Gry i zabawy dla dzieci

 • Znamy wyniki 17-stej edycji Konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców 2023

  Znamy wyniki 17-stej edycji Konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców 2023

  17-sta edycja tego prestiżowego plebiscytu obfitowała w produkty wysokiej jakości, cechujące się ciekawym wzornictwem, niebanalnym podejściem do rozwoju dziecka, bezpieczeństwem i funkcjonalnością. Jurorzy konkursu – znani rodzice, eksperci i dziennikarze spotkali się w gościnnych progach Mercure Wiązowna Brant, by przetestować i nagrodzić najlepsze z nich.
 • Grą miejską zwyciężamy nudę! Projekt Widzę-Reaguję-Zmieniam

  Grą miejską zwyciężamy nudę! Projekt Widzę-Reaguję-Zmieniam

  Każdy ma swój własny sposób na walkę z nudą, ale czy wiadomo, który z nich jest najlepszy? Fundacja Zwalcz Nudę przychodzi z odpowiedzią – projektem „Widzę–Reaguję–Zmieniam”, który po raz trzeci udowadnia, że można zgubić monotonię i przy okazji zmienić świat. 
 • Ula, mama i Panama - premiera książki

  Ula, mama i Panama - premiera książki

  Ula, mama i Panama – premiera książki, która codzienne trudności przemieni w mnóstwo radości!  Życie potrafi płatać figle! W szczególności, gdy ma się 6 lat! Czasem aż chciałoby się wymienić miejscem z kudłatym Panamą i niczym się nie przejmować. Zamiast tego, trzeba sobie radzić z tyloma rzeczami! Na szczęście z pomocą zawsze przybędą herbatka malinowa, pyszne ciacho i ciepły uśmiech mamy.
 • Świąteczne książki dla dzieci - jakie warto wybrać?

  Świąteczne książki dla dzieci - jakie warto wybrać?

  Boże Narodzenie 2022 nadchodzi wielkimi krokami. Wiele osób ma zamiar sprezentować dzieciom na Mikołajki czy pod choinkę książkę o tematyce świątecznej. Jest ich na rynku wiele, więc skąd wiadomo, którą najlepiej wybrać? Podpowiadamy.
 • Zabawki Roku i Nagrody Rodziców przyznane

  Zabawki Roku i Nagrody Rodziców przyznane

  Myszka do medytacji Fisher-Price, magiczny świat Wiltopii Playmobila, czy Chemiczny detektyw od Scienceboards to tylko niektóre Zabawki Roku 2022. Nagrody Rodziców przyznano seriom do karmienia i zabawy Miniland od MARKO. Nagrodzone m.in.: CzuCzu Zestaw do nauki języka angielskiego, a także Interaktywne pióro zintegrowane z książkami multimedialnymi KAKADU od Wydawnictwa Jedność. XVI Edycja Konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców rozstrzygnięta. Największa i najbardziej różnorodna w historii edycja zaskoczyła Jurorów i sprawiła, że rodzice w te Święta będą mieli spory wybór hitów zarówno wśród zabawek jak i produktów do opieki i pielęgnacji dzieci. Impreza z udziałem gwiazd i ekspertów z branży odbyła się w gościnnych progach hotelu Mercure Wiązowna Brant. Jurorzy testowali i wybrali najlepsze Zabawki Roku. Przyznali też nagrody i wyróżnienia w kategorii Nagroda Rodziców.
 • Zabawy dla dzieci w wieku 0-6 lat

  Zabawy dla dzieci w wieku 0-6 lat

  Zabawa u każdego dziecka odgrywa bardzo ważną rolę. Dzieci przeżywają w niej swoje emocje, mogą się czegoś nauczyć, czują się swobodnie. Zobaczcie jakie zabawy dla dzieci w wieku 0-6 lat Wam proponuję.
 • Akademia Mądrego Dziecka uczy dzieci szacunku do natury

  Akademia Mądrego Dziecka uczy dzieci szacunku do natury

  Książki z serii Akademia Mądrego Dziecka przeznaczone dla najmłodszych czytelniczek i czytelników wspierają dziecięcy rozwój w wielu obszarach. Stworzone przy udziale ekspertów, cieszą się sympatią dzieci i dużym zaufaniem rodziców. Są połączeniem książek i zabawek edukacyjnych.
 • Poznaj Raczkujemy.pl czyli sklep świadomych Rodziców

  Poznaj Raczkujemy.pl czyli sklep świadomych Rodziców

  Sklep Raczkujemy prowadzony jest przez psychologa pracującego z dziećmi. Ma to ogromne przełożenie na to jakie produkty trafiają do oferty sklepu. Proponujemy asortyment kierowany zarówno do osób prywatnych jak i do placówek oświatowych. Współpracujemy z ośrodkami terapeutycznymi, fundacjami, żłobkami i przedszkolami. Stale rozwijamy ofertę z zakresu pomocy dydaktycznych i terapeutycznych, stawiamy na rozwijające zabawki do przedszkola i żłobków. Promujemy ideę nauki przez zabawę, chętnie podpowiemy i doradzimy nauczycielom oraz terapeutom w odpowiednim doborze materiałów edukacyjnych dla danej grupy wiekowej. Mamy w tym doświadczenie!
 • Zabawki dla dzieci - na jakie funkcje zwrócić uwagę?

  Zabawki dla dzieci - na jakie funkcje zwrócić uwagę?

  Wybór zabawki dla dziecka nie jest prosty. Aby wybrać dobrze trzeba zwrócić uwagę na wiele funkcjonalności. Jak zatem wybrać najlepszą zabawkę dla dziecka? Na co zwrócić uwagę, by posłużyła długo i wpłynęła pozytywnie na rozwój dziecka? Podpowiadamy.
 • Bajki opowiedziane słowem, obrazem i dźwiękiem

  Bajki opowiedziane słowem, obrazem i dźwiękiem

  Nakładem HarperCollins Polska do sprzedaży trafiła nowatorska seria książek – BAJKI DŹWIĘKOWE z klasycznymi, znanymi i lubianymi przez dzieci historiami – „Aladyn”; „Kot w butach”, „Księga dżungli”, „Trzy małe świnki” i „Czerwony Kapturek” w zupełnie nowej odsłonie. Pięć opowieści to nie tylko typowa bajka, to treści, które angażują wzrok i słuch małego czytelnika, umuzykalniają i zaskakują na każdej stronie.
 • Książka Basia i stawianie granic

  Książka Basia i stawianie granic

  Nakładem HarperCollins Polska do sprzedaży trafiła nowa książka w serii Basia: „Basia  i granice”. Jedna z najbardziej znanych książkowych pięciolatek tym razem ma wiele pytań wokół jednego z ważniejszych tematów w dziecięcym świecie – stawianiu granic sobie i innym. Tradycyjnie odpowiedzi nie są proste i oczywiste, ale jak zwykle w znanym stylu Basi rozterki znajdą właściwe rozwiązanie. Rówieśnicy znów będą mogli się utożsamić  z dziewczynką w bluzeczce w czerwone paski stworzoną przez barwny duet Zofię Stanecką  i Mariannę Oklejak. Partnerem wydania jest Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę.