Pozostałe

 • Zmiany w 500 plus!

  Zmiany w 500 plus!

  Zmieniają się terminy składania wniosków o świadczenia z programu Rodzina 500 Plus. Jeśli się spóźnisz, możesz stracić prawo do świadczenia!
 • Czy dzieci mogą morsować?

  Czy dzieci mogą morsować?

  Morsowanie to nic innego jak lodowate kąpiele, które wzmacniają organizm. Tegoroczna zima sprawiła, że morsowanie jest niezwykle modne i coraz więcej osób zadaje sobie pytanie, czy dzieci mogą morsować. Przeczytaj, by dowiedzieć się, czy twoje dziecko może morsować bez żadnych przeciwwskazań.
 • Zasiłek pielęgnacyjny 2021 - warunki przyznania

  Zasiłek pielęgnacyjny 2021 - warunki przyznania

  Zasiłek pielęgnacyjny to świadczenie, które przysługuje niepełnosprawnemu dziecku, osobie niepełnosprawnej powyżej 16 roku życia, pod warunkiem, że posiada orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności, a także osobie, która ukończyła 75 lat. Przeczytaj, by dowiedzieć się, jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać zasiłek pielęgnacyjny?
 • Ulga na dziecko 2021 - komu się należy?

  Ulga na dziecko 2021 - komu się należy?

  W 2021 roku ulga na dziecko w 2021 będzie przyznawana każdemu rodzicowi,  pod warunkiem, że ten  poprawnie wypełni on rozliczenie. Rodzice, którzy prawidłowo wypełnią rozliczenie, będą mogli otrzymać od państwa nawet kilka tysięcy złotych. Podpowiadamy, co zrobić, by dostać pieniądze w ramach ulgi na dziecko 2021.
 • Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu a koronawirus

  Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu a koronawirus

  Święto Babci i Dziadka, obchodzone 21 i 22 stycznia, to jedne z najpiękniejszych świąt obchodzonych w przedszkolu. To wyjątkowy okres, gdy dziadkowie mogą spędzić czas ze swoimi  największymi skarbami - wnukami, wysłuchać specjalnie wyrecytowanych przez nich wierszyków, a także otrzymać własnoręcznie wykonane przez maluchy prezenty. Jak zorganizować Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu w czasie pandemii koronawirusa?
 • Co robić w ferie w Bydgoszczy?

  Co robić w ferie w Bydgoszczy?

  Bydgoszcz to piękne, choć niedoceniane przez turystów miasto. Okazuje się jednak, że skrywa ogrom atrakcji turystycznych – zarówno muzeów, punktów rozrywki, jak i miejsc, gdzie można spędzić czas na świeżym powietrzu i bezpłatnie. Specjalnie dla was przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych atrakcji, z których można skorzystać w Bydgoszczy w czasie ferii zimowych.
 • Co robić w ferie w Łodzi?

  Co robić w ferie w Łodzi?

  Łódź to wyjątkowe miasto na mapie Polski. Dawniej było jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się metropolii, dziś zaś jest miejscem o wielu obliczach. Przeczytaj, by dowiedzieć się, co warto zobaczyć w Łodzi w ferie.
 • Co robić w ferie w Krakowie?

  Co robić w ferie w Krakowie?

  Miasto Kraków przygotowało wiele atrakcji dla dzieci. Sprawdź   co czeka Was w Nowej Hucie, Muzeach czy Bibliotekach.  Każde dziecko znajdzie coś dla siebie!  Sprawdź najciekawsze atrakcje!
 • Co robić w ferie w Poznaniu?

  Co robić w ferie w Poznaniu?

  Poznań to wyjątkowo klimatyczne miasto w Polsce. Wielu decyduje się na spędzenia urlopu w tym jakże malowniczym miejscu. Ale co robić w Poznaniu z dziećmi? Przeczytaj, by zapoznać się ze specjalnie przygotowanym przez nas zestawieniem atrakcji w ferie w Poznaniu.
 • Co robić w ferie w Katowicach?

  Co robić w ferie w Katowicach?

  Katowice to piękne miasto, które obfituje w ogrom przyrodniczych atrakcji. Nie musisz zatem martwić się, że ferie w Katowicach będą nudne!  Z pewnością ucieszą ci turyści, którzy uwielbiają spędzać czas aktywnie nawet wtedy, gdy pogoda za oknem nie rozpieszcza. Przeczytaj, by dowiedzieć się, co robić w ferie w Katowicach.
 • Co robić w ferie we Wrocławiu?

  Co robić w ferie we Wrocławiu?

  W dobie pandemii koronawirusa większość atrakcji dla dzieci pozostaje zamknięta. Okazuje się jednak, że Wrocław jest obfity w atrakcje turystyczne, które nie wymagają zakupu biletów, a pozwalają dzieciom na bliski kontakt zarówno z rodziną, jak i przyrodą. Przeczytaj, by dowiedzieć się, co robić w ferie we Wrocławiu.