15. Targi Mamaville w Warszawie

15. Targi Mamaville w Warszawie
Skomentuj

16 września, o godzinie 10:00 w Warszawie odbędzie się 15. edycja imprezy o nazwie - MAMAVILLE Targi dla Mamy i Dziecka. Udział w wydarzeniu będzie okazją do spotkania oryginalnych polskich projektantów, marki i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa oraz rodzicielstwa.

 

Targi Mamaville to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. Skierowane są do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką parentingową.

 

16 września z Mamaville, to świetny pomysł na niedzielne rodzinne wyjście, a w nim:

 

* Strefa zakupów u wystawców znanych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki /wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi: dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.
* Strefa edukacyjno - rozrywkowo - warsztatowa dla dzieci i dorosłych.
* Strefa food&chillout.

 

Wszystkie warsztaty i atrakcje są bezpłatne!

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Najbliższe wydarzenia w Warszawie

Przedszkola w Warszawie

Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Wawer

Przedszkole Ciuchcia Puch...

 Ciuchcia Puch Puch, to najwyższej klasy przedszkola i żłobki z ponad 20-letnim doświadczeniem, oferujące dzieciom przyjazną atmosferę, specjalistyczną opiekę
Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Bielany

Przedszkole Ciuchcia Puch...

Ciuchcia Puch Puch, to najwyższej klasy przedszkola i żłobki z ponad 20-letnim doświadczeniem, oferujące dzieciom przyjazną atmosferę, specjalistyczną opiekę t