Startuje konkurs na najlepszą Placówkę Oświatową Roku 2014

Startuje konkurs na najlepszą Placówkę Oświatową Roku 2014
Drukuj Skomentuj

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej właśnie ogłosiło tegoroczną edycję konkursu Placówka Oświatowa Roku 2014 w kategoriach: Przedszkole Roku 2014 oraz Żłobek Roku 2014. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej konferencji, zaplanowanej na drugą połowę roku.

Przed nami kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu dla najlepszych żłobków i przedszkoli w Polsce. Jego celem jest nagrodzenie wyróżniających się placówek opiekuńczo-wychowawczych, zarówno państwowych, jak i prywatnych.

Serwis Przedszkola.edu.pl objął wydarzenie oficjalnym patronatem medialnym.

Docenione zostaną żłobki i przedszkola, które spełniają najwyższe standardy w zakresie opieki i edukacji oraz zapewniają przyjazną atmosferę akceptacji i otwartości na indywidualne potrzeby każdego dziecka. Placówki mogą zgłaszać swoje kandydatury osobiście, przedkładając wymaganą regulaminem dokumentację. Nominacje przyznaje także organizator konkursu, na podstawie dostępnych wyników badań i rankingów rynkowych.

Zgłoszone do konkursu instytucje, zostaną ocenione przez niezależną kapitułę konkursu. Pod uwagę będzie brany poziom merytoryczny programów pracy z dzieckiem, doświadczenie kadry dydaktycznej, prestiż instytucji oraz dynamika jej rozwoju. Dodatkowe punkty w procesie certyfikacji będzie można otrzymać za infrastrukturę i sprzyjające zabawie wyposażenie placówki oraz dostosowanie oferty edukacyjnej do potrzeb dziecka i oczekiwań rodziców.

Organizatorem konkursu jest Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, instytucja wspierająca podmioty edukacyjne i gospodarcze w rozwoju, poprzez promocję ich działań na rynku ogólnopolskim. Laureatów konkursu poznamy podczas uroczystej konferencji w siedzibie PAP w Warszawie.

Więcej informacji na stronie: www.certyfikacjakrajowa.org.pl

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi