Wydarzenia

 • Brzechwy świat - Kapitan Warszawa zaprasza na bajkową grę miejską!

  Brzechwy świat - Kapitan Warszawa zaprasza na bajkową grę miejską!

  Na straganie w dzień targowy tańcowała igła z nitką! Martwiły się inne kaczki, w paski w kratki i zakładki! Pomocy! Wiersze Jana Brzechwy zaczęły żyć własnym życiem! Potrzebujemy dzielnych ochotników, którzy spróbują zapobiec bajkowej katastrofie. Misja ratunkowa w postaci gry miejskiej odbędzie się 21 lipca w Amfiteatrze Parku Górczewska w godzinach 11:00-14:00 . Udział w grze jest bezpłatny, obowiązują zapisy.
 • Czas na spotkanie: 6. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci we wrześniu

  Czas na spotkanie: 6. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci we wrześniu

  Już po raz szósty, między 21 a 29 września, odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci – filmowe święto dla młodych i najmłodszych widzów. Przez dziewięć dni w 22 miastach i 23 kinach, połączy nas hasło „Czas na spotkanie” – z filmami z całego świata, z wieloma po raz pierwszy prezentowanymi w Polsce.
 • Witajcie w naszej bajce! Kapitan Warszawa zaprasza na piknik na Bielanach

  Witajcie w naszej bajce! Kapitan Warszawa zaprasza na piknik na Bielanach

  Bajkowy świat wita Was! Miło spędzicie czas pośród zwierząt zaczarowanych,  stworów namalowanych, księżniczek zakochanych, atrakcji wyczekanych! Kapitan Warszawa zaprasza wszystkich miłośników bajek na rodzinny piknik pełen zaczarowanych atrakcji! Bawimy się 20 lipca w Galerii Młociny (ul. Zgrupowania AK Kampinos 15) w godzinach 11:00-15:00 . Wstęp wolny.
 • Pozwólmy odetchnąć przyszłości! Oddech Motyla: podsumowanie I wiosennej edycjii

  Pozwólmy odetchnąć przyszłości! Oddech Motyla: podsumowanie I wiosennej edycjii

  6 marca 2019 roku wystartowała I edycja programu edukacyjnego Oddech Motyla. Przy wsparciu nauczycieli i rodziców, a przede wszystkim samych dzieci, zwracaliśmy uwagę na powietrze, jakim najmłodsi oddychają codziennie. Fundacja Lubimy Działać walczy z zanieczyszczeniami i smogiem inaczej niż wszyscy – koncentrując się na jakości powietrza wewnątrz pomieszczeń, szczególnie w przedszkolach i żłobkach. W kampanię zaangażowało się ponad 8 500 osób z 7 województw.
 • W 180 min dookoła Europy - Kapitan Warszawa zaprasza na grę miejską!

  W 180 min dookoła Europy - Kapitan Warszawa zaprasza na grę miejską!

  Komu w drogę temu czas! Big Ben w Londynie, Koloseum w Rzymie i zamek w Lublinie! Pakujcie plecaki i wyruszajcie z nami na europejskie szlaki! Kapitan Warszawa zaprasza na grę miejską pełną przygód! Tym razem będziemy podróżować po Europie, a na uczestników zabawy czekać będzie masa atrakcji! Bawimy się 29 czerwca w godzinach 12:00-15:00 w Galerii Renova na Targówku. Wydarzenie jest bezpłatne, obowiązują zapisy.
 • Fotorelacja z Targów Baby Day 2019

  Fotorelacja z Targów Baby Day 2019

  Ponad 30 wystawców i około 1500 odwiedzających – Baby Day Targi dla dzieci i rodziców odbyły się w miniony weekend w G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa. Zapraszamy na fotorelację!
 • Rodzinny czas w G2A Arena - Baby Day: Targi dla dzieci i rodziców 2019

  Rodzinny czas w G2A Arena - Baby Day: Targi dla dzieci i rodziców 2019

  Już w ten weekend 15-16 czerwca 2019 r. w G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa odbędą się targi dla dzieci i rodziców BABY DAY. Organizatorzy przygotowali ciekawe stoiska z ubrankami i akcesoriami potrzebnymi dzieciom, mamom i kobietom w ciąży. W programie również mnóstwo atrakcji, pozwalających spędzić wspólnie rodzinny weekend.
 • Festiwal Księżniczek i Dzielnych Rycerzy na Wilanowie

  Festiwal Księżniczek i Dzielnych Rycerzy na Wilanowie

  Kapitan Warszawa zaprasza na królewski piknik!   Nauka dworskiej etykiety, turniej rycerski i królewskie warsztaty plastyczne! Kapitan Warszawa zaprasza wszystkie księżniczki i rycerzy z Wilanowa i okolic, na rodzinny piknik pełen atrakcji prosto z królewskiego zamku! Widzimy się 16 czerwca na Plaży Wilanów. Wstęp wolny .
 • Już w najbliższą niedzielę 6 Festiwal Rodziny!

  Już w najbliższą niedzielę 6 Festiwal Rodziny!

  Już 9 czerwca , na Stadionie Miejskim Legii Warszawa , odbędzie się 6 Festiwal Rodziny , współfinansowany przez m.st. Warszawa. Festiwal ma charakter bezpłatnego, otwartego, rodzinnego pikniku, podczas którego uczestnicy wspólnie, całymi rodzinami biorą udział w szeregu aktywności o charakterze rekreacyjnym, sportowym, edukacyjnym, relaksacyjnym i integracyjnym. Za aktywny udział mogą zbierać punkty na kuponach, które biorą udział  w losowaniu wspaniałych nagród, pozyskiwanych od Partnerów Fundacji i Sponsorów wydarzenia.
 • Mamaville ShopUp Poznań vol. 3

  Mamaville ShopUp Poznań vol. 3

  Organizatorzy Targów Mamaville zapraszają na ShopUp Poznań vol. 3 czyli Targi dla mamy i dziecka , tym razem w wyjątkowe święto Dzień Dziecka . Mamaville ShopUP to specjalny koncept stworzony dla kobiet w ciąży, mam, rodzin z dziećmi i wszystkich zainteresowanych tematyką rodzicielstwa.