Scenariusze zajęć i zabaw dla nauczycieli od Oficyny MM

Scenariusze zajęć i zabaw dla nauczycieli od Oficyny MM
galeria zdjęć (2) Drukuj Skomentuj

Wydawnictwo Oficyna MM prezentuje swoją nową publikację. To książka i płyta pt. „Nauka czytania i pisania przez ćwiczenia i zabawy grafomotoryczne”, autorstwa Małgorzaty Swędrowskiej. Tytuł przeznaczony jest dla nauczycieli przedszkolnych, ponieważ zawiera scenariusze zajęć i zabaw.

Publikacja zawiera ponad 60 gotowych scenariuszy zajęć i zabaw grafomotorycznych, które będą solidnym wsparciem dla nauczyciela przy przeprowadzaniu zajęć obejmujących ćwiczenia gotowości do nauki czytania i pisania. Scenariusze ułożone są według poszczególnych etapów nauki. Każdy z nich zawiera komentarz metodyczny i inspiracje oraz propozycje dodatkowych działań.

 

Scenariusze pisane są bezpośrednio do nauczyciela. Zadaniem publikacji jest inspirowanie pedagogów, dlatego znajdziecie Państwo tutaj wiele pomysłów, wskazówek i propozycji gotowych ćwiczeń. Jeśli poszukujecie zupełnie nowych rozwiązań, chcecie czymś ciekawym zaskoczyć każdego ucznia, ta książka jest właśnie dla was.

 

NAUCZYCIELU – ta publikacja jest w 100% zgodna z obowiązującą podstawą programową.

 

Specjalnie dla większej wygody użytkowania, do książki dołączyliśmy płytę CD. Znajduje się tam aż 60 kart pracy, które można swobodnie drukować dla wszystkich uczniów. Oprócz tego, w publikacji zawarte są zupełnie wyjątkowe, dodatkowe pomysły na rozwijanie umiejętności czytania i pisania poprzez popularne gry: memo i ruchomy alfabet.

 

Publikację można zamówić już dzisiaj, taniej aż o 50 zł w przedsprzedaży nawww.oficynamm.pl.

 

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi