Konkursy

 • Wyniki konkursu „Kreatywne Przedszkolaki”

  Wyniki konkursu „Kreatywne Przedszkolaki”

  Kukiełki ze sztućców, zwierzątka z recyklingu, otulacz ze skarpetki... Wasza wyobraźnia nie zna granic! Okazuje się, że można bawić się niemal każdym przedmiotem codziennego użytku. W pracach pojawiły się rolki papierowe, gąbki, kostki lodu, naczynia, a nawet łyżka do butów - wszystko kreatywnie wykorzystane do zabawy. Spośród tego ogromu pomysłów trudno było wybrać tylko pięć prac. Gratulujemy więc wszystkim uczestnikom - a poniżej podajemy wyniki konkursu „Kreatywne Przedszkolaki”.
 • Konkurs „Kreatywne Przedszkolaki”

  Konkurs „Kreatywne Przedszkolaki”

  Do jakiej zabawy można wykorzystać kalkulator? Czy łyżka może posłużyć jako wiosło albo mikrofon? Uwaga dzieciaki: włączamy wyobraźnię! Weźcie udział w konkursie i pokażcie, jak można w kreatywny sposób wykorzystać przedmioty codziennego użytku w zabawie. Do wygrania fantastyczne zabawki od Woobiboo oraz książki od Wydawnictwa Zakamarki . Zapraszamy do konkursu “Kreatywne Przedszkolaki”!
 • Wyniki konkursu „Przedszkole jak z bajki!”

  Wyniki konkursu „Przedszkole jak z bajki!”

  Dziękujemy wszytkim uczestnikom za udział w konkursie „Przedszkole jak z bajki!” - spisaliście się świetnie! Dostaliśmy mnóstwo prac w kolorach tęczy, radosnych, wypełnionych rysunkami uśmiechniętych postaci. A przedszkola? Trochę jak zamki, trochę jak domek babci; z balonikami i ciekawymi zabawkami... Jednym słowem: bajkowe!   Gratulujemy też wszystkim nagrodzonym! Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu.
 • Konkurs dla dzieci „Przedszkole jak z bajki!”

  Konkurs dla dzieci „Przedszkole jak z bajki!”

  20 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka . Z tej okazji zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat do udziału w konkursie “Przedszkole jak z bajki!”. Pochwalcie się, co niezwykłego czeka na Was w Przedszkolu - uśmiechnięci koledzy i koleżanki? Bajecznie urządzone sale? A może panie z głowami pełnymi pomysłów na fantastyczne zajęcia? Dzieci zapraszamy do stworzenia pracy w dowolnej technice. Pokażcie bajkowość Waszego Przedszkola i wygrajcie fantastyczne nagrody: książki o Neli , małej reporterce oraz gry i fiszki do nauki języka angielskiego , a także zestawy - niespodzianki! Nagrodzimy aż 10 osób!
 • Wyniki konkursu dla Mam „Mamy sposób na relaks”

  Wyniki konkursu dla Mam „Mamy sposób na relaks”

  Drogie Mamy - czytanie Waszych opisów oraz oglądanie zdjęć było dla nas... niezwykle ralaksujące. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie uda Wam się zrealizować przedstawione w zgłoszeniach pomysły! My na pewno skorzystamy z niektórych sposobów na relaks ;)   Tymczasem - pudełka pełne relaksu od ChillBox wędrują do dwóch z Pań, które wzięły udział w konkursie.
 • Wyniki konkursu plastycznego „Nasza Rodzina”

  Wyniki konkursu plastycznego „Nasza Rodzina”

  Konkurs „Nasza Rodzina” zakończony! Dostaliśmy od Was przepiękne prace, stworzone samodzielnie, z rodzeństwem lub z rodzicami. Prace kolorowe, radosne, wykonane różnymi technikami. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu.
 • Konkurs dla Mam „Mamy sposób na relaks”

  Konkurs dla Mam „Mamy sposób na relaks”

  Z okazji Dnia Matki zapraszamy do konkursu wszystkie Mamy! Tematem konkursu będzie coś, co uwielbiają wszyscy, czyli… relaks :) Drogie Mamy: przedstawcie nam swoje sposoby na relaks. Czy jest to chwila z książką w ulubionym fotelu? Próbowanie nowych przepisów w kuchni? A może relaksujecie się na zajęciach fitness? Relaks samotnie, z rodziną lub z przyjaciółmi…  Sposoby są różne, a do tej listy można dodać jeszcze jeden: kąpiel z fantastycznym zestawem do kąpieli od ChillBox ! Jaki jest Twój sposób na relaks? Pokaż nam na zdjęciu lub przedstaw w krótkim opisie!
 • Konkurs plastyczny „Nasza Rodzina”

  Konkurs plastyczny „Nasza Rodzina”

  15 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Rodziny. Z tej okazji zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie plastycznym “Nasza Rodzina”! Wykonajcie pracę plastyczną dowolną techniką, w której opowiecie o sobie. Kto należy do Waszej rodziny? A może… kto będzie do niej należał już niedługo? Pokażcie, co lubicie robić razem albo co Was łączy! Do konkursu zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym albo dzieci wraz z innymi członkami rodziny . Współpraca przy tworzeniu mile widziana ;)
 • Konkurs plastyczny „Wiosna pełna magii”

  Konkurs plastyczny „Wiosna pełna magii”

  Pąki na drzewach, kwitnące kwiaty w ogródku i promienie słońca wpadające przez okna... A Was co zachwyca wiosną? Pokażcie nam na rysunku! Ma być kolorowo, radośnie, a przede wszystkim - magicznie ;) Zapraszamy dzieci w wieku 4-6 lat do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. Do wygrania pięknie ilustrowane książki od Wydawnictwa Tekturka .
 • Konkurs plastyczny „Przedszkolak - Mały Odkrywca”

  Konkurs plastyczny „Przedszkolak - Mały Odkrywca”

  Zachęcamy do wzięcia udziału w nowym konkursie plastycznym organizowanym przez portal Przedszkola.edu.pl! Tym razem zastanowimy się nad tym, czy można być Odkrywcą w wieku zaledwie kilku lat. Bo właściwie: kim jest Odkrywca? I jak można połączyć jego działania z tym, co na co dzień robi Przedszkolak? Dzieci w wieku 4-6 lat: zapraszamy do zabawy! Kim jest dla Was Odkrywca? Czy możecie określić w ten sposób siebie; a może myślicie tak o koledze lub koleżance z przedszkola?
 • Wyniki konkursu „W Fabryce Świętego Mikołaja”

  Wyniki konkursu „W Fabryce Świętego Mikołaja”

  Konkurs „W Fabryce Świętego Mikołaja” dobiegł końca. W ciągu dwóch tygodni przysłaliście do nas mnóstwo pięknych, kolorowych i inspirujących prac. Wybranie kilku było ciężkim zadaniem! Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Przy okazji życzymy magicznych i pełnych radości Mikołajek!
 • Konkurs plastyczny „W Fabryce Świętego Mikołaja”

  Konkurs plastyczny „W Fabryce Świętego Mikołaja”

  Wszyscy znają Świętego Mikołaja i wiedzą, czym się zajmuje. Ale czy zastanawialiście się kiedyś, gdzie Święty Mikołaj tworzy prezenty, które później rozdaje grzecznym dzieciom? Czy pomagają mu elfy, czy wszystko robi sam? Czy w Fabryce używa magii, czy wykorzystuje najnowsze technologie? A może proces produkcji prezentów wygląda jeszcze inaczej?