Akademia Pana Kleksa - Kapitan Warszawa zaprasza na szaloną grę miejską!

Akademia Pana Kleksa - Kapitan Warszawa zaprasza na szaloną grę miejską!
Drukuj Skomentuj

Witajcie w naszej bajce, słoń zagra na fujarce, Pinokio nam zaśpiewa, zatańczą wkoło drzewa - nucili wesoło uczniowie Akademii Pana Kleksa, w szalonej bajce autorstwa Jana Brzechwy. Bohaterowie historii przeżywali magiczne przygody! Wy również możecie doświadczyć prawdziwej magii,  biorąc udział w grze miejskiej – Turnieju o Złote Piegi. Wydarzenie odbędzie się 14 września na Błoniach PGE Narodowego w godzinach 12:30-15:30. Wydarzenie bezpłatne, obowiązują zapisy.

Tym razem Ambroży Kleks postanowił wpaść na piknik z okazji Narodowego Dnia Sportu, a każde dziecko wie, że gdzie jest Pan Kleks tam nie ma nudy! Podczas gry miejskiej – Turnieju o Złote Piegi – będziecie mogli spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych, wziąć udział w treningach i zawodach. Nie zabraknie również zwariowanych atrakcji wprost z Akademii Pana Kleksa, m.in. malowania piegów! Sprawdzimy, czy Pan Kleks miał rację mówiąc, że „piegi doskonale działają na rozum i chronią od kataru”.
 
Projekt Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza do świata bajek zakłada integrowanie społeczności lokalnych podczas weekendowych gier miejskich i pikników. W tym roku motywem przewodnim zabaw będzie magiczny świat bajek. W prawie każdy weekend - od maja do października – rodziny spotykają się w różnych dzielnicach Warszawy i wspólnie z superbohaterem, Kapitanem Warszawa, przeżyją pasjonujące przygody, nabędą nową wiedzę, rozwiążą zagadki i poznają nowe miejsca w mieście. Wszystko to w rodzinnej atmosferze i bajkowej scenerii. Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach projektu Aktywna Rodzina jest bezpłatny.

 

Zapisy na grę Akademia Pana Kleksa:

http://zapisyzwalcznude.pl/index.php?option=com_icagenda&view=list&Itemid=349

 

 

Partnerami wydarzenia jest Województwo Warmińsko – Mazurskie.


Fundatorem nagród - wciągających gier planszowych - jest firma Alexander, główny partner projektu Aktywna Rodzina.


Nagrody ufunduje również Teatr Capitol, Uroboros, Manufaktura Cukierków, Media Service Zawada oraz Starpharma.

 

Patronami medialnymi projektu są: Meloradio, Egaga.pl, Qlturka.pl, Przedszkola.edu.pl, Mówią na Mieście, waw4free, Mama Warszawianka, Rodzicowo.pl i BabyGo.


Projekt współfinansowany przez miasto stołeczne Warszawa.

 

 

Uczestników gry miejskiej zapraszamy również do wzięcia udziału w wielkim, rodzinno sportowym pikniku na Błoniach PGE Narodowego, który organizowany jest w ramach Narodowego Dnia Sportu i Warszawskich Dni Rodzinnych. Bawimy się 14 września w godzinach 12:00-17:00. Więcej informacji – www.narodowydziensportu.pl, www.warszawskiednirodzinne.pl

 

 

 

Źródło: materiały prasowe

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi