Wiadomości

 • Wyjeżdżasz na wakacje? Zadbaj o bezpieczeństwo swojej rodziny!

  Wyjeżdżasz na wakacje? Zadbaj o bezpieczeństwo swojej rodziny!

  Po wielu miesiącach ciężkiej pracy nadchodzi wyczekiwany przez wszystkich czas wakacji. Korzystając z urlopu - nie zapomnijcie jednak o swoim bezpieczeństwie. Jako rodzice, musicie zwracać uwagę na różne zagrożenia, które mogą pojawić się podczas wakacyjnego wypoczynku.
 • Fashion for Kids - nowe targi branży tekstylnej za nami!

  Fashion for Kids - nowe targi branży tekstylnej za nami!

  Początek lata w Kielcach rozpoczął się pod znakiem mody. Wystawcy i zwiedzający z kraju i ze świata, mnóstwo nowości od producentów, prezentacje kolekcji topowych marek szyjących dla najmłodszych oraz ciekawe spotkania i warsztaty - tak w wielkim skrócie można opisać premierową edycję Targów Kontraktacyjnych Odzieży i Tekstyliów Dziecięcych Fashion for Kids.
 • Targi Mama Tata Dziecko 2018 w Koszalinie

  Targi Mama Tata Dziecko 2018 w Koszalinie

  Targi Mama Tata Dziecko Koszalin 2018 to wydarzenie targowe skierowane do rodziców i ich dzieci. W jednym miejscu skupimy firmy i instytucje, które kierują swoją ofertę do rodzin, a także do przyszłych rodziców, matek i ojców oraz ich pociech.
 • Super Dyrektorzy poszukiwani!

  Super Dyrektorzy poszukiwani!

  „Dyrektor Szkoły. Miesięcznik Kierowniczej Kadry Oświatowej” oraz „Wczesna Edukacja. Poradnik Dyrektora Przedszkola” (dawniej „Przed Szkołą”) mają zaszczyt ogłosić V edycję Ogólnopolskiego Konkursu Super Dyrektor. Kandydatów można zgłaszać do 16 lipca 2018 r.
 • Poznań: 8 najlepszych atrakcji dla dzieci!

  Poznań: 8 najlepszych atrakcji dla dzieci!

  Poznań - jedno z największych i najstarszych miast w Polsce, położone nad rzeką Wartą i Cybiną. Wspaniała architektura, liczne uliczki i brukowa kostka - po której tupot koni zaprzężonych w bryczki wydaje charakterystyczny odgłos, czyniąc to miejsce bardzo klimatycznym. Jakimi atrakcjami kusi to miasto? Co warto zobaczyć podczas rodzinnego wypadu? Zapoznajcie się z naszymi propozycjami!
 • Lato zamknięte w słoiku - zdrowe przetwory bez cukru dla dzieci

  Lato zamknięte w słoiku - zdrowe przetwory bez cukru dla dzieci

  Słodkie i wytrawne, pyszne i zdrowe. Takie są przepisy w „ Zdrowych przetworach ” - najnowszej książce Jolanty Naklickiej - Kleser. Tę najsmakowitszą premierę książkową przełomu lata i jesieni - sezonu przetworów, musi mieć każdy, kto chce cieszyć się domowymi pysznościami przez cały rok. Wśród 80 przepisów na przetwory znajdą się konfitury, kiszonki, pesto, a także przydatne w kuchni dodatki jak oliwy, ekstrakty z wanilii i wiele, wiele innych.
 • Rozwój fizyczny dziecka w okresie przedszkolnym

  Rozwój fizyczny dziecka w okresie przedszkolnym

  Okres przedszkolny to czas intensywnych zmian w rozwoju fizycznym malucha. Podglądając swoje pociechy w piaskownicy - zauważamy, że coraz lepiej radzą sobie z budowaniem z piasku. Podobnie jest z wchodzeniem po schodach, kiedy rozczulamy się nad precyzją pierwszych płynnych ruchów naszego dziecka. Jakie zmiany zachodzą w organizmie kilkulatka? Przeczytajcie poniższy artykuł. 
 • Poradnik: Jak spędzić udane wakacje z maluchem?

  Poradnik: Jak spędzić udane wakacje z maluchem?

  Wakacje z dzieckiem będą wyglądały nieco inaczej niż we dwoje, ale to wcale nie oznacza, że muszą być mniej udane. Należy tylko pamiętać o kilku zasadach - zaplanowaniu konkretnego terminu wyjazdu, spakowaniu ubrań na ciepłe i chłodne dni, a także ulubionych zabawek malucha. Tylko gdzie jechać na rodzinny urlop, aby rzeczywiście udało się wypocząć?