Gry i zabawy dla dzieci

 • Znamy wyniki 17-stej edycji Konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców 2023

  Znamy wyniki 17-stej edycji Konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców 2023

  17-sta edycja tego prestiżowego plebiscytu obfitowała w produkty wysokiej jakości, cechujące się ciekawym wzornictwem, niebanalnym podejściem do rozwoju dziecka, bezpieczeństwem i funkcjonalnością. Jurorzy konkursu – znani rodzice, eksperci i dziennikarze spotkali się w gościnnych progach Mercure Wiązowna Brant, by przetestować i nagrodzić najlepsze z nich.
 • Ula, mama i Panama - premiera książki

  Ula, mama i Panama - premiera książki

  Ula, mama i Panama – premiera książki, która codzienne trudności przemieni w mnóstwo radości!  Życie potrafi płatać figle! W szczególności, gdy ma się 6 lat! Czasem aż chciałoby się wymienić miejscem z kudłatym Panamą i niczym się nie przejmować. Zamiast tego, trzeba sobie radzić z tyloma rzeczami! Na szczęście z pomocą zawsze przybędą herbatka malinowa, pyszne ciacho i ciepły uśmiech mamy.
 • Zabawki Roku i Nagrody Rodziców przyznane

  Zabawki Roku i Nagrody Rodziców przyznane

  Myszka do medytacji Fisher-Price, magiczny świat Wiltopii Playmobila, czy Chemiczny detektyw od Scienceboards to tylko niektóre Zabawki Roku 2022. Nagrody Rodziców przyznano seriom do karmienia i zabawy Miniland od MARKO. Nagrodzone m.in.: CzuCzu Zestaw do nauki języka angielskiego, a także Interaktywne pióro zintegrowane z książkami multimedialnymi KAKADU od Wydawnictwa Jedność. XVI Edycja Konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców rozstrzygnięta. Największa i najbardziej różnorodna w historii edycja zaskoczyła Jurorów i sprawiła, że rodzice w te Święta będą mieli spory wybór hitów zarówno wśród zabawek jak i produktów do opieki i pielęgnacji dzieci. Impreza z udziałem gwiazd i ekspertów z branży odbyła się w gościnnych progach hotelu Mercure Wiązowna Brant. Jurorzy testowali i wybrali najlepsze Zabawki Roku. Przyznali też nagrody i wyróżnienia w kategorii Nagroda Rodziców.
 • Zabawy dla dzieci w wieku 0-6 lat

  Zabawy dla dzieci w wieku 0-6 lat

  Zabawa u każdego dziecka odgrywa bardzo ważną rolę. Dzieci przeżywają w niej swoje emocje, mogą się czegoś nauczyć, czują się swobodnie. Zobaczcie jakie zabawy dla dzieci w wieku 0-6 lat Wam proponuję.
 • Poznaj Raczkujemy.pl czyli sklep świadomych Rodziców

  Poznaj Raczkujemy.pl czyli sklep świadomych Rodziców

  Sklep Raczkujemy prowadzony jest przez psychologa pracującego z dziećmi. Ma to ogromne przełożenie na to jakie produkty trafiają do oferty sklepu. Proponujemy asortyment kierowany zarówno do osób prywatnych jak i do placówek oświatowych. Współpracujemy z ośrodkami terapeutycznymi, fundacjami, żłobkami i przedszkolami. Stale rozwijamy ofertę z zakresu pomocy dydaktycznych i terapeutycznych, stawiamy na rozwijające zabawki do przedszkola i żłobków. Promujemy ideę nauki przez zabawę, chętnie podpowiemy i doradzimy nauczycielom oraz terapeutom w odpowiednim doborze materiałów edukacyjnych dla danej grupy wiekowej. Mamy w tym doświadczenie!