Wyszukaj przedszkole:

Kolorowanki

Kasia Skóra

Kasia Skóra prowadzi Klub Malucha Tup-Tup w Krakowie, ukończyła studia z zakresu...
kamil,

Ilość opiekunek w przedszkolu

W przedszkolu publicznym, gdzie uczęszcza moja córka, jest 24 uczniów w wieku 4, 5, 6 lat. Mają jedną opiekunkę na całą grupę. Dyrektor nie chce słyszeć od rodziców skarg ani próśb o dodatkową opiekę, pomoc. 1 osoba nie jest w...
Rodzice radzą: 0 wiecej
Anna,

Zerówka

  Dzień dobry. Mój syn od 3 lat uczęszcza do przedszkola integracyjnego (ma orzeczenie). Poszedł tam jako 3-latek, jednak z niewiadomego dla mnie powodu pani dyrektor przydzieliła go do grupy 4-latków. Teraz dzieci z jego grupy kończą...
Rodzice radzą: 0 wiecej
Małgorzata,

Dyrektor żłobka - kto może zostać?

Witam. Planuje otworzyć własny żłobek i zostać w nim dyroktorem. Skończyłam studia pedagogiczne o kierunki edukacja wczesnoszkolna, mam rok dowiadczenia pracy w żłobku jako opiekunka i 2 lata pracy jako niania. Czy w takiej sytuacji jest to możliwie?
Rodzice radzą: 0 wiecej

Artykuły

 • Konkurs dla Mam „Mamy sposób na relaks”

  Konkurs dla Mam „Mamy sposób na relaks”

  Z okazji Dnia Matki zapraszamy do konkursu wszystkie Mamy! Tematem konkursu będzie coś, co uwielbiają wszyscy, czyli… relaks :) Drogie Mamy: przedstawcie nam swoje sposoby na relaks. Czy jest to chwila z książką w ulubionym fotelu? Próbowanie nowych przepisów w kuchni? A może relaksujecie się na zajęciach fitness? Relaks samotnie, z rodziną lub z przyjaciółmi…  Sposoby są różne, a do tej listy można dodać jeszcze jeden: kąpiel z fantastycznym zestawem do kąpieli od ChillBox ! Jaki jest Twój sposób na relaks? Pokaż nam na zdjęciu lub przedstaw w krótkim opisie!
 • Baby Day - Targi dla dzieci i rodziców 2019

  Baby Day - Targi dla dzieci i rodziców 2019

  II edycja Targów Baby Day dla dzieci i rodziców odbędzie się 15-16 czerwca 2019 r. w G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa. Wydarzenie organizowane jest z myślą o dzieciach, rodzicach i kobietach w ciąży. Targi Baby Day pomogą przygotować się do jednej z najważniejszych życiowych ról – mamy i taty.
 • Konkurs plastyczny „Nasza Rodzina”

  Konkurs plastyczny „Nasza Rodzina”

  15 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Rodziny. Z tej okazji zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie plastycznym “Nasza Rodzina”! Wykonajcie pracę plastyczną dowolną techniką, w której opowiecie o sobie. Kto należy do Waszej rodziny? A może… kto będzie do niej należał już niedługo? Pokażcie, co lubicie robić razem albo co Was łączy! Do konkursu zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym albo dzieci wraz z innymi członkami rodziny . Współpraca przy tworzeniu mile widziana ;)
 • Zrób sobie prezent - wybierz pudełko pełne relaksu!

  Zrób sobie prezent - wybierz pudełko pełne relaksu!

  W ten weekend w końcu odpocznę! Tylko jeszcze pranie, gotowanie, podrzucę dzieci na basen, zrobię ostatnie poprawki w raporcie, zakupy… Zaraz, zaraz - czy to już poniedziałek?... Też tak macie? Czasem trudno jest złapać oddech i odprężyć się na chwilę. Z pomocą przychodzi nam ChillBox - pudełko pełne relaksu! Jak to działa?