7 Prezentów dla dziecka na Mikołaja

7 Prezentów dla dziecka na Mikołaja
Drukuj Skomentuj

Mikołajki pozwalają nam poczuć atmosferę zbliżających się świąt. Jest to świetna okazja, by nagrodzić naszą pociechę pięknym prezentem!

1. LEGO DUPLO, Przedszkole 

 

Klocki to zabawka, która powinna być w domu każdego malucha. LEGO DUPLO perfekcyjnie nadają się dla najmłodszych dzieci, są bezpieczne i dopasowane do małych rączek.

Zestaw umożliwi dziecku odtwarzanie scenek i zabaw z przedszkola, pozwoli odegrać rolę nauczycielki i pomoże oswoić się z nową sytuacją tym, które wciąż mają przed sobą pierwszy dzień w przedszkolu.

• W zestawie znajduje się wiele atrakcyjnych elementów takich jak: otwierane drzwi czy wysuwane szuflady oraz pięknie dekorowane klocki i akcesoria, dzięki którym zabawa w przedszkole stanie się jeszcze bardziej wciągająca.

 

2. Clementoni, Uczę się bawiąc, zestaw 50 gier edukacyjnych

 

Wyjątkowy, bogaty zestaw do nauki i zabawy wyposażony w magiczne, mówiące pióro!

Pióro nie tylko mówi, ale również zachęca dzieci, nagradzając je za każdy sukces miłymi słowami i motywuje do kolejnych prób, gdy padnie błędna odpowiedź.

W zestawie są także puzzle, gry, karty i plakaty pomagające w nauce alfabetu i liczb, także w języku angielskim.

 

3. Fisher-Price, Mały Doktor, zestaw do zabawy

 

Dzieci kochają wcielać się w lekarza. Zestaw Mały Doktor zachęci ich do wcielenia się w prawdziwego medyka lub pacjenta.

Dzieci za pomocą zestawu mogą osłuchiwać swoich pacjentów, mierzyć im temperaturę oraz ciśnienie, badać uszy, opatrzyć ranę, a nawet zrobić zastrzyk, tak jak prawdziwy doktor. Wszystkie niezbędne narzędzia do badania mieszczą się w dołączonej do zestawu torbie lekarskiej. Zabawka zachęci przedszkolaków do wizyty u prawdziwego lekarza. 

 

4. Bunchems, Kolorowe rzepy, zestaw podróżny (150 elementów)

 

Zestaw podróżny uatrakcyjni każdą wycieczkę. Wystarczy otworzyć zestaw i wymyśleć ciekawe zajęcie np. tworzenie własnych, niezwykłych obrazów 3D!

Zestaw Bunchems to przenośne studio, które bez problemu wszędzie ze sobą zabierzemy. W malutkiej walizeczce znajdziemy mnóstwo kolorowych rzepów, które łączą się ze sobą z magiczną łatwością. Za ich pomocą możemy stworzyć, co tylko zechcemy. Ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia!

 

Sprawdź również: Najlepsze zabawy andrzejkowe dla dzieci

 

5. Rebel, Dobble, gra towarzyska

 

Ta kultowa gra towarzyska zachwyci dzieci i dorosłych w różnym wieku. Przy jednym stole mogą bawić się kilkulatki, nastolatki i dorośli.

Celem rozgrywki jest znalezienie dwóch takich samych symboli na różnych kartach. Każda karta jest pełna kolorowych ilustracji roślin, postaci i przedmiotów, więc zadanie nie jest łatwe. Dodatkowo symbole bywają odwrócone i mają różne rozmiary. Zwycięża osoba, która wykaże się największą spostrzegawczością, koncentracją i refleksem.


6. Clementoni, Naukowa zabawa, mikroskop

 

Mikroskop, to genialny prezent, dzięki któremu dziecko może rozpocząć niezwykłą przygodę z nauką.

Mikroskop pozwoli badać mikrokosmos nawet w 600-krotnym powiększeniu. W zestawie znajdziemy dodatkowe gadżety, które pozwolą dziecku studiowanie otaczającego go świata: slajdy z tworzywa sztucznego, zlewki, pipety i szkła powiększające.

Dla dzieci pragnących jeszcze bardziej poszerzyć swoją wiedzę dołączono zbiór ponad 50 eksperymentów, ćwiczeń i testów.

 

7. Fur Balls, Pink, maskotka

 

Mnóstwo dzieci kocha zwięrzęta. Nie zawsze jednak możemy pozwolić sobie nad opiekę nad zwierzakiem.  Dobrym sposobem na spełnienie oczekiwań dziecka, będzie zakup sympatycznego pluszaczka, którym trzeba się zaopiekować niczym prawdziwym, żywym stworzeniem.

Każda maskotka Fur Balls jest magiczna. Aby poznaćę, jakie to zwierzątko, należy najpierw odpowiednio się o niego zatroszczyć: uroczego pupila trzeba wykąpać, wysuszyć, wyszczotkować oraz... pokochać!

Maskotka po wszystkich zabiegach przeistoczy się z puchatej kulki w uroczego kotka, pieska lub królika, którego można czesać, przyozdabiać,spinkami oraz przytulać do woli.Dodatkowym potwierdzeniem opieki będzie certyfikat adopcji!

 

Sprawdź także:Ważne funkcje zabawek!

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!