Konkursy

 • Konkurs plastyczny „Przedszkolak - Mały Odkrywca”

  Konkurs plastyczny „Przedszkolak - Mały Odkrywca”

  Zachęcamy do wzięcia udziału w nowym konkursie plastycznym organizowanym przez portal Przedszkola.edu.pl! Tym razem zastanowimy się nad tym, czy można być Odkrywcą w wieku zaledwie kilku lat. Bo właściwie: kim jest Odkrywca? I jak można połączyć jego działania z tym, co na co dzień robi Przedszkolak? Dzieci w wieku 4-6 lat: zapraszamy do zabawy! Kim jest dla Was Odkrywca? Czy możecie określić w ten sposób siebie; a może myślicie tak o koledze lub koleżance z przedszkola?
 • Wyniki konkursu „W Fabryce Świętego Mikołaja”

  Wyniki konkursu „W Fabryce Świętego Mikołaja”

  Konkurs „W Fabryce Świętego Mikołaja” dobiegł końca. W ciągu dwóch tygodni przysłaliście do nas mnóstwo pięknych, kolorowych i inspirujących prac. Wybranie kilku było ciężkim zadaniem! Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Przy okazji życzymy magicznych i pełnych radości Mikołajek!
 • Konkurs plastyczny „W Fabryce Świętego Mikołaja”

  Konkurs plastyczny „W Fabryce Świętego Mikołaja”

  Wszyscy znają Świętego Mikołaja i wiedzą, czym się zajmuje. Ale czy zastanawialiście się kiedyś, gdzie Święty Mikołaj tworzy prezenty, które później rozdaje grzecznym dzieciom? Czy pomagają mu elfy, czy wszystko robi sam? Czy w Fabryce używa magii, czy wykorzystuje najnowsze technologie? A może proces produkcji prezentów wygląda jeszcze inaczej?
 • Konkurs: „Gra - Moja Wielka Przygoda”

  Konkurs: „Gra - Moja Wielka Przygoda”

  Targi GRA I ZABAWA to niezwykłe wydarzenie, odbywające się cyklicznie w Gdańsku. Najbliższe targi będą w dniach 24-25.11.2018 w Centrum Wystawienniczo - Kongresowym AMBEREXPO przy ul. Żaglowej 11. W czasie tego wydarzenia można zapoznać się z nowościami rynkowymi, wziąć udział w warsztatach, spotkaniach autorskich, turniejach gier planszowych oraz konkursach! Teraz również Ty możesz wziąć udział w tym wydarzeniu! Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie - do wygrania 5 podwójnych wejściówek na Targi GRA I ZABAWA !
 • Wyniki konkursu „Pani Jesień gra w klasy”

  Wyniki konkursu „Pani Jesień gra w klasy”

  Ogłaszamy laureatów konkursu „Pani Jesień gra w klasy”! Decyzja o nagrodzeniu tylku kilku prac była trudna do podjęcia. Zdjęcia, które przesłaliście, prezentowały bardzo ciekawe pomysły - znalazły się wśród nich prace przestrzenne i rysowane, zrobione z samych darów jesieni i połączone z innymi technikami plastycznymi. Gratulujemy wszystkim uczestnikom; świetnie się spisaliście!
 • Konkurs dla przedszkolaków „Pani Jesień gra w klasy”

  Konkurs dla przedszkolaków „Pani Jesień gra w klasy”

  Jeden - kasztan, dwa - liście, trzy - żołędzie… Czy wiedzieliście, że dary jesieni świetnie sprawdzają się do nauki matematyki? Wokół tyle skarbów - zabierzcie swoje maluchy na spacer i nazbierajcie ich trochę, a później koniecznie weźcie udział w naszym konkursie! Do wygrania fantastyczna książka autorki Emmy Adbåge „Liczymy na spacerze. Matematyka na każdą pogodę” Wydawnictwa Zakamarki. Wykorzystując dary natury, stwórzcie pracę plastyczną pt. „Pani Jesień gra w klasy”. Możecie mieszać techniki, łączyć kolory i próbować różne faktury - im bardziej kreatywnie, tym lepiej! Prześlijcie zdjęcie swojej pracy, a my nagrodzimy najciekawsze projekty.
 • Wyniki konkursu pt. „Kim zostanę, gdy dorosnę?”

  Wyniki konkursu pt. „Kim zostanę, gdy dorosnę?”

  Konkurs pt. „Kim zostanę, gdy dorosnę?” dobiegł już końca. Otrzymaliśmy od Was wiele wspaniałych prac, ale niestety możemy nagrodzić tylko 10 uczestników. Zachęcamy do wzięcia udziału w innych, organizowanych przez nas konkursach! Obejrzyjmy teraz prace wszystkich laureatów.
 • Konkurs plastyczny dla dzieci pt. „Kim zostanę, gdy dorosnę?”

  Konkurs plastyczny dla dzieci pt. „Kim zostanę, gdy dorosnę?”

  Ruszamy z kolejnym konkursem dla maluchów! Tym razem, będzie on związany z dziecięcymi marzeniami. „Kim zostanę, gdy dorosnę?” - nad takim pytaniem zastanowią się dzieci, by przy pomocy farb namalować zawód, który chcą wykonywać w przyszłości. Serdecznie zapraszamy do przesyłania prac konkursowych. Na zgłoszenia czekamy do 4 czerwca!
 • Wyniki konkursu pt. „Radosny zajączek”

  Wyniki konkursu pt. „Radosny zajączek”

  Nasz wiosenny konkurs dobiegł końca. Dziękujemy wszystkim dzieciom, które zechciały podzielić się z nami swoją kreatywnością. Do zwycięzców powędrują nagrody, ufundowane przez firmę DobreZabawki.com . Zachęcamy do obejrzenia prac laureatów!
 • KONKURS: Wygraj bilety na Lubelską Wystawę ZOOPARK!

  KONKURS: Wygraj bilety na Lubelską Wystawę ZOOPARK!

  Jeśli lubicie zwierzaki, dołączcie do uczestników Lubelskiej Wystawy ZOOPARK 2018, która startuje już w tę sobotę, czyli 10 marca. Poniżej prezentujemy szybki konkurs dla dzieci, w którym można wygrać darmowe wejściówki na to wydarzenie. Kto pierwszy, ten lepszy!
 • Wyniki konkursu pt. „Świąteczna poczta”

  Wyniki konkursu pt. „Świąteczna poczta”

  Nasz konkurs pt. „Świąteczna poczta” dobiegł końca! Otrzymaliśmy przepiękne kartki bożonarodzeniowe, za które serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy poświęcili swój czas na wykonanie pracy konkursowej. Poniżej zamieszczamy zdjęcia nagrodzonych kartek świątecznych.