Wydarzenia

 • Kolejna edycja targów Happy Baby już za nami!

  Kolejna edycja targów Happy Baby już za nami!

  Darmowe, pełne atrakcji, stawiające edukację na równi z zakupami - tak można określić tegoroczną edycję Happy Baby . Były to dwa dni wypełnione edukacją, spotkaniami z lekarzami i ekspertami, a także zakupami.
 • Konferencja prasowa produktu Hatchimals!

  Konferencja prasowa produktu Hatchimals!

  Serdecznie zapraszamy na konferencję prasową, która odbędzie się w dniu 2 października 2018 (wtorek) w godzinach 11:00 - 14:00, dotyczącą produktu „Hatchimals Suprise Bliźniaki” firmy Spin Master.
 • Integracyjne szkolenia i kursy technik arteterapii dla pedagogów

  Integracyjne szkolenia i kursy technik arteterapii dla pedagogów

  Ze sztuką na co dzień obcujesz w Twoim życiu zawodowym? Pomagasz ludziom odnaleźć przestrzeń do twórczego wyrażenia swoich myśli i emocji? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat arteterapii? Lubisz się uczyć, a sztuka jest Twoją pasją? Zapisz się na integracyjne szkolenia i kursy technik arteterapii w „Akademii Arteterapii SensArte” i w sposób praktyczny zwiększ swoje kwalifikacje z kreatywnych technik arteterapeutycznych! Szkolenia prowadzone są przez specjalistów - praktyków i wykładowców akademickich. Nauka w „Akademii Arteterapii” jest zorganizowana zgodnie z zaleceniami Sekcji Arteterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
 • Projekt Trinity Stars, czyli młodzi wykonawcy oraz drama w języku angielskim

  Projekt Trinity Stars, czyli młodzi wykonawcy oraz drama w języku angielskim

  Trinity Stars wspiera naukę języka angielskiego poprzez dramę, muzykę i różnorodne formy teatralne. Jest uznaniem za pracę dla całej grupy i każdego uczestnika z osobna, specjalnie zaprojektowanym dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat, które rozpoczynają przygodę z językiem angielskim. Wspomaga motywację uczniów oraz umiejętności komunikowania się, a także rozwija pewność siebie.
 • Kulturalny Piknik Rodzinny w Warszawie

  Kulturalny Piknik Rodzinny w Warszawie

  Fundacja Kulturalne Dzieci , której misją jest tworzenie sposobności dla kreatywnego rozwoju najmłodszych, zaprasza na pierwszą edycję Kulturalnego Pikniku Rodzinnego , przygotowanego specjalnie dla żądnych przygód i atrakcji  rodziców i dzieci! Piknik odbędzie się w Parku Górczewska 2 września 2018 r . o godz. 10:00 . Patronat honorowy nad piknikiem objął Rzecznik Praw Dziecka.
 • Targi Mama Tata Dziecko 2018 w Koszalinie

  Targi Mama Tata Dziecko 2018 w Koszalinie

  Targi Mama Tata Dziecko Koszalin 2018 to wydarzenie targowe skierowane do rodziców i ich dzieci. W jednym miejscu skupimy firmy i instytucje, które kierują swoją ofertę do rodzin, a także do przyszłych rodziców, matek i ojców oraz ich pociech.
 • Fashion for Kids - nowe targi branży tekstylnej za nami!

  Fashion for Kids - nowe targi branży tekstylnej za nami!

  Początek lata w Kielcach rozpoczął się pod znakiem mody. Wystawcy i zwiedzający z kraju i ze świata, mnóstwo nowości od producentów, prezentacje kolekcji topowych marek szyjących dla najmłodszych oraz ciekawe spotkania i warsztaty - tak w wielkim skrócie można opisać premierową edycję Targów Kontraktacyjnych Odzieży i Tekstyliów Dziecięcych Fashion for Kids.
 • Super Dyrektorzy poszukiwani!

  Super Dyrektorzy poszukiwani!

  „Dyrektor Szkoły. Miesięcznik Kierowniczej Kadry Oświatowej” oraz „Wczesna Edukacja. Poradnik Dyrektora Przedszkola” (dawniej „Przed Szkołą”) mają zaszczyt ogłosić V edycję Ogólnopolskiego Konkursu Super Dyrektor. Kandydatów można zgłaszać do 16 lipca 2018 r.