Wydarzenia

 • IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych już w grudniu!

  IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych już w grudniu!

  To będzie nie lada gratka dla miłośników czworonogów! W weekend 10 i 11 grudnia 2022 roku w Targach Lublin odbędzie się IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych. W ciągu dwóch dni wydarzenia w halach targowych zaprezentuje się ponad 2 000 psów należących do 205 ras ze wszystkich 10 grup FCI i rasy jeszcze nieuznane przez FCI. Zgłoszone czworonogi przyjadą do Lublina z 18 krajów. Ich zmagania oceniać będzie 20 sędziów, w tym 7 sędziów zagranicznych.
 • Czy pomożecie uratować Gwiazdkę? Akademia Elfów Świętego Mikołaja!

  Czy pomożecie uratować Gwiazdkę? Akademia Elfów Świętego Mikołaja!

  Sanie Świętego Mikołaja to pojazd magiczny – napędzany świąteczną energią (chociaż oczywiście renifery też są potrzebne!). Co jednak, gdy jej zabraknie? Gwiazdka jest w tym roku zagrożona, święta wiszą na włosku – saniom Mikołaja zabrakło magii, tej najważniejszej, pochodzącej prosto z serc, zwłaszcza dzieci. Gdy rodziny wspólnie spędzają czas, dzielą się miłością, to płozy sań zaczynają świecić oraz wydobywa się z nich muzyka. W tym roku jednak czarów brakuje, dlatego Mikołaj prosi o pomoc mieszkańców i mieszkanki Warszawy!
 • Otwarcie Smart Kids Planet zbliża się wielkimi krokami!

  Otwarcie Smart Kids Planet zbliża się wielkimi krokami!

  W sobotę, 15 października, na mapę edukacyjnych atrakcji dla dzieci, powróci Smart Kids Planet.  Pierwsze w Polsce, Centrum Mądrej Zabawy, zostanie otwarte w nowej lokalizacji - Fabryce Norblina. Po wielu miesiącach do Warszawy powrócą innowacyjne i interaktywne atrakcje dla dzieci do 10 roku życia. Dotychczasowe strefy zostaną wzbogacone o nowości stworzone we współpracy z Partnerami. Już teraz można zakupić promocyjne bilety wstępu od 29 złotych lub zarezerwować wycieczkę dla przedszkola lub szkoły.
 • Spotkajmy się w Mamaville - miasteczku dla przyszłych mam i młodych rodzin!

  Spotkajmy się w Mamaville - miasteczku dla przyszłych mam i młodych rodzin!

  Targi, warsztaty i zajęcia (także dla dzieci) w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Katowicach. Mamaville to największe w Polsce targi dla kobiet w ciąży, świeżo upieczonych rodziców i rodzin z dziećmi. Swą ofertę – w tym kolekcje przygotowane wyłącznie na to wydarzenie – zaprezentuje ok. stu wystawców. Równolegle potrwają niezliczone warsztaty oraz wykłady dla rodziców. Na dzieci czekać będą z kolei zajęcia kreatywne, gry i zabawy w fantastycznej strefie rekreacji. Do zobaczenia między 18 września, a 16 października w 4 miastach Polski!
 • Zwierzaki z całego świata w Targach Lublin

  Zwierzaki z całego świata w Targach Lublin

  Warany, Kameleony, gekony, węże i pająki, rasowe koty i króliki, jeże, kuce, krowy, konie, alpaki, rozbrykane koziołki, owce, osły, papugi i kanarki. Do tego wiele gatunków drobiu ozdobnego, gołębi, gryzoni, owadów i stworzeń wodnych. Te i inne zwierzęta będziecie mogli spotkać podczas tegorocznej edycji Lubelskiej Wystawy Zoologicznej ZOOPARK, która w dniach 10-11 września 2022 roku zagości w największej hali wystawienniczej Targów Lublin (BILETY: https://bit.ly/biletnaZooPark2022 )
 • Warszawskie Dni Rodzinne 2022

  Warszawskie Dni Rodzinne 2022

  Poświęć swojemu dziecku więcej czasu! Fundacja Zwalcz Nudę zaprasza na kolejną edycję Warszawskich Dni Rodzinnych oraz spacery Niewidzialne miasto.
 • Smart Kids Planet, czyli Centrum Mądrej Zabawy powraca w Fabryce Norblina

  Smart Kids Planet, czyli Centrum Mądrej Zabawy powraca w Fabryce Norblina

  Jesienią tego roku na mapę edukacyjnych atrakcji Warszawy powróci Smart Kids Planet - innowacyjne i interaktywne Centrum Mądrej Zabawy dla dzieci. Nowa lokalizacja w Fabryce Norblina to powrót ulubionych atrakcji, ale również nowości, które odzwierciedlają światowy trend łączenia rozrywki z edukacją. W ciągu zaledwie kilku miesięcy działalności Smart Kids Planet w poprzedniej lokalizacji odwiedziło je ponad 120 000 osób, co potwierdza jak istotny dla rodziców, opiekunów oraz nauczycieli jest wartościowo spędzany przez dzieci czas wolny.
 • CzytanieRządzi!

  CzytanieRządzi!

  #CzytanieRządzi! Rusza pierwsza w Polsce potężna kampania samorządowców na rzecz czytelnictwa. Unia Metropolii Polskich, czyli 12 największych polskich miast i Fundacja Powszechnego Czytania pokazują, dlaczego czytanie ma moc polepszania świata.
 • Kino w Trampkach wystartowało!

  Kino w Trampkach wystartowało!

  10. Festiwal Filmowy dla Dzieci i Młodzieży Kino w Trampkach rozpoczął się w Kinotece i online. To niezmiennie święto młodego widza pełne najlepszego kina z całego świata i ciekawy program dodatkowych wydarzeń.