Targi Mother & Baby we Wrocławiu

Targi Mother & Baby we Wrocławiu
galeria zdjęć (5) Drukuj Skomentuj

Zapraszamy na największe w Polsce Targi Mother & Baby 2017. Udział w imprezie to wyjątkowa okazja  nie tylko dla kobiet spodziewających się dziecka,  ale i rodziców tych najmłodszych pociech do 7 r. ż. W tym roku wyjątkowa edycja we Wrocławiu, bo w oszklonej części  Hali Stulecia z widokiem na fontannę.

Serwis Przedszkola.edu.pl sprawuje oficjalny patronat nad tym wydarzeniem.

 

Targi przewidziano na 20 i 21 maja. Nie są to standardowe targi wystawiennicze. Ważna jest tutaj strefa edukacji i świadomości rodzica nie tylko w zakresie zdrowia ale i produktów. Wśród ogromnej ilości asortymentu, organizatorzy wychodzą naprzeciw rodzicom. Chcą, aby rodzic wchodząc do sklepu, czy kupując w Internecie wiedział o co pytać i aby miał już porównanie produktów.

 

W edycji 2017 pieczę nad częścią medyczną we Wrocławiu, objęło Dolnośląskie Centrum Medyczne. Wysokiej klasy specjaliści będą czekać na wszystkie rodziny spodziewające się dziecka oraz na tych z małymi pociechami.

 

Będzie również możliwość skorzystania z bezpłatnego USG i KTG dla kobiet w ciąży, szkoły rodzenia, a także konsultacji medycznych takich specjalistów jak: dermatolog, ortopeda, pediatra, fizjoterapeuta, dietetyk, czy neurologopeda. 

 

W tym roku, organizatorzy wydarzenia zwracają szczególną uwagę na plan porodu oraz prawa kobiet w ciąży. Dlatego każda kobieta w ciąży otrzyma na miejscu plan porodu przygotowany przez Fundację Rodzić po Ludzku, który będzie mogła wypełnić razem z położną. Nie zabraknie również warsztatów wiązania chust, nauki kąpieli noworodka oraz wyjątkowych sesji zdjęciowych.

 

Zwiedzający mogą liczyć także na atrakcje, które umilą czas całym rodzinom. Będą to liczne konkursy, quizy z ponad 1000 nagród do wygrania, a wśród nich są: wózki, foteliki, kosmetyki, zabawki. Co godzinę można również zdobyć atrakcyjne niespodzianki!

 

W czasie weekendu wszystkie raczkujące maluchy będą mogły sprawdzić swoje umiejętności w Wyścigu Raczkujących Maluchów. Dzieci od 3 miesiąca wezmą udział w wyjątkowych zajęciach rozwojowych, starsze w strefie robotyki oraz Playmobile. Dodatkowo, odbędą się castingi dla dzieci oraz bezpłatne sesje zdjęciowe dla całej rodziny.

 

Dla każdego prezent przy wejściu!

 

Bilet dla dorosłych w cenie 15 złotych.

 

Dzieci wchodzą bezpłatnie.

 

 

Więcej informacji na stronie:  www.motherandbaby.pl.

 

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi