Wyszukaj przedszkole:

Polecane artykuły

Artykuły

 • Wyniki konkursu Świąteczna Choinka

  Wyniki konkursu Świąteczna Choinka

  Konkurs plastyczny pt. "Świąteczna Choinka" dobiegł końca. Przez dwa tygodnie napływały do naszej redakcji kolorowe prace. Z przyjemnością możemy ogłosić wyniki konkrusu organizowanego wspólnie z Tuban i Paczki Mikołajkow .
 • Edukacyjne gry dla dzieci pod choinkę

  Edukacyjne gry dla dzieci pod choinkę

  Sezon świąteczny to czas nie tylko radości i prezentów, ale również doskonałej okazji do obdarowywania najmłodszych inspirującymi i edukacyjnymi upominkami. Edukacyjne gry planszowe nie tylko dostarczają dzieciom radości, ale również rozwijają ich zdolności i umiejętności poznawcze.
 • Piasek dynamiczny i piasek kinetyczny dla dzieci? Czym one się różnią?

  Piasek dynamiczny i piasek kinetyczny dla dzieci? Czym one się różnią?

  Piasek dynamiczny i piasek kinetyczny różnią się głównie nazwą handlową. Jedna z nich „piasek kinetyczny” jest zastrzeżoną nazwą producenta. Piasek kinetyczny i piasek dynamiczny mają podobne właściwości. Oba terminy odnoszą się do specjalnych rodzajów piasku. Mają one unikalne właściwości, takie jak zdolność do formowania się, modelowania i utrzymania kształtu. Jednak różnice między nimi mogą wynikać z konkretnego kontekstu lub specyficznych produktów oferowanych na rynku. Piasek kinetyczny został opracowany do zabaw plastycznych i sensorycznych. Jego struktura pozwala na łatwe formowanie i modelowanie różnych kształtów, czym wydatnie przyczynia się do rozwoju dziecka.   Piaski przebojem wdarły się na półki sklepów z zabawkami i od razu skradły serca wielu dzieci. Nie bez przyczyny. Jest to zabawka, która nie tylko daje dużo radości, ale też pozytywnie wpływa na rozwój najmłodszych. A w jaki sposób? Dowiecie się tego z naszego artykułu.  

Kolorowanki

Przedszkola niepubliczne

Żłobki Niepubliczne