Zaplanuj niezapomniane zajęcia dla przedszkolaków z okazji 1 i 3 maja! Odkryj kreatywne scenariusze, które łączą edukację z radością świętowania. Daj dzieciom szansę na naukę, zabawę i odkrywanie polskiej historii w przedszkolu. Pomysły uwzględniają edukacyjne elementy, zabawę, a także zapoznają maluchy z historią Polski. Przygotuj się na wspaniałe wspomnienia i niezapomniane doświadczenia!
Wyszukaj scenariusz
Flaga i barwy narodowe - zajęcia edukacyjne
4.5
2 oceny

Flaga i barwy narodowe - zajęcia edukacyjne

Scenariusz zajęć: Flaga i barwy narodowe – zapoznanie z symbolami narodowymi na podstawie wiersza „Barwy ojczyste” – Cz. Janczarskiego. Zajęcia można przeprowadzić w grupe 3-4latków
Każda praca jest ważna - scenariusz zajęć dydaktycznych w grupie  4 i 5  latków
4.7
3 oceny

Każda praca jest ważna - scenariusz zajęć dydaktycznych w grupie 4 i 5 latków

Każda praca jest ważna – rozmowa w oparciu o obrazki.