Wydarzenia

 • XVIII Targi Edukacyjne EDUKACJA w Kielcach

  XVIII Targi Edukacyjne EDUKACJA w Kielcach

  Targi Edukacyjne EDUKACJA w Kielcach to jedno z ważniejszych wydarzeń w branży. Wyróżnia się szeroką ofertą wystawienniczą, która obejmuje wszystkie dziedziny oświaty, merytorycznym zapleczem oraz licznymi seminariami, spotkaniami i konferencjami.
 • Kongres "Bezpieczny Rozwój Dziecka"

  Kongres "Bezpieczny Rozwój Dziecka"

  Wiemy, że aby dzieci mogły się prawidłowo rozwijać konieczne jest zapewnienie im odpowiednich i bezpiecznych warunków. Zainspirowane tymi kierunkami realizacji polityki oświatowej państwa, redakcje czasopism Doradca Dyrektora Przedszkola oraz Doradca Nauczyciela Przedszkola zapraszają na konferencję w całości poświęconą zagadnieniu bezpiecznego rozwoju dziecka.
 • Targi Rodzinne w Warszawie

  Targi Rodzinne w Warszawie

  Przed nami jesienna edycja Targów Rodzinnych w Warszawie. Weekend 17-18 listopada 2012 r. upłynie pod znakiem szeroko pojętej rodzinnej aktywności. Na niemowlęta, przedszkolaki i małych uczniów razem z rodzicami czeka doskonała zabawa i wspólne odkrywanie świata.
 • Wizyta Klauna Cyrkowca w przedszkolu "Misio"

  Wizyta Klauna Cyrkowca w przedszkolu "Misio"

  Kto z nas w dzieciństwie nie fascynował się cyrkiem i magicznymi sztuczkami? Przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola "Misio" na kilka godzin zamieniły się w prawdziwych artystów cyrkowych! Wszystko dzięki wizycie Klauna Cyrkowca z Agencji Artystycznej Mimello.
 • Warsztaty taneczne dla dzieci w Centrum Janki

  Warsztaty taneczne dla dzieci w Centrum Janki

  W najbliższą sobotę – 27 października, w Centrum Janki odbędą się zajęcia taneczne dla dzieci. Warsztaty tańca nowoczesnego poprowadzi mistrzyni Polski w tap dance Monika Gut. Podczas spotkania dzieci nauczą się między innymi układu tanecznego do piosenki „Gangnam style”.
 • Relacja z targów edukacyjnych EDU TRENDY

  Relacja z targów edukacyjnych EDU TRENDY

  Tegoroczne EDU TRENDY odbyły się pod hasłem "Innowacje i jakość w edukacji". Przez dwa dni, 27-28 września 2012 r. w Warszawie trwały spotkania teoretyków, praktyków, organizatorów oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem oświaty i poprawą działania systemu edukacji w Polsce.
 • Łobuziaki zaśpiewają w Krakowie!

  Łobuziaki zaśpiewają w Krakowie!

  Podczas odbywającego się w Krakowie Festiwalu Dziecięcych Marzeń będzie można zobaczyć występ grupy Łobuziaki. Dzieci wykonają piosenki ze swojej debiutanckiej płyty, której premiera miała miejsce 15 maja tego roku.
 • EDU TRENDY 2012

  EDU TRENDY 2012

  Najnowsze rozwiązania edukacyjne, aktualne informacje dotyczące oświaty w Polsce oraz wymiana wiedzy i doświadczeń - to wszystko już jesienią w Warszawie podczas targów EDU TRENDY 2012.