Wydarzenia

 • Wizyta Klauna Cyrkowca w przedszkolu "Misio"

  Wizyta Klauna Cyrkowca w przedszkolu "Misio"

  Kto z nas w dzieciństwie nie fascynował się cyrkiem i magicznymi sztuczkami? Przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola "Misio" na kilka godzin zamieniły się w prawdziwych artystów cyrkowych! Wszystko dzięki wizycie Klauna Cyrkowca z Agencji Artystycznej Mimello.
 • Warsztaty taneczne dla dzieci w Centrum Janki

  Warsztaty taneczne dla dzieci w Centrum Janki

  W najbliższą sobotę – 27 października, w Centrum Janki odbędą się zajęcia taneczne dla dzieci. Warsztaty tańca nowoczesnego poprowadzi mistrzyni Polski w tap dance Monika Gut. Podczas spotkania dzieci nauczą się między innymi układu tanecznego do piosenki „Gangnam style”.
 • Relacja z targów edukacyjnych EDU TRENDY

  Relacja z targów edukacyjnych EDU TRENDY

  Tegoroczne EDU TRENDY odbyły się pod hasłem "Innowacje i jakość w edukacji". Przez dwa dni, 27-28 września 2012 r. w Warszawie trwały spotkania teoretyków, praktyków, organizatorów oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem oświaty i poprawą działania systemu edukacji w Polsce.
 • Łobuziaki zaśpiewają w Krakowie!

  Łobuziaki zaśpiewają w Krakowie!

  Podczas odbywającego się w Krakowie Festiwalu Dziecięcych Marzeń będzie można zobaczyć występ grupy Łobuziaki. Dzieci wykonają piosenki ze swojej debiutanckiej płyty, której premiera miała miejsce 15 maja tego roku.
 • EDU TRENDY 2012

  EDU TRENDY 2012

  Najnowsze rozwiązania edukacyjne, aktualne informacje dotyczące oświaty w Polsce oraz wymiana wiedzy i doświadczeń - to wszystko już jesienią w Warszawie podczas targów EDU TRENDY 2012.
 • Podsumowanie V edycji Targów Moje Dziecko 2012

  Podsumowanie V edycji Targów Moje Dziecko 2012

  Targi Moje Dziecko to największe targi branży dziecięcej. W miniony weekend, 24-26 sierpnia 2012 r., na warszawskim Torwarze odbyła się piąta edycja imprezy. Pomimo deszczu frekwencja nie zawiodła i w wydarzeniu wzięło udział blisko 10 tysięcy osób, wystawiło się około stu firm, a na Dzień Branżowy przybyło kilkuset przedsiębiorców działających na rynku dziecięcym.
 • Targi Moje Dziecko - wygraj zaproszenie!

  Targi Moje Dziecko - wygraj zaproszenie!

  Nowy rok szkolny wiąże się dla rodziców z wieloma wydatkami, jak chociażby skompletowanie wyprawki swoim pociechom. W ostatni weekend wakacji odbędą się w Warszawie największe targi branży dziecięcej - "Targi Moje Dziecko" gdzie będzie można zrobić zakupy w atrakcyjnej cenie, a także skorzystać z licznych atrakcji. Serwis Przedszkola.edu.pl przygotował konkurs, w którym do wygrania są podwójne zaproszenie na Targi w Warszawie!
 • Kongres Dyrektorów Przedszkoli

  Kongres Dyrektorów Przedszkoli

  Zbliża się nowy rok szkolny a wraz z nim na dyrektorów przedszkoli czeka wiele nowych obowiązków. Specjalnie z myślą o kadrze kierowniczej placówek edukacyjnych redakcja czasopisma "Doradca Dyrektora Przedszkola" organizuje konferencję oraz warsztaty podczas których eksperci przeprowadzą zainteresowanych przez etapy planowania pracy w roku 2012/2013.
 • Przedszkole "Nutka" w Teatrze Małego Widza - fotorelacja z wizyty

  Przedszkole "Nutka" w Teatrze Małego Widza - fotorelacja z wizyty

  Dzieci z Prywatnego Przedszkola Muzycznego „Nutka” to laureaci zorganizowanego przez nasz serwis konkursu na Dzień Dziecka. Maluchy pięknie zaśpiewały piosenkę pt. „Nie martw się - jest OK!” i wygrały nagrodę główną, jaką było zaproszenie na spektakl Teatru Małego Widza - „Rozplatanie Tęczy”. Prezentujemy galerię fotografii, pokazującą jak dobrze bawiły się dzieci z Przedszkola „Nutka” na przedstawieniu granym tylko dla nich.
 • Zakończyły się Targi Przedszkolaka "Rodzinna majówka"

  Zakończyły się Targi Przedszkolaka "Rodzinna majówka"

  12 - 13 maja 1012 roku odbyła się kolejna rodzinna majówka zorganizowana przez wystawców Tarów Przedszkolaka a także Targów Edukacji Wczesnoszkolnej MAŁY UCZEŃ.pl. Dwa dni majówki upłynęły pod znakiem ciekawych zajęć oraz wspólnego odkrywania świata z przedszkolakami w warszawskim Centrum MT Polska.
 • Pierwsze urodziny Teatru Małego Widza

  Pierwsze urodziny Teatru Małego Widza

  Teatr Małego Widza w Warszawie z okazji swoich pierwszych urodzin przygotował wiele atrakcji. W czerwcu rodzice i dzieci będą mogli przeżyć niezwykłą przygodę ze sztuką w trakcie trwania urodzinowych spektakli i ciekawych wydarzeń.