Gry i zabawy dla dzieci

 • Nowa inicjatywa firmy NUTRICIA dla dzieci

  Nowa inicjatywa firmy NUTRICIA dla dzieci

  Zabawa jest dla dzieci nie tylko rozrywką, ale również pełni ważną rolę edukacyjną. Zanim maluch pójdzie do szkoły to właśnie dzięki niej poznaje otaczający go świat. Aby przybliżyć tę wiedzę rodzinom i opiekunom, firma NUTRICIA Zakłady Produkcyjne w Opolu zorganizowała konkurs na najlepszy pomysł na zabawę z dziećmi w wieku od 0 do 6 lat!
 • Przeżywaj przygody razem z Meridą Waleczną!

  Przeżywaj przygody razem z Meridą Waleczną!

  Od piątku na ekranach kin możemy oglądać film Merida Waleczna . W związku z premierą Wydawnictwo Egmont przygotowało trzy ciekawe opowieści o przygodach rudowłosej buntowniczki! Już wkrótce na rynku pojawią się dwa audiobooki z książką i kartonowa książeczka dla najmłodszych.
 • Piknik z zabawkami Wadera

  Piknik z zabawkami Wadera

  Zbliża się sezon wiosenno - letnich wycieczek. Aktywne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu pozwala dzieciom poznawać otaczający je świat. Mały podróżnik będzie miał ogromną frajdę ze wspólnego posiłku na łonie natury połączonego z zabawą. Rodzinny piknik to idealne rozwiązanie na słoneczne i ciepłe popołudnie.
 • Czasopismo dla dzieci

  Czasopismo dla dzieci "Kaczor Donald" kończy 18 lat!

  "Kaczor Donald" jest już pełnoletni! To najzabawniejsze czasopismo dla dzieci 28 kwietnia skończy 18 lat. Tym samym zostaje najstarszym magazynem komiksowym dla dzieci, istniejącym na polskim rynku. Jednak to niejedyne wydarzenie związane z "Kaczorem Donaldem" - od numeru 15. zmienia cykl wydawniczy z tygodniowego na dwutygodniowy.
 • Wiosenne zabawy w piaskownicy

  Wiosenne zabawy w piaskownicy

  Wraz z wiosną nadszedł czas spacerów i gier na świeżym powietrzu. Nasze maluchy mogą wreszcie rozładować nadmiar energii na placach zabaw. Nie zapominajmy też o ulubionych przez dzieci zabawach w piaskownicy, do których potrzebują one "profesjonalnego sprzętu" w postaci łopatek, wiaderek czy budowlanych aut. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, firma WADER przygotowała najnowszą serię zabawek do piaskownicy, Friends On The Move.
 • Odkrywanie świata ze

  Odkrywanie świata ze "Smykami"

  Już dzisiaj na polskim rynku wydawniczym ukaże się nowa propozycja Wydawnictwa Egmont. Najmłodsze dzieci oraz ich rodzice i opiekunowie mają do dyspozycji nowy magazyn SMYKI, który ukazywać się będzie w formie kwartalnika. Dzięki niemu maluchy rozwiną swoje umiejętności, a proponowane ćwiczenie pomogą w nawiązaniu jeszcze bliższych więzi emocjonalnych z opiekunami.
 • Święto dinozaurów

  Święto dinozaurów

  26 lutego obchodziliśmy święto znanych prehistorycznych stworzeń. Dzień Dinozaura upamiętnia wszystkich dawnych władców lądów i wód, zarówno tych łagodnych jak i groźnych. Aby mali odkrywcy mogli poznać życie tych fascynujących gadów, Wydawnictwo Egmont przygotowało wiele ciekawych propozycji.
 • Miesięcznik

  Miesięcznik "Animal Planet" dla dzieci

  Miesięcznik "Animal Planet" to nowa propozycja Wydawnictwa Egmont skierowana do dzieci w wieku 6-12 lat. Już 25 stycznia na rynku wydawniczym pojawi się pierwszy numer tego czasopisma dla miłośników zwierząt. Dzięki niemu najmłodsi będą mogli poznać bliżej tajemniczy świat natury.
 • Karnawał dla dzieci 2012

  Karnawał dla dzieci 2012

  Karnawał to pełna kolorów i wrażeń tradycja nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy dla dzieci to pomysł na fantastyczną zabawę i niezapomniane chwile. Potrzebne jest dobre jedzenie, muzyka, stroje dla dzieci, dużo kolorów i możemy zaczynać zabawę!
 • Ferie zimowe dla dzieci

  Ferie zimowe dla dzieci

  Na ferie zimowe czekają zarówno dzieci jak i rodzice. Lenistwo w okresie świątecznym tylko podsyca oczekiwania na przyjście zimowego wypoczynku podczas ferii. Kiedy przychodzi wolne nagle okazuje się, że ferie dla dzieci niosą jeszcze więcej problemów niż codzienne dni w przedszkolu. Co zrobić aby w pełni wykorzystać wolny czas i zapewnić dzieciom fantastyczną zabawę?
 • Bal sylwestrowy dla dzieci

  Bal sylwestrowy dla dzieci

  Nie tylko dorośli chcą spędzić wyjątkową sylwestrową noc. Również najmłodsi powinni odpowiednio uczcić tę okazję. Dlatego dobrym pomysłem będzie Sylwester dla dzieci. Pamiętajmy jednak, że maluchy to bardzo wymagający goście, na szczęście jest kilka sprawdzonych sposobów na zorganizowanie niezapomnianego balu sylwestrowego dla dzieci.
 • Grudniowe zabawy z dzieckiem

  Grudniowe zabawy z dzieckiem

  Od Świąt Bożego Narodzenia dzieli nas już tylko kilka dni. Jednak nie wszystkim ten czas mija równie szybko. Nasze pociechy na pewno nie mogą doczekać się Wigilii i rozpakowywania prezentów. Przedstawiamy kilka pomysłów na grudniowe zabawy z dzieckiem, które umilą czas i pozwolą maluchom włączyć się w przedświąteczne przygotowania.