Konkursy

 • Wyniki konkursu pt. „Radosny zajączek”

  Wyniki konkursu pt. „Radosny zajączek”

  Nasz wiosenny konkurs dobiegł końca. Dziękujemy wszystkim dzieciom, które zechciały podzielić się z nami swoją kreatywnością. Do zwycięzców powędrują nagrody, ufundowane przez firmę DobreZabawki.com . Zachęcamy do obejrzenia prac laureatów!
 • KONKURS: Wygraj bilety na Lubelską Wystawę ZOOPARK!

  KONKURS: Wygraj bilety na Lubelską Wystawę ZOOPARK!

  Jeśli lubicie zwierzaki, dołączcie do uczestników Lubelskiej Wystawy ZOOPARK 2018, która startuje już w tę sobotę, czyli 10 marca. Poniżej prezentujemy szybki konkurs dla dzieci, w którym można wygrać darmowe wejściówki na to wydarzenie. Kto pierwszy, ten lepszy!
 • Wyniki konkursu pt. „Świąteczna poczta”

  Wyniki konkursu pt. „Świąteczna poczta”

  Nasz konkurs pt. „Świąteczna poczta” dobiegł końca! Otrzymaliśmy przepiękne kartki bożonarodzeniowe, za które serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy poświęcili swój czas na wykonanie pracy konkursowej. Poniżej zamieszczamy zdjęcia nagrodzonych kartek świątecznych.
 • Przedłużenie konkursu dla dzieci pt. „Świąteczna poczta”

  Przedłużenie konkursu dla dzieci pt. „Świąteczna poczta”

  Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowe chwile przepełnione radością i miłością. W ten szczególny czas, z niecierpliwością wypatrujemy życzeń oraz prezentów od Świętego Mikołaja, który wytrwale pracuje dzień i noc, aby wręczyć podarki wszystkim dzieciom. Pomóżcie Mikołajowi w robieniu kartek świątecznych i weźcie udział w konkursie pt. „Świąteczna poczta”. 
 • Wyniki konkursu pt. LISTOPADOWY PARASOL

  Wyniki konkursu pt. LISTOPADOWY PARASOL

  Konkurs dla placówek przedszkolnych pt. LISTOPADOWY PARASOL dobiegł już końca. Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń, za które serdecznie dziękujemy! Do kogo powędruje nagroda główna? Zobaczcie sami!
 • Konkurs dla przedszkoli pt. LISTOPADOWY PARASOL

  Konkurs dla przedszkoli pt. LISTOPADOWY PARASOL

  Startujemy z nowym konkursem dla dzieci! Tym razem do wspólnej zabawy zapraszamy placówki przedszkolne. LISTOPADOWY PARASOL - to temat przewodni naszego konkursu, w którym można zdobyć niezwykłą grę - „Złapmy lwa”. Liczymy na kreatywność maluchów!
 • Mój kolczasty przyjaciel jeż - kreatywny konkurs dla dzieci!

  Mój kolczasty przyjaciel jeż - kreatywny konkurs dla dzieci!

  Piękne liście mieniące się wszystkimi odcieniami złota, kasztany leżące na ziemi, czerwona jarzębina i żołędzie... Żal byłoby nie wykorzystać tych wszystkich skarbów jesieni, dlatego postanowiliśmy zorganizować kreatywny konkurs dla maluchów. Zabierzcie swoje pociechy na spacer w poszukiwaniu cudów natury i stwórzcie jeża!  
 • Wyniki konkursu pt. „Kolorowy Świat Barbie”

  Wyniki konkursu pt. „Kolorowy Świat Barbie”

  Ogłaszamy wyniki konkursu pt. „Kolorowy Świat Barbie”. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za zaangażowanie w tworzeniu prac konkursowych! Gratulujemy otrzymania nagród, które powinny dotrzeć do uczestniczek w ciągu kilku dni.
 • Konkurs dla dzieci pt. „Kolorowy Świat Barbie”

  Konkurs dla dzieci pt. „Kolorowy Świat Barbie”

  Zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 6 lat na wakacyjny konkurs pt. „Kolorowy Świat Barbie” . Zwycięzcy otrzymają film pt. „Barbie w świecie gier”, a także specjalną niespodziankę od serwisu Przedszkola.edu.pl. Przygotujcie się na turbodoładowaną przygodę z Barbie!