Szukaj po nazwie

Szukaj w swojej okolicy

Darmowe publikacje

Porady specjalisty

Co robić, gdy dziecko naśladuje objawy chorób?

Mam małą klaustrofobię i bywa, że trudno mi złapać oddech, a co gorsza, jestem po operacji żołądka, mam inne problemy zdrowotne. Problem polega na tym, że...

~ Olga Marlo więcej

Wpływ grupy na dziecko w przedszkolu

Mój synek właśnie zaczął chodzić do przedszkola. Do tej pory uważałam, że dobrze go wychowałam – uczyłam dzielić się z innymi swoimi rzeczami...

więcej

Opieka nad dziećmi bez zakwaterowania

Tytuł jest tematem mego pytania. Od 3 lat jestem opiekunem dziennym dla dzieci do lat 3. Niestety bardzo nie odpowiadają mi warunki umowy zlecenia. Jest to...

~ opiekun dzienny więcej

Gryfik Iwona Dybała

Gryfik Iwona Dybała

To Twój obiekt? Przejdź do edycji prezentacji

ulica: Bośniacka 32
70-842  Szczecin

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Opinie rodziców:

Gryfik Iwona Dybała

Ocena: 4.7 / 5

ilość ocen: 7

WRÓĆ DO OFERTY
avatar
Katarzyna, Tomczak
Ocena: 4.8 / 5 2015-06-20 07:55:47
Wspaniałe przedszkole. Mój synek od kilku miesięcy jest dumnym przedszkolakiem. Atmosfera w Gryfiku jest naprawdę wspaniała. Panie przedszkolanki są bardzo kompetentne i uśmiechnięte a mój synek czuję się w tym przedszkolu jak ryba w wodzie.
Gorąco polecam
nauczyciele
wyposażenie
plac zabaw
zajęcia
czystość
wyżywienie
avatar
Ania, Szczecin
Ocena: 5 / 5 2014-11-18 17:27:00
Zdecydowanie nie zgadzam się z poprzednią opinią. Gryfik to wspaniałe miejsce dla wszystkich dzieci. Nasza przygoda z Gryfikiem, a wcześniej Klubikiem zaczęła się 6 lat temu, najpierw przez 3 lata chodziła moja córka, a od 1.5 roku mój syn. Od samego początku panowała tam wspaniała atmosfera. Obydwoje zaczęli uczęszczać do przedszkola mając 2 lata i od pierwszych dni chodzili tam z uśmiechem na twarzy i z niechęcią z niego wychodzili. Niejednokrotnie czekałam na dziecko bo prosiło że jeszcze chwilę chcę się pobawić. Przedszkole to oferuje cała gamę zajęć dodatkowych, dzieci uczestniczą w przeróżnych warsztatach czy w przedstawieniach teatralnych. Ogólnodostępny jest dokładny zakres tematów jakie będą omawiane w danym miesiącu, Panie odpowiadają na każde pytania na temat dzieci. Przeprowadzane są lekcje pokazowe gdzie rodzice otrzymują również opinie na temat własnego dziecka. Zakres wiedzy jaką wynoszą dzieci z codziennych zajęć jest bardzo obszerny, niejednokrotnie byłam zaskoczona pytaniami jakie dzieci zadawały po powrocie do domu. Nie zapomnę wykładu jaki otrzymałam od mojej córki po zajęciach o gwiazdach i planetach na temat ruchu obrotowego i obiegowego. A miała dopiero 4 lata :) Zarówno kadra jaka była, jak i ta jaka jest obecnie to naprawdę ciepłe Panie które dbają o nasze dzieci na najwyższym poziomie. Zmiana nauczycieli nie wpłynęła w żaden negatywny sposób na moje dziecko. Z taką samą radością przychodzi codziennie do przedszkola. Opowiada wszystko co się działo w ciągu dnia, śpiewa mnóstwo piosenek i recytuje wierszyki, dokładnie wie jak nazywają się Panie jak i wszystkie dzieci w każdej grupie. Niejednokrotnie przenosi zabawy przedszkolne do domu i włącza w nie całą rodzinę. Zdecydowanie uważam że pobyt dziecka w tym przedszkolu to najlepsza inwestycja w jego przyszłość. Serdecznie i szczerze polecam każdemu niezdecydowanemu rodzicowi!
nauczyciele
wyposażenie
plac zabaw
zajęcia
czystość
wyżywienie
avatar
Marta, Szczecin
Ocena: 3 / 5 2014-10-17 21:40:55

Według mnie przedszkole straciło bardzo dużo po wspólnym zwolnieniu się wieloletniej kadry. Po tej zmianie nasze dziecko stało się bardziej nerwowe, a później nawet zaczęło się z dnia na dzień jąkać, co bardzo nas zaniepokoiło. Podczas odbierania dziecka na zapytanie - "Czy spało?" otrzymywałam odpowiedź - "Nie wiem". Po pytaniu co się stało, widząc na szyi świeżą ranę, również usłyszałam w odpowiedzi – „nie wiem”. Syn nie wiedział jak ma na imię jego wychowawczyni... Kiedy pytaliśmy czy mu się podoba w przedszkolu, słyszeliśmy, że "nie jest fajnie", zaczął wychodzić z domu z płaczem...
Na zebraniu właścicielka placówki tłumaczyła, że dzieci nie chcą mówić w domu co się działo w przedszkolu, bo pobyt w przedszkolu to dla dzieci ciężka praca i nie mają potem ochoty o tym opowiadać... Na zapytanie dlaczego nie myją zębów po śniadaniu usłyszeliśmy, że „to jest czas”, który zajmie co najmniej 15 minut, a na tyle wolnego czasu nie można sobie pozwolić… W przedszkolu nie ma informacji o pełnym wyżywieniu dziennym, tylko o obiadach, co dzieci jedzą na śniadanie czy podwieczorek nie jest dostępne do ogólnej informacji, co dla mnie jest dość dziwne i nie spotykane. Decyzje o uczęszczaniu dziecka do tego przedszkola, pozostawiam własnej ocenie każdego rodzica, ja osobiście nie polecam.
nauczyciele
wyposażenie
plac zabaw
zajęcia
czystość
wyżywienie
avatar
IWONA, GOLENIÓW
Ocena: 5 / 5 2013-09-16 10:16:20
TEŻ POLECAM, JESTEM BARDZO ZADOWOLONA MIŁA ATMOSFERA, DOSKONAŁA OPIEKA, PANIE BARDZO MIŁE ZAWSZE UŚMIECHNIĘTE, MOJE DZIECKO Z MIŁĄ CHĘCIĄ CHODZI DO PRZEDSZKOLA JUŻ DRUGI ROK.
nauczyciele
wyposażenie
plac zabaw
zajęcia
czystość
wyżywienie
avatar
Dorota, Szczecin
Ocena: 5 / 5 2013-08-06 23:40:01
Moje dziecko spędziło w tym Przedszkolu cztery lata. Panuje tu ciepła i przyjazna dla dzieci atmosfera. Kadra na bardzo wysokim poziomie. Dziecko przychodziło z radością!. Świetnie przygotowane zaczyna w tym roku pierwszą klasę .Serdecznie polecam!!!
nauczyciele
wyposażenie
plac zabaw
zajęcia
czystość
wyżywienie
avatar
Jan, Szczecin
Ocena: 5 / 5 2012-01-30 13:32:57
I ja mogę polecić! Świetne przedszkole, doskonałe warunki i atmosfera. Moje dziecko czuje się się tutaj bardzo dobrze.
nauczyciele
wyposażenie
plac zabaw
zajęcia
czystość
wyżywienie
avatar
Agata, Szczecin
Ocena: 4.8 / 5 2012-01-22 10:03:42
Świetne przedszkole,naprawde polecam!!!
nauczyciele
wyposażenie
plac zabaw
zajęcia
czystość
wyżywienie

Dodaj opinię

1 2 3 4 5
nauczyciele
wyposażenie
plac zabaw
zajęcia
czystość
wyżywienie
Dodatkowe uwagi

dodaj komentarz i zarejestruj mnie

Imię: *
Miasto: *
E-mail: *
Hasło: *
Powtórz hasło: *

Twoja opinia zostanie dodana po aktywacji konta. Na podany adres e-mail zostanie wysłany link z kluczem aktywującym konto, na który należy kliknąć.

mam już konto w Portalu dodaj komentarz i zaloguj mnie

kod z obrazka: Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie *

Akceptuję regulamin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (rozwiń)