Wydarzenia

 • Smart Kids Planet, czyli Centrum Mądrej Zabawy powraca w Fabryce Norblina

  Smart Kids Planet, czyli Centrum Mądrej Zabawy powraca w Fabryce Norblina

  Jesienią tego roku na mapę edukacyjnych atrakcji Warszawy powróci Smart Kids Planet - innowacyjne i interaktywne Centrum Mądrej Zabawy dla dzieci. Nowa lokalizacja w Fabryce Norblina to powrót ulubionych atrakcji, ale również nowości, które odzwierciedlają światowy trend łączenia rozrywki z edukacją. W ciągu zaledwie kilku miesięcy działalności Smart Kids Planet w poprzedniej lokalizacji odwiedziło je ponad 120 000 osób, co potwierdza jak istotny dla rodziców, opiekunów oraz nauczycieli jest wartościowo spędzany przez dzieci czas wolny.
 • CzytanieRządzi!

  CzytanieRządzi!

  #CzytanieRządzi! Rusza pierwsza w Polsce potężna kampania samorządowców na rzecz czytelnictwa. Unia Metropolii Polskich, czyli 12 największych polskich miast i Fundacja Powszechnego Czytania pokazują, dlaczego czytanie ma moc polepszania świata.
 • Kino w Trampkach wystartowało!

  Kino w Trampkach wystartowało!

  10. Festiwal Filmowy dla Dzieci i Młodzieży Kino w Trampkach rozpoczął się w Kinotece i online. To niezmiennie święto młodego widza pełne najlepszego kina z całego świata i ciekawy program dodatkowych wydarzeń.
 • Współpraca polsko - ukraińska Teatr Andersena w Lublinie

  Współpraca polsko - ukraińska Teatr Andersena w Lublinie

  Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie otrzymał najwyższą liczbę punktów w konkursie na autorski pomysł dwutygodniowych półkolonii teatralnych dla polskiej i ukraińskiej młodzieży pt. „Dzień dobry, jestem…” w ramach programu Lato w Teatrze Instytutu Teatralnego im. Z. Raszewskiego w Warszawie. Teatr po raz drugi weźmie udział w programie. W zeszłym roku udało nam się zdobyć dofinansowanie na projekt Labirynt czułości. Koordynatorką i pomysłodawczynią projektu jest nasza edukatorka i koordynatorka działu edukacji teatralnej - Małgorzata Adamczyk.
 • Targi TRENDS 4 KIDS -  22.05 w TAURON Arenie Kraków!

  Targi TRENDS 4 KIDS -  22.05 w TAURON Arenie Kraków!

  Datę 22 maja zapiszcie w kalendarzu i koniecznie bądźcie tego dnia z nami!! Wydarzenie dedykujemy przyszłym rodzicom, rodzicom z dziećmi w wieku od 0-9 lat oraz wszystkim, którzy cenią produkty hand made, nowoczesny design, wysoką jakość, oryginalne oraz pomysłowe propozycje od polskich twórców.
 • 10. Kino w Trampkach już w maju!

  10. Kino w Trampkach już w maju!

  23 maja wystartuje Kino w Trampkach Festiwal Filmowy dla Dzieci i Młodzieży. To już 10. edycja! Od początku wydarzenie jest współtworzone przez dzieciaki.
 • Kto może powstrzymać epidemię nietolerancji i kryzys klimatyczny?

  Kto może powstrzymać epidemię nietolerancji i kryzys klimatyczny?

  Maj 2021 – w rankingu ILGA, publikowanym co roku z okazji dnia Międzynarodowego Dnia Przeciw Homofobii, Bifobii i Transfobii, Polska znów zostaje uznana za najbardziej homofobiczny kraj w Europie. Listopad 2021 – opublikowany zostaje raport „Zmiany klimatu 2021: podstawy fizyczne”, z którego kolejny raz jasno wynika, że ludzkość zmieniła system klimatyczny, w wielu przypadkach nieodwracalnie. Luty 2022 – poznajemy nominacje do tegorocznych Oskarów. Wśród nich znalazł się polski film „Sukienka” o osobie niskorosłej. Obraz szokuje i pokazuje, jak wiele jeszcze jako społeczeństwo mamy do przepracowania.
 • Targi Mamaville - wiosna 2022

  Targi Mamaville - wiosna 2022

  Organizatorzy Targów Mamaville, największych wydarzeń parentingowych w Polsce, zapraszają na 5 edycji Targów w sezonie Wiosna 2022 ! Po 7 latach i przeszło 40 edycjach znowu spotkamy się w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach  Krakowie i Gdańsku!
 • Akademia Elfów Świętego Mikołaja - magiczna gra miejska!

  Akademia Elfów Świętego Mikołaja - magiczna gra miejska!

  Czas powoli zabrać się za pisanie listów do świętego Mikołaja, bo już 28 listopada rusza seria świątecznych gier miejskich, podczas których odwiedzi nas sam Mikołaj! Wydarzenia organizowane przez Fundację Zwalcz Nudę jak co roku oferują świetną zabawę dla całej rodziny. Tym razem uczestnicy i uczestniczki skupią się na ratowaniu świąt w dobie kryzysu klimatycznego.