Przedszkole Nasze Skarby (Kraków)

Przedszkole Nasze Skarby
Oceniono na:
4.9/5
zobacz więcej (11)
Wyświetl numer telefonu
Adres:
oś. Dywizjonu 303 22b, Kraków
Drukuj Dodaj ocenę

Standard

  • język angielski
  • logopeda
  • psycholog
  • ceramika
  • rytmika
  • gimnastyka ogólnorozwojowa
  • taniec nowoczesny
  • urodziny
  • imprezy tematyczne

Opis obiektu

Ideą przedszkola „NASZE SKARBY” jest stworzenie miejsca, które będzie cenione najbardziej za jego przytulność, kameralność oraz domowy charakter. Stwarzamy dla dzieci wiele możliwości, gdzie poczują się jak w domu i otrzymają wiele ciepła.

Nasze Przedszkole jest kameralnym i przytulnym miejscem, gdzie najbardziej zależy nam na harmonijnym i zrównoważonym rozwoju dziecka, tak aby czuło się ono szczęśliwe.  Swobodna zabawa połączona z zajęciami edukacyjnymi zapewnią dzieciom bezpieczne zaspokajanie naturalnej ciekawości otaczającego je świata. Własny plac zabaw pozwala na bezpieczne zabawy na świeżym powietrzu. http://www.naszeskarby.edu.pl/  

Galeria

Program nauczania

Nasze  przedszkole publiczne oferuje elastyczny program zajęć, co umożliwia zapracowanym rodzicom całodzienną opiekę oraz edukację wraz z wyżywieniem dla swoich pociech.

Od 01.01.2015r. Przedszkole  NASZE SKARBY jest placówką PUBLICZNĄ

W związku z tym od godziny 7.30 do godziny 12.30 w Przedszkolu utworzone zostają darmowe godziny dydaktyczne. Za każdą kolejną rozpoczętą godzinę pobierana zostaje opłata w wysokości 1zł. 


Bezpłatne nauczanie, wychowanie i opieka realizowane są w przedszkolu w godzinach 
7.30 - 12.30. 
W ramach bezpłatnych godzin realizowane są zajęcia:
 - zajęcia dydaktyczno-wychowawcze wynikające z podstawy programowej
 - rytmika
 - gimnastyka korekcyjna,
 - język angielski,
 - tańce,
 - zajęcia plastyczne
 - pomoc psychologiczno - pedagogiczna
W Przedszkolu Publicznym „Nasze Skarby” Nr 1 w Krakowie od roku szkolnego 2014/2015 prowadzone są zajęcia z zakresu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka. Zajęcia odbywają się na terenie przedszkola w gabinecie terapeutyczno – logopedycznym i sali ruchowej. Częstotliwość i długość spotkań zależy od możliwości dziecka. Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych 16.00 – 18.00 w wybrane dni. Miesięczna liczba godzin zajęć wynosi od 4 do 8 – w zależności od wydanej opinii poradni PP.

 

Kolorowanki