Rekrutacja do przedszkola

 • Rekrutacja do przedszkola 2023/2024 - Lublin [TERMINY]

  Rekrutacja do przedszkola 2023/2024 - Lublin [TERMINY]

  Rekrutacja do przedszkola 2023/2024 w Lublinie już wystartowała, ale tylko częściowo. Przedstawiamy najważniejsze informacje, które będą pomocne w zapisaniu dziecka do odpowiedniej placówki. Kiedy i jak złożyć wniosek? Podpowiadamy.
 • Rekrutacja do przedszkola 2023/2024 - Warszawa [TERMINY]

  Rekrutacja do przedszkola 2023/2024 - Warszawa [TERMINY]

  Rekrutacja do przedszkola 2023/2024 w Warszawie już wystartowała. Przedstawiamy najważniejsze informacje, które będą pomocne w zapisaniu dziecka do odpowiedniej placówki. Kiedy i jak złożyć wniosek? Podpowiadamy.
 • Rekrutacja do przedszkola 2023/2024 [TERMINY]

  Rekrutacja do przedszkola 2023/2024 [TERMINY]

  Rekrutacja do przedszkola 2023/2024 wystartowała już w wielu polskich miastach. Nie warto więc zwlekać i należy jak najszybciej wybrać placówkę dla swojego dziecka. Przedstawiamy terminarz zapisów do przedszkola na rok szkolny 2023/2024.
 • Czy warto wybrać prywatny żłobek?

  Czy warto wybrać prywatny żłobek?

  Wielu rodziców decyduje się na wybór żłobka prywatnego. Czy warto jednak przepłacać? Jaką ofertę mają prywatne żłobki i czym różnią się od żłobków publicznych? Odpowiadamy na najczęściej zadawane przez rodziców pytania.
 • Żłobek - co trzeba o nim wiedzieć?

  Żłobek - co trzeba o nim wiedzieć?

  Wielu rodziców obawia się zapisania swojej opieki do żłobka. W Polsce wciąż wiele osób uważa, że nie jest to odpowiednie miejsce dla maluchów. Ale czy na pewno? Poniżej przedstawiamy najważniejsze fakty o polskich żłobkach.
 • Harmonogram rekrutacji do przedszkoli 2022/2023

  Harmonogram rekrutacji do przedszkoli 2022/2023

  Choć większość rekrutacji do przedszkoli rozpocznie się z początkiem marca, to niektóre przedszkola rozpoczynają rekrutację jeszcze w lutym. Jak przedstawia się harmonogram rekrutacji do przedszkoli 2022/2023? Jakie dokumenty trzeba złożyć? Odpowiadamy.
 • Rekrutacja do żłobka - potrzebne dokumenty i dodatkowe punkty

  Rekrutacja do żłobka - potrzebne dokumenty i dodatkowe punkty

  Wielu rodziców stoi przed trudnym wyborem żłobka dla swojego ukochanego dziecka. Niektórzy są również przerażeni etapami rekrutacji  i kompletowaniem dokumentów. Przedstawiamy więc listę potrzebnych dokumentów i tłumaczymy, jak zdobyć dodatkowe punkty w rekrutacji.