Pozostałe

 • Styczniowy Niezbędnik Dyrektora Przedszkola

  Styczniowy Niezbędnik Dyrektora Przedszkola

  Prowadzisz przedszkole lub żłobek? Chcesz być zawsze na bieżąco z przepisami prawa? Masz dość wertowania stron w poszukiwaniu informacji? Ciągle szukasz nowych wzorów dokumentów? Potrzebujesz jednego narzędzia, które zapewni dostęp do kompletnego pakietu informacji związanych z prowadzeniem przedszkola? W Niezbędniku Dyrektora Przedszkola na pewno znajdziesz interesujące publikacje i odpowiedzi na nurtujące kwestie.
 • Jak spędzić ferie zimowe?

  Jak spędzić ferie zimowe?

  Ferie dla dzieci oznaczają czas beztroskiej zabawy i odpoczynku. Oczywiście to rodzice muszą zatroszczyć się, aby zimowa przerwa była pełna atrakcji. Podpowiadamy jak spędzić ferie zimowe, by stały się wspaniałą rodzinną przygodą!
 • Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

  Przed nami pełne cudownej atmosfery Święta Bożego Narodzenia! Dlatego chcemy złożyć najlepsze świąteczne życzenia wszystkim klientom i użytkownikom portalu Przedszkola.edu.pl!
 • Jak zorganizować przyjęcie dla dzieci

  Jak zorganizować przyjęcie dla dzieci

  Każde przyjęcie to dla dzieci ogromne przeżycie. Zbliża się Sylwester i warto pomyśleć o zaplanowaniu małej imprezy także dla najmłodszych domowników. Dobrze zorganizowane przyjęcie dla dzieci zapewni im prawdziwą frajdę i niezapomniane wspomnienia.
 • Zimowe zabawy dla dzieci

  Zimowe zabawy dla dzieci

  Zima to szczególnie lubiana przez najmłodszych pora roku, kiedy mogą urządzać bitwy na śnieżki czy szaleć na sankach. Poza tym zabawa na śniegu to dobry pomysł na wspólne spędzanie czasu. Niżej znajdziecie kilka pomysłów na zimowe zabawy dla dzieci i całej rodziny!
 • Zabawy andrzejkowe dla dzieci

  Zabawy andrzejkowe dla dzieci

  Przed nami pełna magii noc andrzejkowa. Wieczór wypełniony wróżbami i wesołymi zabawami będzie dla maluchów nie lada przeżyciem! Podpowiadamy jak zorganizować zabawy andrzejkowe dla dzieci.
 • Wyższe opłaty za przedszkole w Lublinie

  Wyższe opłaty za przedszkole w Lublinie

  Ceny w lubelskich przedszkolach rosną. Od 1 stycznia 2013 roku opłaty w placówkach dla dzieci będą wyższe. Jedyna dobra wiadomość jest dla rodzin wielodzietnych, ponieważ mają otrzymać duże zniżki.
 • Dogoterapia w przedszkolu

  Dogoterapia w przedszkolu

  Dogoterapia jest metodą wspomagającą działania rehabilitacyjne oraz terapeutyczne, w której biorą udział odpowiednio przeszkolone psy. Dzięki niej poprawiają się społeczne relacje ze zwierzętami, a także funkcjonowanie fizyczne i kondycja psychiczna człowieka.
 • Podróż z dzieckiem pociągiem w Strefie Małego Podróżnika

  Podróż z dzieckiem pociągiem w Strefie Małego Podróżnika

  Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy narzekają na podróżowanie z dzieckiem pociągiem! Od początku września osoby jadące z maluchami z Warszawy do Zakopanego mogą korzystać z wagonu, w którym znajduje się bawialnia dla dzieci. Dzięki temu długa podróż minie najmłodszym w mgnieniu oka.
 • Jesienne zabawy przedszkolaków

  Jesienne zabawy przedszkolaków

  Jesień to bardzo kolorowa i inspirująca pora roku. Różnobarwne liście zachęcają maluchy do przebywania na świeżym powietrzu. Świadczą o tym fotografie nadesłane na konkurs naszego portalu, pokazujące jak kreatywne są jesienne zabawy przedszkolaków!
 • Nowa inicjatywa firmy NUTRICIA dla dzieci

  Nowa inicjatywa firmy NUTRICIA dla dzieci

  Zabawa jest dla dzieci nie tylko rozrywką, ale również pełni ważną rolę edukacyjną. Zanim maluch pójdzie do szkoły to właśnie dzięki niej poznaje otaczający go świat. Aby przybliżyć tę wiedzę rodzinom i opiekunom, firma NUTRICIA Zakłady Produkcyjne w Opolu zorganizowała konkurs na najlepszy pomysł na zabawę z dziećmi w wieku od 0 do 6 lat!