Wiadomości

 • Prezent z okazji Dnia Mamy - co może podarować dziecko?

  Prezent z okazji Dnia Mamy - co może podarować dziecko?

  Dzień Mamy 2022 zbliża się wielkimi krokami. To niezwykle ważne święto dla mam, ale również dla dzieci, gdyż sprawienie mamie radości w tym dniu jest dla nich nie lada wyzwaniem. Co dzieci mogą podarować mamie z okazji Dnia Matki? Podpowiadamy.
 • Życzenia z okazji Dnia Mamy - idealne do laurki

  Życzenia z okazji Dnia Mamy - idealne do laurki

  Dzień Mamy 2022 zbliża się wielkimi krokami. Wiele dzieci z wyprzedzeniem przygotowuje laurki, by wywołać uśmiech na twarzy mamy. Jakie życzenia dołączyć do tych laurek? Jakie życzenia złożyć mamie z okazji Dnia Matki? Podpowiadamy.
 • Współpraca polsko - ukraińska Teatr Andersena w Lublinie

  Współpraca polsko - ukraińska Teatr Andersena w Lublinie

  Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie otrzymał najwyższą liczbę punktów w konkursie na autorski pomysł dwutygodniowych półkolonii teatralnych dla polskiej i ukraińskiej młodzieży pt. „Dzień dobry, jestem…” w ramach programu Lato w Teatrze Instytutu Teatralnego im. Z. Raszewskiego w Warszawie. Teatr po raz drugi weźmie udział w programie. W zeszłym roku udało nam się zdobyć dofinansowanie na projekt Labirynt czułości. Koordynatorką i pomysłodawczynią projektu jest nasza edukatorka i koordynatorka działu edukacji teatralnej - Małgorzata Adamczyk.
 • Przedszkola będą zatłoczone? Zniknęły normy powierzchni

  Przedszkola będą zatłoczone? Zniknęły normy powierzchni

  Z wytycznych sanepidu dotyczących placówek dla dzieci takich jak żłobki i przedszkola zniknęły normy powierzchni, którą musi mieć zapewnione dziecko. Działanie to związane jest ze zwiększającą się liczbą dzieci uchodźców z Ukrainy. Co to oznacza? Odpowiadamy.
 • Targi TRENDS 4 KIDS -  22.05 w TAURON Arenie Kraków!

  Targi TRENDS 4 KIDS -  22.05 w TAURON Arenie Kraków!

  Datę 22 maja zapiszcie w kalendarzu i koniecznie bądźcie tego dnia z nami!! Wydarzenie dedykujemy przyszłym rodzicom, rodzicom z dziećmi w wieku od 0-9 lat oraz wszystkim, którzy cenią produkty hand made, nowoczesny design, wysoką jakość, oryginalne oraz pomysłowe propozycje od polskich twórców.
 • Akademia Mądrego Dziecka uczy dzieci szacunku do natury

  Akademia Mądrego Dziecka uczy dzieci szacunku do natury

  Książki z serii Akademia Mądrego Dziecka przeznaczone dla najmłodszych czytelniczek i czytelników wspierają dziecięcy rozwój w wielu obszarach. Stworzone przy udziale ekspertów, cieszą się sympatią dzieci i dużym zaufaniem rodziców. Są połączeniem książek i zabawek edukacyjnych.
 • Dofinansowanie do żłobka - jak złożyć wniosek

  Dofinansowanie do żłobka - jak złożyć wniosek

  Od początku kwietnia rodzice mogą starać się o dofinansowanie pobytu swoich dzieci w żłobku. Jak uzyskać dopłatę do żłobka? Kto może ubiegać się o dofinansowanie pobytu dziecka w żłobku? Odpowiadamy.
 • Program „Maluch+” - co rodzice mogą zyskać?

  Program „Maluch+” - co rodzice mogą zyskać?

  Wiele ulg i świadczeń finansowych czeka na rodziców małych dzieci. Taką formą wsparcia jest m.in. program „Maluch+”. Co daje rodzicom? Ile pieniędzy można uzyskać na dziecko? Odpowiadamy.