KONKURS: Moja wymarzona podróż

KONKURS: Moja wymarzona podróż
Drukuj Skomentuj

Zakończyliśmy już konkurs plastyczny „Moja wymarzona podróż”! Dziękujemy za zgłoszenia - wyniki ogłosimy jutro.

Pasjonatem podróży można być niezależnie od wieku. Udowadnia to Nela – prawdopodobnie najmłodsza reporterka na świecie! Z myślą o dzieciach, podobnie jak ona ciekawych świata, przygotowaliśmy kreatywny konkurs plastyczny, w którym do wygrania są nowe książki Neli Małej Reporterki.

 

Czytanie książek to najlepszy sposób na rozwijanie dziecięcej wyobraźni i poznawanie świata. Ciekawe wszystkiego przedszkolaki na pewno chętnie poznają nowe przygody Neli Małej Reporterki, która właśnie wydała swoją trzecią książkę, zatytułowaną Nela i tajemnice świata. Mała podróżniczka zabiera swoich czytelników do najdalszych zakątków globu, odkrywając tajemnice dalekich lądów i żyjących tam ludów.

Jeśli chcecie wygrać jedną z pięciu książek Nela i tajemnice świata, ufundowanych przez wydawnictwo Burda Książki, oraz pięć zestawów gadżetów serwisu Przedszkola.edu.pl, weźcie udział w naszym konkursie plastycznym „Moja wymarzona podróż”!

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

  • Wykorzystując dowolną technikę plastyczną, dziecko wykona pracę, obrazującą temat: „Moja wymarzona podróż”.
  • Rodzic powinien zeskanować lub sfotografować gotowy obrazek, zapisać go w formacie JPEG i wysłać go na adres e-mail: redakcja@przedszkola.edu.pl. W tytule maila prosimy wpisać: „Moja wymarzona podróż”.
  • Do zgłoszenia prosimy dołączyć: imię i nazwisko rodzica, adres, telefon oraz imię, nazwisko i wiek dziecka, które wykonało pracę.
  • Rodzice lub opiekunowie mogą zgłosić tylko jedną pracę dziecka.


Na zgłoszenia czekamy od 14 kwietnia do 5 maja 2015 r. – do godziny 10:00!

Nagrody w postaci książki Nela i tajemnice świata oraz zestawu gadżetów Przedszkola.edu.pl otrzyma pięcioro dzieci, których prace zostaną uznane przez komisję konkursową za najciekawsze i najbardziej oryginalne.

Szczegóły konkursu: Regulamin

Burda Książki to czołowy wydawca literatury pięknej i popularnej. Na rynku książkowym istnieje od ponad dwudziestu lat. W swojej ofercie ma ponad 1200 tytułów i wydaje około 600 pozycji rocznie – biografie, poradniki, powieści, thrillery, kursy językowe, kalendarze, kulinaria i książki dla dzieci.

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi