www.facebook.com/iloveverte – nagrody dodatkowe otrzyma 6 prac z największą ilością polubień. Zdjęcia wyłonionych 24 prac będą publikowane w dniu 15.06.2015. Na zdjęcia będzie można głosować do dnia 26.06.2015, godzina 12:00.

Nagrody konkursowe:

  • 3 nagrody główne: bloki techniczne A3, bloki rysunkowe A3, bloki techniczne A4, bloki rysunkowe A3, papiery kolorowe A4 oraz A5, teczki z gumką, gadżety przedszkola.edu.pl
  • 6 nagród dodatkowych: kuferki, teczki z rączką, teczki typu BOX, zawieszki na drzwi, koperty prezentowe, gadżety przedszkola.edu.pl


Przekazanie nagród w dniu 01.09.2015.

Szczegóły konkursu – Regulamin Verte S.A. (do pobrania poniżej)

 

* Za stronę merytoryczną oraz całokształt konkursu odpowiada organizator – firma Verte S.A.

Pliki do pobrania

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi