Wakacje z dziećmi

 • Majówka z dzieckiem. Gdzie pojechać z rodziną w weekend majowy?

  Majówka z dzieckiem. Gdzie pojechać z rodziną w weekend majowy?

  Majówka zbliża się wielkimi krokami – ba, dla niektórych już się rozpoczęła. Warto wykorzystać ten czas wolny na spędzenie go z dzieckiem. Wcale nie musisz jednak wyjeżdżać daleko i wydawać kroci, by spędzić czas w przyjemny sposób. Podpowiadamy, gdzie pojechać z rodziną w weekend majowy.
 • Elektrykiem do przedszkola

  Elektrykiem do przedszkola

  Auta elektryczne stają się coraz bardziej popularne . Dzięki temu że paliwa takie jak benzyna czy olej napędowy biją kolejne niechlubne rekordy, drożejąc z dnia na dzień, coraz więcej osób rozgląda się za małym elektrycznym autem, które idealnie nada się do jazdy po mieście, na przykład na zakupy, lub wtedy kiedy mamy zawieść do przedszkola czy szkoły swoją pociechę. 
 • Kreatywne wakacje przedszkolaka

  Kreatywne wakacje przedszkolaka

  Wakacje to czas wolny dla przedszkolaków i często prawdziwa udręka dla ich rodziców. Najczęściej, gdy urlop trwa tydzień lub dwa, rodzice spędzają go na wakacyjnych wyjazdach z dziećmi lub odpoczynku w domu. W tym czasie pojawiają się trudności w organizacji czasu wolnego dla pełnego energii, ale niestety szybko nudzącego się dziecka. Oto kilka ciekawych sposobów na udane wakacje przedszkolaka.
 • Co robić w ferie w Lublinie?

  Co robić w ferie w Lublinie?

  Z uwagi na obostrzenie w dobie pandemii koronawirusa, tegoroczne ferie dzieci spędzą w Lublinie. Miasto przygotowało jednak interesujące atrakcje!
 • Wyjazd z dzieckiem: co spakować do apteczki?

  Wyjazd z dzieckiem: co spakować do apteczki?

  Planujesz wakacyjny wyjazd z dzieckiem? Warto zawczasu przemyśleć, co spakować do apteczki. Przeziębienie, zatrucie pokarmowe, biegunka mogą przydarzyć nam się w każdym miejscu - również na wycieczce. Dlatego warto być przygotowanym na różne sytuacje, by w nagłych sytuacjach nie musieć szukać najbliższych aptek.
 • Słowacja - najlepsze miejsca dla dzieci

  Słowacja - najlepsze miejsca dla dzieci

  Podczas planowania rodzinnych wyjazdów warto wziąć pod uwagę naszego południowego sąsiada. Mamy na myśli Słowację, gdzie czeka wiele atrakcji dla dzieci na każdą porę roku.
 • Jak zimą zadbać o bezpieczeństwo dziecka?

  Jak zimą zadbać o bezpieczeństwo dziecka?

  Zimowe zabawy dzieci wymagają od rodziców szczególnej czujności. Podczas gdy maluchy beztrosko spędzają czas, dorośli martwią się o ich bezpieczeństwo. Co zrobić, by wesoła zabawa nie skończyła się chorobą lub kontuzją?
 • Pięć miejsc gdzie warto zabrać dziecko

  Pięć miejsc gdzie warto zabrać dziecko

  Szukasz pomysłu na weekend z dzieckiem? Zabierz je tam, gdzie czeka wesoła zabawa, dzięki której maluch poszerzy swoje horyzonty. Przedstawiamy pięć wybranych miejsc, gdzie dobrze będą się czuć zarówno dzieci, jak i rodzice.
 • Bezpieczny wypoczynek z dzieckiem nad wodą

  Bezpieczny wypoczynek z dzieckiem nad wodą

  Podczas letnich upałów nad wodą wypoczywają całe rodziny. W wakacje wiele słyszy się o utonięciach w rzekach i jeziorach – wielu z tych tragedii można by uniknąć stosując się do kilku podstawowych zasad.
 • Rodzinna podróż Szlakiem Orlich Gniazd

  Rodzinna podróż Szlakiem Orlich Gniazd

  Szukacie ciekawych pomysłów na rodzinną letnią wycieczkę? Proponujemy rowerową wyprawę Szlakiem Orlich Gniazd. Gwarantujemy, że dzieciom spodoba się odkrywanie przeszłości!
 • Zasady bezpieczeństwa podczas wakacji z dzieckiem

  Zasady bezpieczeństwa podczas wakacji z dzieckiem

  Niezależnie od tego, czy miejscem rodzinnego wypoczynku są morze, jezioro czy góry, dorośli muszą zadbać o bezpieczne wakacje wakacje dzieci. Maluchy powinny wiedzieć, jak należy się zachowywać i co robić, gdy stracą z oczu rodzica. Wiele zależy także od zdrowego rozsądku opiekunów.
 • Zasady plażowania z dzieckiem

  Zasady plażowania z dzieckiem

  Planujecie wakacyjny wyjazd nad morze? Plażowanie na pewno będzie frajdą nie tylko dla małych, ale również dorosłych członków rodziny. Przed wyjściem na plażę warto jednak przypomnieć sobie zasady bezpiecznego wypoczynku na złotym nadmorskim piasku.
 • 5 najciekawszych parków rozrywki dla dzieci

  5 najciekawszych parków rozrywki dla dzieci

  Wakacje to najlepszy czas na zaplanowanie rodzinnej wyprawy. Warto wybrać się w miejsce, które spodoba się zarówno pociechom, jak i rodzicom. Przedstawiamy więc pięć wybranych najciekawszych parków rozrywki dla dzieci, gdzie nawet dorośli będą mogli się beztrosko bawić!