Konkursy

 • Konkurs dla Mam „Mamy sposób na relaks”

  Konkurs dla Mam „Mamy sposób na relaks”

  Z okazji Dnia Matki zapraszamy do konkursu wszystkie Mamy! Tematem konkursu będzie coś, co uwielbiają wszyscy, czyli… relaks :) Drogie Mamy: przedstawcie nam swoje sposoby na relaks. Czy jest to chwila z książką w ulubionym fotelu? Próbowanie nowych przepisów w kuchni? A może relaksujecie się na zajęciach fitness? Relaks samotnie, z rodziną lub z przyjaciółmi…  Sposoby są różne, a do tej listy można dodać jeszcze jeden: kąpiel z fantastycznym zestawem do kąpieli od ChillBox ! Jaki jest Twój sposób na relaks? Pokaż nam na zdjęciu lub przedstaw w krótkim opisie!
 • Konkurs plastyczny „Nasza Rodzina”

  Konkurs plastyczny „Nasza Rodzina”

  15 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Rodziny. Z tej okazji zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie plastycznym “Nasza Rodzina”! Wykonajcie pracę plastyczną dowolną techniką, w której opowiecie o sobie. Kto należy do Waszej rodziny? A może… kto będzie do niej należał już niedługo? Pokażcie, co lubicie robić razem albo co Was łączy! Do konkursu zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym albo dzieci wraz z innymi członkami rodziny . Współpraca przy tworzeniu mile widziana ;)
 • Konkurs plastyczny „Wiosna pełna magii”

  Konkurs plastyczny „Wiosna pełna magii”

  Pąki na drzewach, kwitnące kwiaty w ogródku i promienie słońca wpadające przez okna... A Was co zachwyca wiosną? Pokażcie nam na rysunku! Ma być kolorowo, radośnie, a przede wszystkim - magicznie ;) Zapraszamy dzieci w wieku 4-6 lat do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. Do wygrania pięknie ilustrowane książki od Wydawnictwa Tekturka .
 • Konkurs plastyczny „Przedszkolak - Mały Odkrywca”

  Konkurs plastyczny „Przedszkolak - Mały Odkrywca”

  Zachęcamy do wzięcia udziału w nowym konkursie plastycznym organizowanym przez portal Przedszkola.edu.pl! Tym razem zastanowimy się nad tym, czy można być Odkrywcą w wieku zaledwie kilku lat. Bo właściwie: kim jest Odkrywca? I jak można połączyć jego działania z tym, co na co dzień robi Przedszkolak? Dzieci w wieku 4-6 lat: zapraszamy do zabawy! Kim jest dla Was Odkrywca? Czy możecie określić w ten sposób siebie; a może myślicie tak o koledze lub koleżance z przedszkola?
 • Wyniki konkursu „W Fabryce Świętego Mikołaja”

  Wyniki konkursu „W Fabryce Świętego Mikołaja”

  Konkurs „W Fabryce Świętego Mikołaja” dobiegł końca. W ciągu dwóch tygodni przysłaliście do nas mnóstwo pięknych, kolorowych i inspirujących prac. Wybranie kilku było ciężkim zadaniem! Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Przy okazji życzymy magicznych i pełnych radości Mikołajek!
 • Konkurs plastyczny „W Fabryce Świętego Mikołaja”

  Konkurs plastyczny „W Fabryce Świętego Mikołaja”

  Wszyscy znają Świętego Mikołaja i wiedzą, czym się zajmuje. Ale czy zastanawialiście się kiedyś, gdzie Święty Mikołaj tworzy prezenty, które później rozdaje grzecznym dzieciom? Czy pomagają mu elfy, czy wszystko robi sam? Czy w Fabryce używa magii, czy wykorzystuje najnowsze technologie? A może proces produkcji prezentów wygląda jeszcze inaczej?
 • Konkurs: „Gra - Moja Wielka Przygoda”

  Konkurs: „Gra - Moja Wielka Przygoda”

  Targi GRA I ZABAWA to niezwykłe wydarzenie, odbywające się cyklicznie w Gdańsku. Najbliższe targi będą w dniach 24-25.11.2018 w Centrum Wystawienniczo - Kongresowym AMBEREXPO przy ul. Żaglowej 11. W czasie tego wydarzenia można zapoznać się z nowościami rynkowymi, wziąć udział w warsztatach, spotkaniach autorskich, turniejach gier planszowych oraz konkursach! Teraz również Ty możesz wziąć udział w tym wydarzeniu! Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie - do wygrania 5 podwójnych wejściówek na Targi GRA I ZABAWA !
 • Wyniki konkursu „Pani Jesień gra w klasy”

  Wyniki konkursu „Pani Jesień gra w klasy”

  Ogłaszamy laureatów konkursu „Pani Jesień gra w klasy”! Decyzja o nagrodzeniu tylku kilku prac była trudna do podjęcia. Zdjęcia, które przesłaliście, prezentowały bardzo ciekawe pomysły - znalazły się wśród nich prace przestrzenne i rysowane, zrobione z samych darów jesieni i połączone z innymi technikami plastycznymi. Gratulujemy wszystkim uczestnikom; świetnie się spisaliście!
 • Konkurs dla przedszkolaków „Pani Jesień gra w klasy”

  Konkurs dla przedszkolaków „Pani Jesień gra w klasy”

  Jeden - kasztan, dwa - liście, trzy - żołędzie… Czy wiedzieliście, że dary jesieni świetnie sprawdzają się do nauki matematyki? Wokół tyle skarbów - zabierzcie swoje maluchy na spacer i nazbierajcie ich trochę, a później koniecznie weźcie udział w naszym konkursie! Do wygrania fantastyczna książka autorki Emmy Adbåge „Liczymy na spacerze. Matematyka na każdą pogodę” Wydawnictwa Zakamarki. Wykorzystując dary natury, stwórzcie pracę plastyczną pt. „Pani Jesień gra w klasy”. Możecie mieszać techniki, łączyć kolory i próbować różne faktury - im bardziej kreatywnie, tym lepiej! Prześlijcie zdjęcie swojej pracy, a my nagrodzimy najciekawsze projekty.
 • Wyniki konkursu pt. „Kim zostanę, gdy dorosnę?”

  Wyniki konkursu pt. „Kim zostanę, gdy dorosnę?”

  Konkurs pt. „Kim zostanę, gdy dorosnę?” dobiegł już końca. Otrzymaliśmy od Was wiele wspaniałych prac, ale niestety możemy nagrodzić tylko 10 uczestników. Zachęcamy do wzięcia udziału w innych, organizowanych przez nas konkursach! Obejrzyjmy teraz prace wszystkich laureatów.
 • Konkurs plastyczny dla dzieci pt. „Kim zostanę, gdy dorosnę?”

  Konkurs plastyczny dla dzieci pt. „Kim zostanę, gdy dorosnę?”

  Ruszamy z kolejnym konkursem dla maluchów! Tym razem, będzie on związany z dziecięcymi marzeniami. „Kim zostanę, gdy dorosnę?” - nad takim pytaniem zastanowią się dzieci, by przy pomocy farb namalować zawód, który chcą wykonywać w przyszłości. Serdecznie zapraszamy do przesyłania prac konkursowych. Na zgłoszenia czekamy do 4 czerwca!