Wydarzenia

 • Nominowani do 12. edycji Nagrody Literackiej m. st. Warszawy

  Nominowani do 12. edycji Nagrody Literackiej m. st. Warszawy

  Jedno miejsce, jeden majowy weekend, 12 wyjątkowych książek. W dniach 24-26 maja odbędą się spotkania autorskie z nominowanymi do 12. edycji Nagrody Literackiej m.st. Warszawy, najstarszego wyróżnienia literackiego w Polsce. Wszystkich dyskusji będzie można wysłuchać na stoisku Zaczytana Warszawa podczas Warszawskich Targów Książki. Z kolei dla młodszych czytelników zaplanowano wyjątkowe warsztaty o literaturze i Warszawie. Program wydarzeń uświetni też obecność laureatki Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, Swietłany Aleksijewicz.
 • Strefa Kids by Mamaville na Warsaw Gift&Deco Show

  Strefa Kids by Mamaville na Warsaw Gift&Deco Show

  Organizatorzy Targów Mamaville zapraszają na wyjątkowe, trzydniowe wydarzenie WARSAW GIFT & DECO SHOW 24-26.05.2019 w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Warsaw Gift & Deco Show, to pierwsze tego typu targi w Polsce łączące na tak dużą skalę branże upominkowe i dekoracyjne. Skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.
 • Dzień Dzieci - piknik rodzinny w Dworku Białoprądnickim

  Dzień Dzieci - piknik rodzinny w Dworku Białoprądnickim

  Po co czekać do Dnia Dziecka, skoro zabawę można zacząć już teraz? Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki i Portal Rodzinny BabyGo zapraszają do Dworku Białoprądnickiego na Dzień Dzieci. Na dzieci i rodziców czekają wspaniałe atrakcje w plenerze! Wstęp wolny.
 • Słynny strażak odwiedzi Gliwice. Zabawa, atrakcje i lekcje dla najmłodszych

  Słynny strażak odwiedzi Gliwice. Zabawa, atrakcje i lekcje dla najmłodszych

  Tor przeszkód do pokonania mini wozem strażackim, strefa plastyczna czy nauka zasad bezpieczeństwa dla najmłodszych. Poza tym spotkanie ze strażakami, konkursy i prezenty dla dorosłych. To wszystko już 13 i 14 kwietnia w Centrum Handlowym Europa Centralna w Gliwicach, które odwiedzi… Strażak Sam – bohater słynnej bajki dla najmłodszych!
 • Targi Mamaville Wrocław Vol. 8 - zapraszamy!

  Targi Mamaville Wrocław Vol. 8 - zapraszamy!

  Mamaville to największe wydarzenie w Warszawie skierowane do kobiet w ciąży, mam, rodzin z dziećmi oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką parentingową. Organizatorzy zapraszają nowych gości i tych, którzy odwiedzają targi regularnie.
 • Targi Mamaville WARSZAWA VOL. 17

  Targi Mamaville WARSZAWA VOL. 17

  31 marca 2019 EXPO XXI WARSZAWA Prądzyńskiego 12/14   Mamaville to największe wydarzenie w Warszawie skierowane do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką parentingową.
 • Targi Mamaville - edycja wiosna 2019

  Targi Mamaville - edycja wiosna 2019

  Targi Mamaville to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. Skierowane są do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką parentingową. W jednym miejscu  zbieramy oryginalnych polskich projektantów, marki i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.