Wiadomości

 • Kolejna edycja targów Happy Baby już za nami!

  Kolejna edycja targów Happy Baby już za nami!

  Darmowe, pełne atrakcji, stawiające edukację na równi z zakupami - tak można określić tegoroczną edycję Happy Baby . Były to dwa dni wypełnione edukacją, spotkaniami z lekarzami i ekspertami, a także zakupami.
 • Konferencja prasowa produktu Hatchimals!

  Konferencja prasowa produktu Hatchimals!

  Serdecznie zapraszamy na konferencję prasową, która odbędzie się w dniu 2 października 2018 (wtorek) w godzinach 11:00 - 14:00, dotyczącą produktu „Hatchimals Suprise Bliźniaki” firmy Spin Master.
 • Integracyjne szkolenia i kursy technik arteterapii dla pedagogów

  Integracyjne szkolenia i kursy technik arteterapii dla pedagogów

  Ze sztuką na co dzień obcujesz w Twoim życiu zawodowym? Pomagasz ludziom odnaleźć przestrzeń do twórczego wyrażenia swoich myśli i emocji? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat arteterapii? Lubisz się uczyć, a sztuka jest Twoją pasją? Zapisz się na integracyjne szkolenia i kursy technik arteterapii w „Akademii Arteterapii SensArte” i w sposób praktyczny zwiększ swoje kwalifikacje z kreatywnych technik arteterapeutycznych! Szkolenia prowadzone są przez specjalistów - praktyków i wykładowców akademickich. Nauka w „Akademii Arteterapii” jest zorganizowana zgodnie z zaleceniami Sekcji Arteterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
 • Projekt Trinity Stars, czyli młodzi wykonawcy oraz drama w języku angielskim

  Projekt Trinity Stars, czyli młodzi wykonawcy oraz drama w języku angielskim

  Trinity Stars wspiera naukę języka angielskiego poprzez dramę, muzykę i różnorodne formy teatralne. Jest uznaniem za pracę dla całej grupy i każdego uczestnika z osobna, specjalnie zaprojektowanym dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat, które rozpoczynają przygodę z językiem angielskim. Wspomaga motywację uczniów oraz umiejętności komunikowania się, a także rozwija pewność siebie.
 • Jak przetrwać pierwsze tygodnie w przedszkolu?

  Jak przetrwać pierwsze tygodnie w przedszkolu?

  Adaptacja malucha w przedszkolu może trwać od trzech do dziesięciu tygodni. W tym czasie dziecko musi poznać nowe środowisko, a także przystosować się do panujących w nim zasad. Jak przetrwać ten trudny moment?
 • Polskie szkoły na Litwie

  Polskie szkoły na Litwie

  Obecnie na Litwie działa blisko 100 polskich szkół, do których uczęszcza około 11,5 tys. uczniów. Wiele z nich jest cenionych ze względu wysoki poziom nauczania i wysoko klasyfikowanych w rankingach placówek edukacyjnych. Od lat bardzo dobrze wypadają m.in. wileńskie Gimnazjum Jana Pawła II oraz Gimnazjum im. Adama Mickiewicza.
 • Jak wygląda fiński system edukacji?

  Jak wygląda fiński system edukacji?

  System edukacji w Finlandii jest uznawany za jeden z najlepszych na świecie. Fińscy uczniowie od lat zajmują czołowe pozycje w testach PISA, badających wiedzę i umiejętności w różnych dziedzinach. Wiele państw wzoruje się na rozwiązaniach przyjętych przez ten kraj. Jakie rozwiązania czynią ten system prawie idealnym?