Wydarzenia

 • Relacja z Targów Gra i Zabawa 2018: kto nie był, niech żałuje!

  Relacja z Targów Gra i Zabawa 2018: kto nie był, niech żałuje!

  Setki stolików do grania, tysiące planszówkowiczów, widowiskowi cosplayerzy, kosmiczna wystawa, turnieje, konkursy, mistrzostwa. W ostatni weekend listopada w gdańskim AMBEREXPO emocje sięgały zenitu. Grało i bawiło się 11 tysięcy osób! Powód? Targi GRA I ZABAWA oraz FESTIWAL GRAMY! Atmosfera była fantastyczna.
 • II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie już 15-16 grudnia

  II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie już 15-16 grudnia

  W weekend 15 i 16 grudnia Targi Lublin (ul. Dworcowa 11) zapraszają wszystkich miłośników czworonogów na II Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych. W ciągu dwóch dni wydarzenia w halach targowych zaprezentuje się ponad 2000 psów należących do ok. 150 ras ze wszystkich 10 grup FCI . Zgłoszone czworonogi przyjadą do Lublina z 20 krajów. Ich zmagania oceniać będzie 17 sędziów, w tym 9 sędziów zagranicznych.
 • Mamaville ShopUp Poznań Vol.2

  Mamaville ShopUp Poznań Vol.2

  Organizatorzy zapraszają na mikołajkowe przedświąteczne Mamaville ShopUP  - to specjalny koncept stworzony dla kobiet w ciąży, mam, rodzin z dziećmi i wszystkich zainteresowanych tematyką rodzicielstwa.
 • Mamaville Xmas: Black Weekend Edition

  Mamaville Xmas: Black Weekend Edition

  Targi Mamaville to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. Skierowane są do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką parentingową. W jednym miejscu  zbieramy oryginalnych polskich projektantów, marki i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.
 • Zabawki Roku 2018 roku wybrane!

  Zabawki Roku 2018 roku wybrane!

  W te Święta dzieci będą mogły miksować muzykę z Konsolą małego DJa iDance . Przenieść w urzekające krajobrazy Japonii z grą planszową Tokaido . I pożegnać wszystkie smutki, karmiąc nimi Smutkozjadki . To tylko kilka spośród Zabawek Roku 2018! Znamy wyniki najważniejszego konkursu w branży dziecięcej. Jurorzy przyznali też tytuły w Konkursie Nagroda Rodziców m.in.: serii zabezpieczeń domowych REER, ocieplanym kombinezonom z serii DUCKSDAY, łóżeczku Slim Cot Bed, czy wózkowi THULE Sleek.
 • Zachwyt i zaskoczenie... czyli nasze wrażenia z X edycji Zabawki Roku!

  Zachwyt i zaskoczenie... czyli nasze wrażenia z X edycji Zabawki Roku!

  Mnóstwo atrakcji dla dzieci, nowości wśród zabawek i profesjonalne przygotowanie imprezy - tak chyba najkrócej można opisać X finał Konkursu Zabawka Roku . Jurorzy wybierali najbardziej pomysłowe zabawki oraz przedmioty do opieki i pielęgnacji dzieci, a przedstawiciele ekipy Przedszkola.edu.pl przeprowadzali własne testy nad prezentowanymi akcesoriami!
 • Przed nami cuda i widy, czyli Festiwal Literatury dla Dzieci w Krakowie

  Przed nami cuda i widy, czyli Festiwal Literatury dla Dzieci w Krakowie

  Kraków, jedyne polskie Miasto Literatury UNESCO, to centrum literackiego życia festiwalowego. Za nami jubileuszowa 10. edycja Festiwalu Conrada goszczącego wiele ważnych nazwisk światowej sceny literackiej. Przed nami kolejne atrakcje, tym razem skierowane do młodszego grona czytelników. 20 listopada rozpoczyna się Festiwal Literatury dla Dzieci!
 • Aż dwie Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych w Poznaniu

  Aż dwie Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych w Poznaniu

  W weekend 17 oraz 18 listopada na Międzynarodowych Targach Poznańskich kilka tysięcy psów z ponad 260 ras zawalczy o tytuły najlepszych przedstawicieli swojej kategorii. Dodatkowo na odwiedzających będą czekały liczne stoiska, na których będzie można zakupić akcesoria, karmę oraz zabawki.
 • TRENDS 4 KIDS w Gliwicach już 10 listopada!

  TRENDS 4 KIDS w Gliwicach już 10 listopada!

  10 listopada w obiekcie Arena Gliwice , przy ul. Akademickiej 50 w Gliwicach odbędą się targi akcesoriów dla mamy i dziecka, zabawek, mody dziecięcej od polskich projektantów . Targi są dedykowane rodzicom oczekującym dziecka oraz rodzinom z dziećmi w wieku 0-9 lat.
 • Jest co robić! Targi GRA I ZABAWA w Gdańsku

  Jest co robić! Targi GRA I ZABAWA w Gdańsku

  Kultowe gry, kreatywne zabawy, widowiskowi cosplayerzy, emocjonujące mistrzostwa, turnieje i konkursy. W sobotę 24 listopada w AMBEREXPO ruszają 7. Targi GRA I ZABAWA i 17. Trójmiejskie Spotkania z Grami Planszowymi FESTIWAL GRAMY . Swoją ofertę zaprezentują najbardziej liczący się na polskim rynku producenci i dystrybutorzy gier i zabawek.
 • Mamaville Targi Wrocław vol.7 - zapraszamy!

  Mamaville Targi Wrocław vol.7 - zapraszamy!

  Już po raz siódmy we Wrocławiu jednego dnia, w jednym miejscu będziecie mieli okazje spotkać oryginalnych polskich projektantów i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.
 • Rewia Zwierzaki z Zagrody

  Rewia Zwierzaki z Zagrody

  Kucyki, krowy, konie, rozbrykane koziołki, niesforne  kury i osiołek Wiola wystąpią na nietypowej rewii w Targach Lublin. W dniach 17-18 listopada 2018 lubelska hala targowa zamieni się w oszałamiającą zagrodę, w której gościć będą zwierzaki gospodarskie. Gośćmi specjalnymi wydarzenia pn. „ Rewia Zwierzaki z Zagrody ” będą sympatyczni goście z Ameryki Południowej – Alpaki.