Pozostałe

 • Rok szkolny 2022/2023. Dni wolne od szkoły [KALENDARZ]

  Rok szkolny 2022/2023. Dni wolne od szkoły [KALENDARZ]

   Rok szkolny 2022/2023 zbliża się wielkimi krokami. Wielu rodziców już teraz zastanawia się, które dni w tym roku szkolnym będą wolne od szkoły, by móc z wyprzedzeniem zaplanować urlop ze swoimi dziećmi. Spieszymy z pomocą.
 • Przyswajanie wiedzy poprzez zabawę

  Przyswajanie wiedzy poprzez zabawę

  Najbardziej naturalnym sposobem rozwijającym dziecko jest pobudzająca wyobraźnię zabawa. Dla malców jest oczywista, a więc odpowiednio ukierunkowana może stać się świetnym narzędziem dla rozwoju małego dziecka. Zabawa rozwija społecznie, umysłowo, fizycznie oraz emocjonalnie, ale jak zachęcić dziecko do przyswajania wiedzy właśnie poprzez zabawę?  
 • Od jakiego wieku dziecko może zostać samo w domu?

  Od jakiego wieku dziecko może zostać samo w domu?

  Od jakiego wieku dziecko może zostać samo w domu? W związku z trwającymi wakacjami wielu rodziców się nad tym zastanawia. Okazuje się, że choć prawo stawia sprawę jasno, to niewiele matek i ojców o tym wie. Rozwiewamy wątpliwości.
 • Jak zadbać o wizerunek przedszkola? To bardzo ważne!

  Jak zadbać o wizerunek przedszkola? To bardzo ważne!

  Dbanie o wizerunek to podstawowa zasada każdego biznesu. Obecnie, gdy do wyboru mamy masę różnorodnych przedszkoli, musimy skusić czymś naszych klientów. Warto więc dbać o wizerunek przedszkola, gdyż jest to niezwykle ważne. Jak to zrobić? Odpowiadamy.
 • Ogród w przedszkolu - jak zaplanować jego realizację?

  Ogród w przedszkolu - jak zaplanować jego realizację?

  Ogród w przedszkolu będzie cieszyć nie tylko dzieci, ale i nauczycieli. W jego planowaniu ogranicza was wyłącznie wyobraźnia. Jak zaplanować ogród w przedszkolu, by był bezpieczny dla dzieci i dawał im ogromną radość? Podpowiadamy.
 • Prezent z okazji Dnia Mamy - co może podarować dziecko?

  Prezent z okazji Dnia Mamy - co może podarować dziecko?

  Dzień Mamy 2022 zbliża się wielkimi krokami. To niezwykle ważne święto dla mam, ale również dla dzieci, gdyż sprawienie mamie radości w tym dniu jest dla nich nie lada wyzwaniem. Co dzieci mogą podarować mamie z okazji Dnia Matki? Podpowiadamy.
 • Życzenia z okazji Dnia Mamy - idealne do laurki

  Życzenia z okazji Dnia Mamy - idealne do laurki

  Dzień Mamy 2022 zbliża się wielkimi krokami. Wiele dzieci z wyprzedzeniem przygotowuje laurki, by wywołać uśmiech na twarzy mamy. Jakie życzenia dołączyć do tych laurek? Jakie życzenia złożyć mamie z okazji Dnia Matki? Podpowiadamy.