Wydarzenia

 • Kongres Edukacja i Rozwój

  Kongres Edukacja i Rozwój

  Kongres Edukacja i Rozwój to wiodące wydarzenie branży oświatowej. Przed nami VII edycja, która odbędzie się wyjątkowo w formule online już 21-22 października 2020 r. Hasło przewodnie tegorocznej edycji Kongresu brzmi:  Prawo i  zarządzanie w oświacie – nowe wyzwania
 • Mamaville Targi Warszawa vol.20 13 września 2020

  Mamaville Targi Warszawa vol.20 13 września 2020

  W niedzielę 13 września zapraszamy na Targi dla Mamy i Dziecka, gdzie zaprezentujemy polskich projektantów i producentów. Ponad 150 wystawców związanych z tematyką macierzyństwa, a do tego premiery i nowości rynkowe!
 • Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci

  Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci

  Z wielką przyjemnością prezentujemy program 7. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Kino Dzieci, złożony z ponad 150 tytułów prezentowanych w 10 sekcjach. W tym roku po raz pierwszy festiwal odbędzie się w formie hybrydowej – równolegle w kinach i w Internecie. Harmonogram projekcji filmowych i wydarzeń specjalnych jest już dostępny na stronie www.kinodzieci.pl. Bilety na pokazy stacjonarne do kupienia w kasach lub na stronach kin, na seanse online poprzez stronę www.kinodzieci.pl.
 • Targi Trends 4 Kids po raz pierwszy w Lublinie!

  Targi Trends 4 Kids po raz pierwszy w Lublinie!

  Targi Lublin, ul. Dworcowa 11🔹06 września 2020 🔹Godz. 10:00-17:00 Zapraszamy przyszłych rodziców, rodziców z dziećmi w wieku od 0-9 lat oraz wszystkich tych, którzy cenią produkty hand made, nowoczesny design, wysoką jakość, oryginalne oraz pomysłowe propozycje od polskich twórców.
 • Targi Trends 4 Kids po raz czwarty w Gliwicach!

  Targi Trends 4 Kids po raz czwarty w Gliwicach!

  Arena Gliwice, ul. Akademicka 50 🔹13 września 2020🔹Godz. 10:00-17:00 Zapraszamy przyszłych rodziców, rodziców z dziećmi w wieku od 0-9 lat oraz wszystkich tych, którzy cenią produkty hand made, nowoczesny design, wysoką jakość, oryginalne oraz pomysłowe propozycje od polskich twórców.
 • Kino w Trampkach w domu i na wakacjach!

  Kino w Trampkach w domu i na wakacjach!

  Dobre kino młodego widza, 1-31 sierpnia 2020 na platformie: www.mojeekino.pl Festiwal Filmowy Kino w Trampkach to zelektryzowana wspólną pasją festiwalowa widownia, która już w sierpniu zobaczy 25 świetnych, mądrych i ważnych filmówdla dzieci i młodzieży.
 • KIDDOSTYLE - parentingowe targi online vol. 3

  KIDDOSTYLE - parentingowe targi online vol. 3

  Już w dniach 5-6 września 2020 roku, trzecia edycja największych w Polsce internetowych targów dla dzieci i rodziców. Około 100 polskich marek, sklepów i dystrybutorów przybliży swoje produkty, odpowie na pytania i zaoferuje specjalne rabaty targowe. A to wszystko dostępne prosto z domowej kanapy, bez tłumów, przepychanek i zmęczonych nóg – zapraszamy!
 • Czytajcie, uruchomcie swoją wyobraźnię.

  Czytajcie, uruchomcie swoją wyobraźnię.

  “Czytajcie, uruchomcie swoją wyobraźnię. Ona tworzy piękniejsze obrazy, piękniejszy świat, niż to co Was otacza!” - apelował  w ubiegłym roku Jerzy Trela do uczestników Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej - Ojce i Dziatki.
 • KIDDOSTYLE, czyli II edycja największych parentingowych targów online

  KIDDOSTYLE, czyli II edycja największych parentingowych targów online

  Już 23-24 maja,  ponad 60 polskich marek przybliży swoje produkty i marki, odpowie na pytania i zaoferuje specjalne rabaty targowe. A to wszystko możecie zobaczyć prosto z domowej kanapy, bez tłumów, przepychanek i zmęczonych nóg – zapraszamy na drugą edycję największych w Polsce internetowych targów dla rodziców i dzieci.
 • Wielka gonitwa wilekanocna w Atrium Reduta - Warszawa

  Wielka gonitwa wilekanocna w Atrium Reduta - Warszawa

  Kic, kic, kic – zając znikł! Wielkanocny szarak przebudził się z zimowego letargu  i sprawia dużo kłopotów! Wszystkich, którzy zechcieliby nam pomóc  w schwytaniu zwierzaka zapraszamy na szaloną, wielkanocną grę miejską 28.03  w Atrium Reduta (Aleje Jerozolimskie 148) w godzinach 11.00-15.00. Wydarzenie bezpłatne, obowiązują zapisy.