Pozostałe

 • Boże Narodzenie 2021. Najpiękniejsze pastorałki dla dzieci

  Boże Narodzenie 2021. Najpiękniejsze pastorałki dla dzieci

  Już wkrótce Boże Narodzenie. Warto rozpocząć przygotowania wcześniej i z wyprzedzeniem nauczyć dziecko kolęd i pastorałek, by mogło uczestniczyć we wspólnym rodzinnym kolędowaniu. Przedstawiamy najpiękniejsze pastorałki, które są bardzo łatwe do nauki.
 • Życzenia świąteczne dla rodziców - przedszkole

  Życzenia świąteczne dla rodziców - przedszkole

  Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Wspaniały klimat sprzyja szerzeniu się życzliwości, czynieniu dobra i dzieleniem się życzeniami z nadzieją na lepsze jutro. Jakie życzenia złożyć rodzicom w przedszkolu? Podpowiadamy.
 • Świąteczne piosenki dla dzieci w j. angielskim

  Świąteczne piosenki dla dzieci w j. angielskim

  Piosenki świąteczne dla dzieci to przede wszystkim wspaniała nauka przez zabawę. Warto więc wykorzystać to do nauki j. angielskiego. Poniżej prezentujemy najlepsze świąteczne piosenki dla dzieci w j. angielskim.
 • Boże Narodzenie - świąteczne piosenki dla dzieci

  Boże Narodzenie - świąteczne piosenki dla dzieci

  Piosenki świąteczne dla dzieci to nie tylko wspaniała nauka przez zabawę, ale też okazja, by wytłumaczyć dziecku czym są święta oraz jak powinny wyglądać przygotowania do nich. Warto więc nauczyć swoje dzieci świątecznych piosenek, które później możecie wspólnie zaśpiewać przy stole.
 • Życzenia świąteczne dla dzieci

  Życzenia świąteczne dla dzieci

  Życzenia świąteczne kierowane do dzieci powinny przybrać szczególną formę. Nie mogą być one skomplikowane, by dziecko mogło je bez problemu zrozumieć. Nie warto jednak też stawiać na podstawowe życzenia, które składamy dzieciom co roku. Jakie życzenia złożyć dziecku, by było oryginalne i wyróżniały się na tle innych? Podpowiadamy.
 • Najpiękniejsze bajki o Mikołaju dla dzieci

  Najpiękniejsze bajki o Mikołaju dla dzieci

  Święta to wyjątkowy czas. Wiele osób przygotowuje się do świąt Bożego Narodzenia z wyprzedzeniem. Doskonale sprawdzają się nie tylko pieczenie pierników i kupowanie prezentów. Dzieci z pewnością ucieszą się, że w oczekiwaniu na prezenty, będą mogły obejrzeć piękne świąteczne bajki o świętym Mikołaju. Które filmy animowane o świętym Mikołaju są najlepsze? Podpowiadamy.
 • Boże Narodzenie 2021 - najpiękniejsze kolędy dla dzieci

  Boże Narodzenie 2021 - najpiękniejsze kolędy dla dzieci

  Boże Narodzenie to magiczny okres. Spotykamy się z rodziną, dzielimy się opłatkiem, spożywamy wspólnie przygotowane potrawy i spędzamy ze sobą czas. To również czas wspólnego śpiewania kolęd. Poniżej przedstawiamy najpiękniejsze polskie kolędy dla dzieci.
 • Podwyżka 500 plus - kto dostanie więcej pieniędzy

  Podwyżka 500 plus - kto dostanie więcej pieniędzy

  Podwyżka 500 plus w 2022 roku nie obejmie wszystkich rodzin. Zdaniem Elżbiety Rafalskiej, byłej minister rodziny, jednej  z autorek tego programu świadczeń dla rodziny uważa, 500 plus powinno zostać podniesione do 600 plus, ale nie dla wszystkich rodzin. Kto zatem dostanie podwyżkę 500 plus? Odpowiadamy.
 • Najlepsze życzenia do laurki świątecznej

  Najlepsze życzenia do laurki świątecznej

  Wiele dzieci samodzielnie przygotowuje laurki z życzeniami z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Rodzice dumni z wykonanych przez swoje dzieci prac, chcą wysłać je do rodziny. Ale jakie życzenia wpisać w dziecięcą świąteczną laurkę? Podpowiadamy
 • Prezent pod choinkę dla dziewczynki - najlepsze pomysły

  Prezent pod choinkę dla dziewczynki - najlepsze pomysły

  Dzieci cały rok czekają na prezenty wręczane przez św. Mikołaja z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Co zatem kupić dziecku na świąteczny prezent, by wywołać uśmiech na jego twarzy? Jakie są najlepsze prezenty pod choinkę dla dziewczynki? Podpowiadamy.
 • Urlop rodzicielski 2022 - ważne zmiany

  Urlop rodzicielski 2022 - ważne zmiany

  W 2022 roku należy spodziewać się dużych zmian w urlopie rodzicielskim. Urlop ojcowski będzie przyznawany na nowych zasadach, wprowadzony zostanie urlop opiekuńczy, a godziny pracy mają być skrócone. Jakich zmian należy się jeszcze spodziewać?