Konkursy

 • Konkurs dla przedszkolaków „Pani Jesień gra w klasy”

  Konkurs dla przedszkolaków „Pani Jesień gra w klasy”

  Jeden - kasztan, dwa - liście, trzy - żołędzie… Czy wiedzieliście, że dary jesieni świetnie sprawdzają się do nauki matematyki? Wokół tyle skarbów - zabierzcie swoje maluchy na spacer i nazbierajcie ich trochę, a później koniecznie weźcie udział w naszym konkursie! Do wygrania fantastyczna książka autorki Emmy Adbåge „Liczymy na spacerze. Matematyka na każdą pogodę” Wydawnictwa Zakamarki. Wykorzystując dary natury, stwórzcie pracę plastyczną pt. „Pani Jesień gra w klasy”. Możecie mieszać techniki, łączyć kolory i próbować różne faktury - im bardziej kreatywnie, tym lepiej! Prześlijcie zdjęcie swojej pracy, a my nagrodzimy najciekawsze projekty.
 • Wyniki konkursu pt. „Kim zostanę, gdy dorosnę?”

  Wyniki konkursu pt. „Kim zostanę, gdy dorosnę?”

  Konkurs pt. „Kim zostanę, gdy dorosnę?” dobiegł już końca. Otrzymaliśmy od Was wiele wspaniałych prac, ale niestety możemy nagrodzić tylko 10 uczestników. Zachęcamy do wzięcia udziału w innych, organizowanych przez nas konkursach! Obejrzyjmy teraz prace wszystkich laureatów.
 • Konkurs plastyczny dla dzieci pt. „Kim zostanę, gdy dorosnę?”

  Konkurs plastyczny dla dzieci pt. „Kim zostanę, gdy dorosnę?”

  Ruszamy z kolejnym konkursem dla maluchów! Tym razem, będzie on związany z dziecięcymi marzeniami. „Kim zostanę, gdy dorosnę?” - nad takim pytaniem zastanowią się dzieci, by przy pomocy farb namalować zawód, który chcą wykonywać w przyszłości. Serdecznie zapraszamy do przesyłania prac konkursowych. Na zgłoszenia czekamy do 4 czerwca!
 • Wyniki konkursu pt. „Radosny zajączek”

  Wyniki konkursu pt. „Radosny zajączek”

  Nasz wiosenny konkurs dobiegł końca. Dziękujemy wszystkim dzieciom, które zechciały podzielić się z nami swoją kreatywnością. Do zwycięzców powędrują nagrody, ufundowane przez firmę DobreZabawki.com . Zachęcamy do obejrzenia prac laureatów!
 • KONKURS: Wygraj bilety na Lubelską Wystawę ZOOPARK!

  KONKURS: Wygraj bilety na Lubelską Wystawę ZOOPARK!

  Jeśli lubicie zwierzaki, dołączcie do uczestników Lubelskiej Wystawy ZOOPARK 2018, która startuje już w tę sobotę, czyli 10 marca. Poniżej prezentujemy szybki konkurs dla dzieci, w którym można wygrać darmowe wejściówki na to wydarzenie. Kto pierwszy, ten lepszy!
 • Wyniki konkursu pt. „Świąteczna poczta”

  Wyniki konkursu pt. „Świąteczna poczta”

  Nasz konkurs pt. „Świąteczna poczta” dobiegł końca! Otrzymaliśmy przepiękne kartki bożonarodzeniowe, za które serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy poświęcili swój czas na wykonanie pracy konkursowej. Poniżej zamieszczamy zdjęcia nagrodzonych kartek świątecznych.
 • Przedłużenie konkursu dla dzieci pt. „Świąteczna poczta”

  Przedłużenie konkursu dla dzieci pt. „Świąteczna poczta”

  Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowe chwile przepełnione radością i miłością. W ten szczególny czas, z niecierpliwością wypatrujemy życzeń oraz prezentów od Świętego Mikołaja, który wytrwale pracuje dzień i noc, aby wręczyć podarki wszystkim dzieciom. Pomóżcie Mikołajowi w robieniu kartek świątecznych i weźcie udział w konkursie pt. „Świąteczna poczta”. 
 • Wyniki konkursu pt. LISTOPADOWY PARASOL

  Wyniki konkursu pt. LISTOPADOWY PARASOL

  Konkurs dla placówek przedszkolnych pt. LISTOPADOWY PARASOL dobiegł już końca. Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń, za które serdecznie dziękujemy! Do kogo powędruje nagroda główna? Zobaczcie sami!
 • Konkurs dla przedszkoli pt. LISTOPADOWY PARASOL

  Konkurs dla przedszkoli pt. LISTOPADOWY PARASOL

  Startujemy z nowym konkursem dla dzieci! Tym razem do wspólnej zabawy zapraszamy placówki przedszkolne. LISTOPADOWY PARASOL - to temat przewodni naszego konkursu, w którym można zdobyć niezwykłą grę - „Złapmy lwa”. Liczymy na kreatywność maluchów!