Wydarzenia

 • Przed nami cuda i widy, czyli Festiwal Literatury dla Dzieci w Krakowie

  Przed nami cuda i widy, czyli Festiwal Literatury dla Dzieci w Krakowie

  Kraków, jedyne polskie Miasto Literatury UNESCO, to centrum literackiego życia festiwalowego. Za nami jubileuszowa 10. edycja Festiwalu Conrada goszczącego wiele ważnych nazwisk światowej sceny literackiej. Przed nami kolejne atrakcje, tym razem skierowane do młodszego grona czytelników. 20 listopada rozpoczyna się Festiwal Literatury dla Dzieci!
 • Aż dwie Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych w Poznaniu

  Aż dwie Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych w Poznaniu

  W weekend 17 oraz 18 listopada na Międzynarodowych Targach Poznańskich kilka tysięcy psów z ponad 260 ras zawalczy o tytuły najlepszych przedstawicieli swojej kategorii. Dodatkowo na odwiedzających będą czekały liczne stoiska, na których będzie można zakupić akcesoria, karmę oraz zabawki.
 • TRENDS 4 KIDS w Gliwicach już 10 listopada!

  TRENDS 4 KIDS w Gliwicach już 10 listopada!

  10 listopada w obiekcie Arena Gliwice , przy ul. Akademickiej 50 w Gliwicach odbędą się targi akcesoriów dla mamy i dziecka, zabawek, mody dziecięcej od polskich projektantów . Targi są dedykowane rodzicom oczekującym dziecka oraz rodzinom z dziećmi w wieku 0-9 lat.
 • Jest co robić! Targi GRA I ZABAWA w Gdańsku

  Jest co robić! Targi GRA I ZABAWA w Gdańsku

  Kultowe gry, kreatywne zabawy, widowiskowi cosplayerzy, emocjonujące mistrzostwa, turnieje i konkursy. W sobotę 24 listopada w AMBEREXPO ruszają 7. Targi GRA I ZABAWA i 17. Trójmiejskie Spotkania z Grami Planszowymi FESTIWAL GRAMY . Swoją ofertę zaprezentują najbardziej liczący się na polskim rynku producenci i dystrybutorzy gier i zabawek.
 • Mamaville Targi Wrocław vol.7 - zapraszamy!

  Mamaville Targi Wrocław vol.7 - zapraszamy!

  Już po raz siódmy we Wrocławiu jednego dnia, w jednym miejscu będziecie mieli okazje spotkać oryginalnych polskich projektantów i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.
 • Rewia Zwierzaki z Zagrody

  Rewia Zwierzaki z Zagrody

  Kucyki, krowy, konie, rozbrykane koziołki, niesforne  kury i osiołek Wiola wystąpią na nietypowej rewii w Targach Lublin. W dniach 17-18 listopada 2018 lubelska hala targowa zamieni się w oszałamiającą zagrodę, w której gościć będą zwierzaki gospodarskie. Gośćmi specjalnymi wydarzenia pn. „ Rewia Zwierzaki z Zagrody ” będą sympatyczni goście z Ameryki Południowej – Alpaki.
 • Niedziela z balladami, romansami i dziećmi

  Niedziela z balladami, romansami i dziećmi

  Muzeum Literatury i Wydawnictwo Egmont zapraszają na premierę książki Ballady i romanse Adama Mickiewicza w opracowaniu Emilii Kiereś z pięknymi ilustracjami Marianny Sztymy i Hejże hola! –  warsztaty plastyczno-językowe wokół Ballad i romansów Adama Mickiewicza dla dzieci w wieku 8+.
 • Każdy może zostać paleontologiem z Hatchimals Surprise

  Każdy może zostać paleontologiem z Hatchimals Surprise

  Spin Master oddał w ręce dzieci wyjątkowe stworzenia, kryją się w skorupce jaja i dopiero prawidłowo pielęgnowane mogą się wykluć.  Takie niezwykłe narodziny odbyły się podczas konferencji Hatchimals Surprise we wnętrzach Muzeum Ewolucji Instytutu Paleobiologii PAN w Warszawie.
 • Gwiazdkowe hity prezentowe - najciekawsze zabawki i produkty dla dzieci!

  Gwiazdkowe hity prezentowe - najciekawsze zabawki i produkty dla dzieci!

  Przed nami 10. Edycja Konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców 2018 . Jubileuszowe wydanie to jeszcze więcej atrakcji dla maluchów i ciekawych gadżetów dla rodziców. O tytuł Zabawki Roku powalczą najważniejsze zabawkowe premiery Gwiazdkowe. Znakiem jakości Nagroda Rodziców pochwalić się będą mogły pomysłowe przedmioty do opieki i pielęgnacji dzieci.