Gry i zabawy dla dzieci

 • Nagroda Rodziców 2024 przyznana!

  Nagroda Rodziców 2024 przyznana!

  Przedstawiamy wyniki 19-stej edycji Konkursu Nagroda Rodziców. Wśród zwycięzców znalazły się produkty do opieki i pielęgnacji dzieci. Hitem tego lata będą sprzęty do zabrania na wakacje  - fotelik Avionaut Maxspace Comfort System +, Przyczepka rowerowa COCOON Hamax od SCANDINAVIAN BABY i wózki Venicci Upline SE Powder 2w1 od BABYSKY oraz Anex IQ. Przedszkolaków zachwyci nagrodzony Stolik do zabawy Stokke MuTable, a przyszłych uczniów Seria Idę do szkoły Demart

 • Znamy zwyciężców Konkursu Zabawka Roku 2024

  Znamy zwyciężców Konkursu Zabawka Roku 2024

  Przedstawiamy wyniki XIX edycji Konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców. Wśród nagrodzonych zabawek znalazły się tory grawitacyjne od Ravensburger i wodne od Simba, rowerek CUTIE od 4KRAFT i hulajnoga 4w1 smarTrike Xtend Ride-on SCANDINAVIAN BABY. A także nowa odsłona znanej i lubianej HEY CLAY TM Toys i MGA's Miniverse. Zachwyciły też gry takie jak Świnie na trampolinie od Rebel

 • Magiczna nowość TUBAN - Slime zmieniający kolor

  Magiczna nowość TUBAN - Slime zmieniający kolor

  Oferta zabawek kreatywnych TUBAN poszerzyła się o kolejną nowość – Slime’a zmieniającego kolor.
  Alien i Pink, bo tak nazywają się dwa nowe zestawy Slime, to połączenie kolorowego kleju PVA, oraz aktywatora. Podczas mieszania popularny glutek zmienia kolor. Do zestawu dołączone są neutralne dla środowiska kulki mineralne. Można użyć je do dekoracji i zobaczyć jak zmienia się struktura Slime po ich dodaniu.

 • Edukacyjne gry dla dzieci pod choinkę

  Edukacyjne gry dla dzieci pod choinkę

  Sezon świąteczny to czas nie tylko radości i prezentów, ale również doskonałej okazji do obdarowywania najmłodszych inspirującymi i edukacyjnymi upominkami. Edukacyjne gry planszowe nie tylko dostarczają dzieciom radości, ale również rozwijają ich zdolności i umiejętności poznawcze.

 • Piasek dynamiczny i piasek kinetyczny dla dzieci? Czym one się różnią?

  Piasek dynamiczny i piasek kinetyczny dla dzieci? Czym one się różnią?

  Piasek dynamiczny i piasek kinetyczny różnią się głównie nazwą handlową. Jedna z nich „piasek kinetyczny” jest zastrzeżoną nazwą producenta. Piasek kinetyczny i piasek dynamiczny mają podobne właściwości.

  Oba terminy odnoszą się do specjalnych rodzajów piasku. Mają one unikalne właściwości, takie jak zdolność do formowania się, modelowania i utrzymania kształtu. Jednak różnice między nimi mogą wynikać z konkretnego kontekstu lub specyficznych produktów oferowanych na rynku.

  Piasek kinetyczny został opracowany do zabaw plastycznych i sensorycznych. Jego struktura pozwala na łatwe formowanie i modelowanie różnych kształtów, czym wydatnie przyczynia się do rozwoju dziecka.

   

  Piaski przebojem wdarły się na półki sklepów z zabawkami i od razu skradły serca wielu dzieci. Nie bez przyczyny. Jest to zabawka, która nie tylko daje dużo radości, ale też pozytywnie wpływa na rozwój najmłodszych. A w jaki sposób? Dowiecie się tego z naszego artykułu.

   

 • Zabawy andrzejkowe dla przedszkolaków. Dzieci będą zachwycone

  Zabawy andrzejkowe dla przedszkolaków. Dzieci będą zachwycone

  Andrzejki to magiczne święto, które w Polsce obchodzone jest 29 listopada. Choć tradycyjnie kojarzy się z wróżbami dla dorosłych, to w tym dniu również najmłodsi mogą się świetnie bawić. W wielu przedszkolach organizowany jest bal andrzejkowy, na którym nie brakuje zabaw. Można zorganizować je również w domu. Oto najlepsze zabawy andrzejkowe dla przedszkolaków.