Wyszukaj przedszkole:

Kolorowanki

Kasia Skóra

Kasia Skóra prowadzi Klub Malucha Tup-Tup w Krakowie, ukończyła studia z zakresu...
Kinga,

Metoda NVC z 2-latkiem

Dzień dobry, jestem mamą 2-latka. Niedawno spotkałam się metodą NVC, ale ciągle szukam nowych informacji. I teraz moje pytanie: jeśli mój synek jeszcze nie mówi, a teraz przechodzi okres buntu (czyli jeśli coś już mówi, to jest to nie...
Rodzice radzą: 0 wiecej
Magda,

Moczenie się 4-latki

Co zrobić, żeby córka przestała się moczyć w nocy? Ma 4 lata, nigdy nie było tego problemu. W przedszkolu też jest wszytko ok, a chodzi tam już drugi rok. Nie przypominam sobie żadnego ważnego/stresującego wydarzenia ostatnio. Pozdrawiam, Magda
Rodzice radzą: 0 wiecej
Paulina,

Brat dokucza młodszej siostrze

Jak przekonać 8-latka, żeby nie dokuczał młodszej siostrze (4 lata)? Córka pierwszy raz poszła do przedszkola, bardzo z mężem dbamy o to, żeby się dobrze zaadaptowała, ale jeszcze płacze itp. Syn od początku jej dokucza, że jest "beksa", "niunia" i...
Rodzice radzą: 0 wiecej

Artykuły

 • Nauka mycia zębów z aplikacją TH Wash!

  Nauka mycia zębów z aplikacją TH Wash!

  Dbanie o higienę to coś, co powinniśmy od samego początku wpajać swoim dzieciom.  Jest to jednak niezwykle trudne, ponieważ wiele pociech znajduje sposoby, by wymigać się od kąpieli czy mycia zębów. Ale koniec z tym – teraz rodzice mogą mieć swoją tajną broń! Sprawdź, czym jest aplikacja TH Wash i w jaki sposób rozwiąże problem dbania o higienę jamy ustnej.
 • Biblioteki zamknięte - skąd wziąć książki dla przedszkolaka?

  Biblioteki zamknięte - skąd wziąć książki dla przedszkolaka?

  Zakaz wychodzenia z domu warto wykorzystać do rozwijania nowych umiejętności i zdobywania nowych pasji. Jest to też dobry czas na czytanie – ale co zrobić, gdy wszystkie zapasy domowej biblioteczki już się wyczerpały? Sprawdź nasze propozycje na zdobycie książek za grosze lub całkowicie za darmo!
 • Wielkanocne potrawy dla dzieci

  Wielkanocne potrawy dla dzieci

  W okresie przedświątecznym nie jedna mama zastanawia się, jakie dania przygotować dla swojej pociechy, by było lekko i jednocześnie tradycyjnie. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla was kilka sprawdzonych przepisów na tradycyjne i zdrowe potrawy wielkanocne dla maluchów. Dania z pewnością posmakują nie tylko dzieciom, ale i dorosłym!
 • Najciekawsze zwyczaje wielkanocne w Europie

  Najciekawsze zwyczaje wielkanocne w Europie

    Wielkanoc to jedno z najbardziej oczekiwanych świąt przez dzieci. Bitwa na pisanki czy śmigus-dyngus, to jedne z polskich tradycji, które przynoszą nie lada frajdy. Jak jednak obchodzone są święta wielkanocne w pozostałych krajach? Gdzie dzieci przebierają się za czarownice? Kto maluje pisanki tylko na czerwono? Oto najciekawsze zwyczaje wielkanocne w Europie!  
 • 5 pomysłów na wielkanocne dekoracje bez wychodzenia do sklepu

  5 pomysłów na wielkanocne dekoracje bez wychodzenia do sklepu

  Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami! Właśnie dlatego już teraz warto zacząć myśleć o ciekawych dekoracjach wielkanocnych, dzięki którym zapanuje radosna atmosfera. Wielkanocny wianek na stół, pisankowy wianek na drzwi a może kartonowe kurki? Oto 5 pomysłów na wielkanocne dekoracje domowe. Sprawdź!
 • Katolicka Wielkanoc a inne religie w Polsce

  Katolicka Wielkanoc a inne religie w Polsce

  Wielkanoc tłumaczy się często dzieciom w kontekście wiary katolickiej. Nie jest  to jednak jedyna religia uznająca to święto. Opowiadając na trudne pytania najmłodszych warto mieć na uwadze także inne religie w Polsce, które podobnie obchodzą  czas świąt Zmartwychwstania Pańskiego.