Targi Rodzice i Dzieciaki 2017 w Sosnowcu

Targi Rodzice i Dzieciaki 2017 w Sosnowcu
galeria zdjęć (3) Drukuj Skomentuj

Serdecznie zapraszamy na Wydarzenie, które odbędzie się tuż przed Dniem Dziecka! Targi Rodzice i Dzieciaki to największe w województwie śląskim wydarzenie skierowane do przyszłych i obecnych rodziców, a także nauczycieli, wychowawców, pedagogów.

Serwis Przedszkola.edu.pl sprawuje oficjalny patronat medialny nad tym wydarzeniem.

 

27-28 maja 2017 roku Centrum Targowo-Konferencyjne EXPO Silesia w Sosnowcu zaprasza rodziny oraz przedstawicieli żłobków, przedszkoli i szkół na wyjątkowe spotkanie z przedstawicielami branży dziecięcej. Podczas targów Rodzice i Dzieciaki będzie można poznać ciekawe nowości rynkowe i wziąć udział w inspirujących spotkaniach, dyskusjach, prezentacjach, warsztatach z doświadczonymi specjalistami. O jakość spotkań towarzyszących Targom zadbają uznani eksperci z różnych dziedzin: psychologii rozwojowej, pedagogiki, fizjoterapii, czy logopedii. Nie zabraknie również trenerów rozwoju osobistego.

Spotkanie będzie też okazją do zakupów, czyli tego, co większość z nas uwielbia, choć nie każdy się do tego przyznaje. Organizatorzy zaprosili do udziału w targach producentów i dystrybutorów m.in.: odzieży i obuwia, tekstyliów i akcesoriów, wózków, fotelików i urządzeń elektronicznych, artykułów kosmetycznych, pielęgnacyjnych i farmaceutycznych, mebli, zabawek, gier planszowych, puzzli, klocków i lalek.

Bez względu na to, czy jesteście już rodzicami, czy z niecierpliwością oczekujecie na ten moment... na Targach Rodzice i Dzieciaki każdy znajdzie coś dla siebie. Rynek Zabawek jest patronem medialnym wydarzenia.

 

Targi Artykułów Dziecięcych i Zabawek 27-28 maja 2017, Centrum Targowa-Konferencyjne Expo Silesia,  Sosnowiec

 

Więcej informacji znajdziecie tutaj:

 

www.rodziceidzieciaki.pl
www.facebook.com

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi