Wydarzenia

 • Mamaville Targi Wrocław vol.7 - zapraszamy!

  Mamaville Targi Wrocław vol.7 - zapraszamy!

  Już po raz siódmy we Wrocławiu jednego dnia, w jednym miejscu będziecie mieli okazje spotkać oryginalnych polskich projektantów i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.
 • Rewia Zwierzaki z Zagrody

  Rewia Zwierzaki z Zagrody

  Kucyki, krowy, konie, rozbrykane koziołki, niesforne  kury i osiołek Wiola wystąpią na nietypowej rewii w Targach Lublin. W dniach 17-18 listopada 2018 lubelska hala targowa zamieni się w oszałamiającą zagrodę, w której gościć będą zwierzaki gospodarskie. Gośćmi specjalnymi wydarzenia pn. „ Rewia Zwierzaki z Zagrody ” będą sympatyczni goście z Ameryki Południowej – Alpaki.
 • Niedziela z balladami, romansami i dziećmi

  Niedziela z balladami, romansami i dziećmi

  Muzeum Literatury i Wydawnictwo Egmont zapraszają na premierę książki Ballady i romanse Adama Mickiewicza w opracowaniu Emilii Kiereś z pięknymi ilustracjami Marianny Sztymy i Hejże hola! –  warsztaty plastyczno-językowe wokół Ballad i romansów Adama Mickiewicza dla dzieci w wieku 8+.
 • Każdy może zostać paleontologiem z Hatchimals Surprise

  Każdy może zostać paleontologiem z Hatchimals Surprise

  Spin Master oddał w ręce dzieci wyjątkowe stworzenia, kryją się w skorupce jaja i dopiero prawidłowo pielęgnowane mogą się wykluć.  Takie niezwykłe narodziny odbyły się podczas konferencji Hatchimals Surprise we wnętrzach Muzeum Ewolucji Instytutu Paleobiologii PAN w Warszawie.
 • Gwiazdkowe hity prezentowe - najciekawsze zabawki i produkty dla dzieci!

  Gwiazdkowe hity prezentowe - najciekawsze zabawki i produkty dla dzieci!

  Przed nami 10. Edycja Konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców 2018 . Jubileuszowe wydanie to jeszcze więcej atrakcji dla maluchów i ciekawych gadżetów dla rodziców. O tytuł Zabawki Roku powalczą najważniejsze zabawkowe premiery Gwiazdkowe. Znakiem jakości Nagroda Rodziców pochwalić się będą mogły pomysłowe przedmioty do opieki i pielęgnacji dzieci.
 • Integracyjne szkolenia i kursy technik arteterapii dla pedagogów

  Integracyjne szkolenia i kursy technik arteterapii dla pedagogów

  Ze sztuką na co dzień obcujesz w Twoim życiu zawodowym? Pomagasz ludziom odnaleźć przestrzeń do twórczego wyrażenia swoich myśli i emocji? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat arteterapii? Lubisz się uczyć, a sztuka jest Twoją pasją? Zapisz się na integracyjne szkolenia i kursy technik arteterapii w „Akademii Arteterapii SensArte” i w sposób praktyczny zwiększ swoje kwalifikacje z kreatywnych technik arteterapeutycznych! Szkolenia prowadzone są przez specjalistów - praktyków i wykładowców akademickich. Nauka w „Akademii Arteterapii” jest zorganizowana zgodnie z zaleceniami Sekcji Arteterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
 • Kolejna edycja targów Happy Baby już za nami!

  Kolejna edycja targów Happy Baby już za nami!

  Darmowe, pełne atrakcji, stawiające edukację na równi z zakupami - tak można określić tegoroczną edycję Happy Baby . Były to dwa dni wypełnione edukacją, spotkaniami z lekarzami i ekspertami, a także zakupami.