13. edycja konkursu Nagroda Rodziców 2020

13. edycja konkursu Nagroda Rodziców 2020
Skomentuj

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do udziału w 13. edycji konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców 2020. Jest to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów w kraju, który wyłania najciekawsze i najbezpieczniejsze akcesoria dla dzieci.

Wydarzenie odbędzie się w Hotelu Brant w Wiązowej pod Warszawą pod skrzydłami Kuby Wesołowskiego. Podczas wydarzenia dzieci będą mogły wziąć udział w warszatach, natomiast dorośli zapoznać się z  najciekawszymi produktami do pielęgnacji i opieki nad dzieckiem, które konkurują o tytuł Nagroda Rodziców.

 

Impreza ma charakter zamknięty. Ilość zaproszeń jest ściśle limitowana, dlatego zainteresowanych uprzejmie przejmie prosimy o potwierdzenie przybycia do dn. 25.03.2020 r. e-mailem na adres: ewelina@zabawkowicz.pl, lub pod numerem: 577 123 833.

 

 Scenariusz Konkursu:

Godzina 10.00 – rozpoczęcie imprezy. Bardzo proszę o punktualne przybycie.

10-13 testowanie zabawek i produktów dla dzieci, czas na rozmowy z mediami.

12.00 FAMILY FOTO

13-14.00 obiad w restauracji hotelowej.

14.00-15.00 obrady Jury w sali obok restauracji. Podsumuję wyniki ankiet i porozmawiamy o nominacjach, wybierzemy zwycięzców.

 

Zapraszamy.

Źródło: materiały prasowe

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Najbliższe wydarzenia Wiązowna

Przedszkola Wiązowna

Przedszkole i Klub Malucha Kangurek

Przedszkole i Klub Malucha...

Zapraszamy do naszego niepublicznego przedszkola, które mieści się w Wiązownej, przy ulicy Boryszewskiej 19. Jesteśmy obiektem nowoczesnym, przystosowanym do p