Wakacje z dziećmi

 • Wakacje z dzieckiem nad jeziorem

  Wakacje z dzieckiem nad jeziorem

  Latem nie ma większej frajdy dla malucha niż pluskanie się w wodzie i robienie zamków z piasku na wielkiej plaży. Wakacje z dzieckiem nad jeziorem to rewelacyjny pomysł na urlop, jednak należy pamiętać o kilku zasadach.
 • Podróż z dzieckiem samochodem

  Podróż z dzieckiem samochodem

  Podróż z dzieckiem to nie lada wyzwanie dla każdego rodzica, tym bardziej jeśli czeka dłuższa trasa. Planując wakacje z dzieckiem, czy nawet weekendowy wyjazd samochodem, należy się do niego starannie przygotować. Podpowiemy jak zaplanować podróż z dzieckiem, aby nie stała się udręką zarówno dla opiekunów, jak i samego malucha.
 • Podróż z dzieckiem pociągiem w Strefie Małego Podróżnika

  Podróż z dzieckiem pociągiem w Strefie Małego Podróżnika

  Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy narzekają na podróżowanie z dzieckiem pociągiem! Od początku września osoby jadące z maluchami z Warszawy do Zakopanego mogą korzystać z wagonu, w którym znajduje się bawialnia dla dzieci. Dzięki temu długa podróż minie najmłodszym w mgnieniu oka.
 • Bezpieczne opalanie dla dzieci

  Bezpieczne opalanie dla dzieci

  Wakacje to czas kiedy nasze pociechy są najbardziej narażone na szkodliwe działanie promieni UV. Dermatolodzy ostrzegają, że nadmierna ekspozycja maluchów na słońce nie jest dobra dla ich zdrowia. Warto więc wiedzieć jak powinno wyglądać bezpieczne opalanie dla dzieci.
 • Przedszkola na wakacje w Krakowie

  Przedszkola na wakacje w Krakowie

  W czasie trwania tegorocznych wakacji na dzieci będą czekać aż 54 przedszkola w Krakowie. Jeśli chcesz zapewnić opiekę dziecku w lipcu i sierpniu nie zwlekaj i jak najszybciej zapisz malucha do dyżurnego przedszkola.
 • brak_foto

  Podróż z dzieckiem

  Witam. Wybieramy się z całą rodziną na weekend majowy na Mazury. Mieszkamy na południu Polski więc czeka nas długa podróż z dzieckiem. Nasz synek jest bardzo kreatywnym dzieckiem, ciągle zadaje jakieś pytania i buzia mu się nie zamyka. Zastanawiam się jak urozmaicić podróż z dzieckiem, aby ono się nie nudziło, a my moglibyśmy trochę odpocząć. Książeczki do czytania i kolorowania nie wchodzą w grę, bo synek ma delikatną chorobę lokomocyjną i nie może czytać w podróży. Chciałabym, żeby podczas długiej jazdy samochodem mój maluch nie nudził się i żeby była to dla niego przyjemność. Bardzo proszę o pomoc.