Wydarzenia

 • Czytajcie, uruchomcie swoją wyobraźnię.

  Czytajcie, uruchomcie swoją wyobraźnię.

  “Czytajcie, uruchomcie swoją wyobraźnię. Ona tworzy piękniejsze obrazy, piękniejszy świat, niż to co Was otacza!” - apelował  w ubiegłym roku Jerzy Trela do uczestników Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej - Ojce i Dziatki.
 • KIDDOSTYLE, czyli II edycja największych parentingowych targów online

  KIDDOSTYLE, czyli II edycja największych parentingowych targów online

  Już 23-24 maja,  ponad 60 polskich marek przybliży swoje produkty i marki, odpowie na pytania i zaoferuje specjalne rabaty targowe. A to wszystko możecie zobaczyć prosto z domowej kanapy, bez tłumów, przepychanek i zmęczonych nóg – zapraszamy na drugą edycję największych w Polsce internetowych targów dla rodziców i dzieci.
 • Wielka gonitwa wilekanocna w Atrium Reduta - Warszawa

  Wielka gonitwa wilekanocna w Atrium Reduta - Warszawa

  Kic, kic, kic – zając znikł! Wielkanocny szarak przebudził się z zimowego letargu  i sprawia dużo kłopotów! Wszystkich, którzy zechcieliby nam pomóc  w schwytaniu zwierzaka zapraszamy na szaloną, wielkanocną grę miejską 28.03  w Atrium Reduta (Aleje Jerozolimskie 148) w godzinach 11.00-15.00. Wydarzenie bezpłatne, obowiązują zapisy.
 • Weekend za pół ceny 2020: kiedy i gdzie wybrać się z dzieckiem?

  Weekend za pół ceny 2020: kiedy i gdzie wybrać się z dzieckiem?

  Wiosenna edycja weekendu za pół ceny w całym kraju przypada na 20-22 marca. To czas, gdy hotele, spa, restauracje, aqua parki,  ale też stadiony, muzea i inne atrakcje turystyczne oferują turystom bilety z 50% zniżką. Przeczytaj, z których ofert warto skorzystać, planując weekend z dzieckiem.
 • Mamaville Targi Kraków vol.2

  Mamaville Targi Kraków vol.2

  Sześcioletnie historia i doświadczenie Targów Mamaville zaowocowały stworzeniem optymalnej przestrzeni dla kobiet w ciąży, mam, rodzin z dziedmi i wszystkich zainteresowanych tematyką rodzicielstwa. Znajomość branży ciążowej i dziecięcej powoduje, że Targi Mamaville stają się z roku na rok coraz lepsze, co przede wszystkim przyczynia się do satysfakcji i zadowolenia odwiedzających. Tym bardziej, z dużym entuzjazmem, organizatorzy zapraszają na kolejną edycję największych w Polsce i najpopularniejszych Targów Mamaville już 8 marca w Amber Expo przy ul. Żaglowej.
 • KIDS’ TIME 2020 - jedna z największych światowych wystaw branży dziecięcej

  KIDS’ TIME 2020 - jedna z największych światowych wystaw branży dziecięcej

  KIDS’  TIME 2020 – kolejna edycja jednej z największych światowych wystaw branży dziecięcej zakończona sukcesem. Podczas lutowej XI edycji Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME zaprezentowała się czołówka największych firm. Nie zabrakło Mattela, Trefla, Wadera, MARKO, Lego i innych topowych marek. Jak co roku, podczas targów wybrano najlepsze i najbezpieczniejsze produkty dla mamy i dziecka – otrzymały nagrodę KIDS’ TIME STAR.
 • Wystawa i Targi Zoologiczne ZOOPARK już w lutym!

  Wystawa i Targi Zoologiczne ZOOPARK już w lutym!

  Twoje dziecko jest zafascynowane życiem zwierząt? 22-23 lutego koniecznie odwiedźcie Lubelską Wystawę i Targi Zoologiczne ZOOPARK!  Wydarzenie jest nie lada gratką dla wszystkich miłośników zwierzaków małych i dużych.
 • Festiwal Teatrów Dla Dzieci 2020

  Festiwal Teatrów Dla Dzieci 2020

  Z radością zapraszamy na Festiwal Teatrów dla Dzieci, czyli najpiękniejsze, najzabawniejsze i najmilsze święto najmłodszych widzów! Przez pierwszy tydzień lutego zapraszamy wszystkie dzieci na spektakle i warsztaty teatralnego festiwalu, a potem… A potem rusza drugi semestr Nowohuckiego Uniwersytetu Dzieci, konkurs recytatorski i podróżniczy festiwal w wersji dla najmłodszych zdobywców świata. Można też ubrać łyżwy i poślizgać się na lodowisku. Zapraszamy do NCK. Od rana do wieczora.
 • Grudzień 2019 w Teatrze Andersena

  Grudzień 2019 w Teatrze Andersena

  Co czeka nas w grudniu w Teatrze Andersena? Organizatorzy zapraszają na spektakl premierowy "Historia naturalna czyli o niezwykłych żyjątkach" Jędrzeja Piaskowskiego i Huberta Sulimy na Mikołajki. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia do obejrzenia "Muminki" Jerzego Jana Połońskiego, a Sylwester spędzimy z bohaterami "Lekcji niegrzeczności", czyli Łysolem i Strusią, w reżyserii Jacka Papisa.