Konkursy

 • Konkurs plastyczny - Co zrobię po zniesieniu kwarantanny?

  Konkurs plastyczny - Co zrobię po zniesieniu kwarantanny?

  Z utęsknieniem czekacie na zniesienie kwarantanny? Aż będzie można pójść na plac zabaw, obejrzeć z rodzicami bajkę w kinie albo pójść na basen? Jeśli tak to wyraźcie to w swoich pracach plastycznych, a my nagrodzimy je wyjątkowymi zabawkami. Do wygrania jest aż 10 zabawek od dobrezabawki.com !
 • Konkurs „Kulturalni z Andersenem”

  Konkurs „Kulturalni z Andersenem”

    Uwaga, lubelskie przedszkolaki! Jeśli nie byłeś/aś nigdy w teatrze, a marzysz aby tam się udać, weź udział w naszym konkursie. Do wygrania są podwójne wejściówki na wybrane spektakle Teatru Andersena w Lublinie.
 • Wyniki konkursu kreatywnego „Ozdoby Świąteczne”

  Wyniki konkursu kreatywnego „Ozdoby Świąteczne”

  Ogłaszamy wyniki naszego świątecznego konkursu kreatywnego. Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom za wzięcie w nim udziału. Wykonane przez Was ozdoby są piękne - jesteśmy pewni, że będą rozświetlały i dodawały uroku Waszym domom w czasie nadchodzących Świąt!
 • Konkurs kreatywny „Ozdoby Świąteczne”

  Konkurs kreatywny „Ozdoby Świąteczne”

  Jak Wasze przygotowania do Świąt? Pochwalcie się ozdobami, którymi przystroicie choinkę, parapety albo stół wigilijny! Zapraszamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w konkursie na najbardziej kreatywną ozdobę świąteczną. Nagrodzimy aż 10 osób prezentami od PaczkiMikołajkowe.pl , Wydawnictwo Skrzat , FoxGames oraz QElements .
 • Wyniki mikołajkowego konkursu Przedszkola.edu.pl

  Wyniki mikołajkowego konkursu Przedszkola.edu.pl

  Ho-ho-ho! Mikołaj już wędruje z prezentami dla zwycięzców naszego konkursu!   Gorąco dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i przesłanie mnóstwa pięknych, kolorowych i pomysłowych prac. Jesteśmy przekonani, że dostaniecie od Mikołaja wspaniałe prezenty! Zapraszamy też do zapoznania sie z wynikami konkursu.
 • Mikołajkowy konkurs Przedszkola.edu.pl

  Mikołajkowy konkurs Przedszkola.edu.pl

  Poszukujesz atrakcyjnych prezentów dla dziecka na Mikołajki? Ruszamy z pomocą! Zaproś dziecko do zabawy plastycznej, w której może wygrać fantastyczne zestawy zabawek od Goliath oraz Wydawnictwa Egmont . Mikołajkowy konkurs Przedszkola.edu.pl czas zacząć!
 • Wyniki konkursu „Kreatywne Przedszkolaki”

  Wyniki konkursu „Kreatywne Przedszkolaki”

  Kukiełki ze sztućców, zwierzątka z recyklingu, otulacz ze skarpetki... Wasza wyobraźnia nie zna granic! Okazuje się, że można bawić się niemal każdym przedmiotem codziennego użytku. W pracach pojawiły się rolki papierowe, gąbki, kostki lodu, naczynia, a nawet łyżka do butów - wszystko kreatywnie wykorzystane do zabawy. Spośród tego ogromu pomysłów trudno było wybrać tylko pięć prac. Gratulujemy więc wszystkim uczestnikom - a poniżej podajemy wyniki konkursu „Kreatywne Przedszkolaki”.
 • Konkurs „Kreatywne Przedszkolaki”

  Konkurs „Kreatywne Przedszkolaki”

  Do jakiej zabawy można wykorzystać kalkulator? Czy łyżka może posłużyć jako wiosło albo mikrofon? Uwaga dzieciaki: włączamy wyobraźnię! Weźcie udział w konkursie i pokażcie, jak można w kreatywny sposób wykorzystać przedmioty codziennego użytku w zabawie. Do wygrania fantastyczne zabawki od Woobiboo oraz książki od Wydawnictwa Zakamarki . Zapraszamy do konkursu “Kreatywne Przedszkolaki”!
 • Wyniki konkursu „Przedszkole jak z bajki!”

  Wyniki konkursu „Przedszkole jak z bajki!”

  Dziękujemy wszytkim uczestnikom za udział w konkursie „Przedszkole jak z bajki!” - spisaliście się świetnie! Dostaliśmy mnóstwo prac w kolorach tęczy, radosnych, wypełnionych rysunkami uśmiechniętych postaci. A przedszkola? Trochę jak zamki, trochę jak domek babci; z balonikami i ciekawymi zabawkami... Jednym słowem: bajkowe!   Gratulujemy też wszystkim nagrodzonym! Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu.
 • Konkurs dla dzieci „Przedszkole jak z bajki!”

  Konkurs dla dzieci „Przedszkole jak z bajki!”

  20 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka . Z tej okazji zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat do udziału w konkursie “Przedszkole jak z bajki!”. Pochwalcie się, co niezwykłego czeka na Was w Przedszkolu - uśmiechnięci koledzy i koleżanki? Bajecznie urządzone sale? A może panie z głowami pełnymi pomysłów na fantastyczne zajęcia? Dzieci zapraszamy do stworzenia pracy w dowolnej technice. Pokażcie bajkowość Waszego Przedszkola i wygrajcie fantastyczne nagrody: książki o Neli , małej reporterce oraz gry i fiszki do nauki języka angielskiego , a także zestawy - niespodzianki! Nagrodzimy aż 10 osób!
 • Wyniki konkursu dla Mam „Mamy sposób na relaks”

  Wyniki konkursu dla Mam „Mamy sposób na relaks”

  Drogie Mamy - czytanie Waszych opisów oraz oglądanie zdjęć było dla nas... niezwykle ralaksujące. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie uda Wam się zrealizować przedstawione w zgłoszeniach pomysły! My na pewno skorzystamy z niektórych sposobów na relaks ;)   Tymczasem - pudełka pełne relaksu od ChillBox wędrują do dwóch z Pań, które wzięły udział w konkursie.
 • Wyniki konkursu plastycznego „Nasza Rodzina”

  Wyniki konkursu plastycznego „Nasza Rodzina”

  Konkurs „Nasza Rodzina” zakończony! Dostaliśmy od Was przepiękne prace, stworzone samodzielnie, z rodzeństwem lub z rodzicami. Prace kolorowe, radosne, wykonane różnymi technikami. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu.