Wygraj występ Teatru Lalek Pinokio dla swojego przedszkola!

Wygraj występ Teatru Lalek Pinokio dla swojego przedszkola!
Drukuj Skomentuj

Przedszkolaki to najwięksi wielbiciele przedstawień teatralnych i wszelkich zabaw z nim związanych. Tylko teraz, dyrektorzy i nauczyciele mają szansę na to, by spełnić marzenia swoich podopiecznych i wygrać wizytę Teatru Lalek Pinokio w swoim przedszkolu! Niżej dowiecie się, jak wziąć udział w konkursie Pinokiolandia.

Konkurs Pinokiolandia skierowany jest do przedszkoli oraz innych placówek, takich jak: fundacje, domy dziecka i szpitale. Główną nagrodą jest darmowy event od Teatru Lalek Pinokio, który odbędzie się w zwycięskiej placówce już w kwietniu 2014 roku!

Serwis Przedszkola.edu.pl sprawuje oficjalny patronat medialny nad konkursem.

Jak można wziąć udział w konkursie? Wystarczy do 15 marca 2014 odwiedzić stronę www.pinokio.sacz.pl/konkurs i poprzez formularz zgłoszeniowy zarejestrować swoją placówkę!

Zwycięzców będą wybierać internauci – wygrywa 10 przedszkoli lub innych placówek z największą ilością głosów. Warto więc zachęcić do głosowania znajomych, przyjaciół oraz media. Głosy można oddawać do 31 marca 2014 roku.

Teatr Lalek Pinokio to największy w Polsce objazdowy teatr, który ze swoją ofertą dociera zarówno do niewielkich wsi, dużych miast jak i za granicę. Podczas spektaklów maluchy nie tylko świetnie się bawią, ale także kształtują swoją wyobraźnię i odkrywają tajemniczy świat bajek. W ofercie Teatru Lalek Pinokio znalazło się piętnaście spektakli o zróżnicowanej tematyce: historyczne, przygodowe, humorystyczne, dydaktyczne, ekologiczne i wiele innych.

Szczegóły dotyczące konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępne są na: www.pinokio.sacz.pl/konkurs

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi