Wyszukaj przedszkole:

Artykuły

 • Jak zadbać o wizerunek przedszkola? To bardzo ważne!

  Jak zadbać o wizerunek przedszkola? To bardzo ważne!

  Dbanie o wizerunek to podstawowa zasada każdego biznesu. Obecnie, gdy do wyboru mamy masę różnorodnych przedszkoli, musimy skusić czymś naszych klientów. Warto więc dbać o wizerunek przedszkola, gdyż jest to niezwykle ważne. Jak to zrobić? Odpowiadamy.
 • Ogród w przedszkolu - jak zaplanować jego realizację?

  Ogród w przedszkolu - jak zaplanować jego realizację?

  Ogród w przedszkolu będzie cieszyć nie tylko dzieci, ale i nauczycieli. W jego planowaniu ogranicza was wyłącznie wyobraźnia. Jak zaplanować ogród w przedszkolu, by był bezpieczny dla dzieci i dawał im ogromną radość? Podpowiadamy.
 • Freblowskie przedszkola - co to takiego?

  Freblowskie przedszkola - co to takiego?

  Freblowskie przedszkola – co to takiego? Zastanawia się pewnie wielu rodziców. Podczas wyboru przedszkola dla swojej pociechy należy rozważyć każdą opcję. Czym więc są freblowskie przedszkola? Odpowiadamy.
 • Smart Kids Planet, czyli Centrum Mądrej Zabawy powraca w Fabryce Norblina

  Smart Kids Planet, czyli Centrum Mądrej Zabawy powraca w Fabryce Norblina

  Jesienią tego roku na mapę edukacyjnych atrakcji Warszawy powróci Smart Kids Planet - innowacyjne i interaktywne Centrum Mądrej Zabawy dla dzieci. Nowa lokalizacja w Fabryce Norblina to powrót ulubionych atrakcji, ale również nowości, które odzwierciedlają światowy trend łączenia rozrywki z edukacją. W ciągu zaledwie kilku miesięcy działalności Smart Kids Planet w poprzedniej lokalizacji odwiedziło je ponad 120 000 osób, co potwierdza jak istotny dla rodziców, opiekunów oraz nauczycieli jest wartościowo spędzany przez dzieci czas wolny.
 • CzytanieRządzi!

  CzytanieRządzi!

  #CzytanieRządzi! Rusza pierwsza w Polsce potężna kampania samorządowców na rzecz czytelnictwa. Unia Metropolii Polskich, czyli 12 największych polskich miast i Fundacja Powszechnego Czytania pokazują, dlaczego czytanie ma moc polepszania świata.
 • Kino w Trampkach wystartowało!

  Kino w Trampkach wystartowało!

  10. Festiwal Filmowy dla Dzieci i Młodzieży Kino w Trampkach rozpoczął się w Kinotece i online. To niezmiennie święto młodego widza pełne najlepszego kina z całego świata i ciekawy program dodatkowych wydarzeń.

Kolorowanki

Kasia Skóra

Kasia Skóra prowadzi Klub Malucha Tup-Tup w Krakowie, ukończyła studia z zakresu...
Aleksandra,

Niegrzeczne zachowanie.

Witam serdecznie. Córka w tym roku poszła do przedszkola ja jestem przewodniczącą trójki klasowej dlatego piszę w tej stlprawie. Otóż od początku roku szkolnego córka skarży się na zachowanie kolegi. Dziecko ją bije, drapie,...
Rodzice radzą: 0 wiecej
Małgorzata,

Zachowanie, jak reagować

Witam, piszę już z bezsilności. Może dostanę trochę pocieszenia i jakieś rady. Syn wkrótce 3 lata. Uczęszcza do żłobka. Mam problemy z jego zachowaniem na placu zabaw. Już nie wiem jak reagować na jego zachowanie.. Otóż zdarza mu się w sumie...
Rodzice radzą: 0 wiecej
bela,

kwalifikacje kadry w niepublicznym punkcie przedszkolnym

Dzien dobry, planuje otworzyć niepubliczny punkt przedszkolny. Czy nauczyciele mogą nie posiadać wykształcenia pedagogicznego? z góry dziękuję za odpowiedź, bela
Rodzice radzą: 0 wiecej

Przedszkola niepubliczne

Żłobki Niepubliczne