Pozostałe

 • Zabawy badawcze na ciepłe dni

  Zabawy badawcze na ciepłe dni

  Maluchy uwielbiają wszelkie działania związane z wodą! Wystarczy popatrzeć z jakim zacięciem myją rączki czy podlewają kwiaty. Warto więc wykorzystać tę dziecięcą ciekawość świata i na ciepłe dni przygotować zabawy badawcze z wodą.
 • Wakacje z dziećmi na kempingu

  Wakacje z dziećmi na kempingu

  Wakacje z dziećmi na kempingu to dobry pomysł? Czy raczej powinniśmy zmienić coroczne plany w związku z pojawieniem się nowego członka rodziny? Okazuje się, że wakacje z dzieckiem w przyczepie kempingowej mogą być świetną przygodą zarówno dla malucha, jak i rodziców, jednak do wyjazdu warto się wcześniej dobrze przygotować.
 • Zalety i wady klubów malucha

  Zalety i wady klubów malucha

  Kluby malucha to świetne rozwiązanie dla zapracowanych rodziców. W takiej placówce dziecko ma zapewnioną opiekę oraz przede wszystkim mnóstwo wspaniałej zabawy i ciekawych zajęć. Bogate oferty klubów malucha są zachęcające, ale czy to znaczy, że mają same zalety?
 • Wakacje nad morzem z dzieckiem

  Wakacje nad morzem z dzieckiem

  Rodzinne wakacje są najpopularniejszą formą spędzania letniego urlopu. Wczasy nad morzem z dzieckiem to świetny pomysł na zagospodarowanie wolnego czasu, a zabawa w wodzie to nie lada frajda dla każdego malucha!
 • Aktualności wydawnicze Oficyny MM

  Aktualności wydawnicze Oficyny MM

  Oficyna MM, wydawca „Miesięcznika Dyrektora Przedszkola” oraz „Niezbędnika Dyrektora Przedszkola”, przygotowała wspaniałą wiosenną niespodziankę! Na życzenie klientów wznowiono publikacje z serii „Zabawy Edukacyjne” - Magię Przyrody i Teatrzyk Przedszkolaka . Można je nabyć w nowych, niższych cenach!
 • Wakacje z dzieckiem w Polsce

  Wakacje z dzieckiem w Polsce

  Sezon wakacyjny zbliża się wielkimi krokami i część z nas już teraz planuje letni urlop. Wczasy rodzinne cieszą się coraz większą popularnością w szczególności dlatego, że wiele ośrodków przygotowuje specjalną ofertę dla najmłodszych. Nie trzeba wcale wyjeżdżać za granicę aby spędzić cudowne wakacje z dzieckiem. W Polsce jest wiele ciekawych miejsc gdzie można zorganizować wypoczynek, który zadowoli zarówno rodziców jak i najmłodszych urlopowiczów.
 • Nie będzie dopłaty do przedszkoli!

  Nie będzie dopłaty do przedszkoli!

  Jak informuje dziennik "Rzeczpospolita", nie będzie dopłaty do przedszkoli, którą zapowiadano na nowy rok szkolny! We wrześniu 2013 stawki za opiekę nad dziećmi raczej nie ulegną zmianie.
 • Wakacje z dzieckiem nad jeziorem

  Wakacje z dzieckiem nad jeziorem

  Latem nie ma większej frajdy dla malucha niż pluskanie się w wodzie i robienie zamków z piasku na wielkiej plaży. Wakacje z dzieckiem nad jeziorem to rewelacyjny pomysł na urlop, jednak należy pamiętać o kilku zasadach.
 • Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!

  Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!

  Przed nami pełne radosnej atmosfery Święta Wielkiej Nocy! Dlatego chcemy złożyć najserdeczniejsze wielkanocne życzenia wszystkim klientom i użytkownikom portalu Przedszkola.edu.pl!
 • Podróż z dzieckiem samochodem

  Podróż z dzieckiem samochodem

  Podróż z dzieckiem to nie lada wyzwanie dla każdego rodzica, tym bardziej jeśli czeka dłuższa trasa. Planując wakacje z dzieckiem, czy nawet weekendowy wyjazd samochodem, należy się do niego starannie przygotować. Podpowiemy jak zaplanować podróż z dzieckiem, aby nie stała się udręką zarówno dla opiekunów, jak i samego malucha.
 • Nowa odsłona miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

  Nowa odsłona miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

  W miesięczniku BLIŻEJ PRZEDSZKOLA nauczyciele znajdują wszystko, czego potrzebują. Dzięki temu praca pedagogiczna jest efektywna, rzetelna i przynosi radość. Poznajcie bliżej to czasopismo - lub odkryjcie je na nowo!