Wydarzenia

 • Targi Gra i Zabawa 2019: zagrajmy w to razem!

  Targi Gra i Zabawa 2019: zagrajmy w to razem!

  Kultowe gry, kreatywne zabawy, widowiskowi cosplayerzy, emocjonujące mistrzostwa, turnieje i konkursy. W sobotę 23 listopada w gdańskim AMBEREXPO ruszają 8. Targi GRA I ZABAWA  i 19. Trójmiejskie Spotkania z Grami Planszowymi FESTIWAL GRAMY. Swoją ofertę zaprezentują najbardziej liczący się na polskim rynku producenci i dystrybutorzy gier i zabawek. Podczas edycji 2018 bawiło się 11 tysięcy osób! Powód? Fantastyczna atmosfera!
 • Targi Mamaville Katowice Vol. 1

  Targi Mamaville Katowice Vol. 1

  Mamaville, Organizator największych wydarzeń parentingowych w Polsce, po raz pierwszy w Katowicach! Zapraszamy na Targi Mamaville Katowice vol. 1, które odbędą się 13 października, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, Plac Sławika i Antalla 1.
 • Targi Mamaville Białystok Vol. 1

  Targi Mamaville Białystok Vol. 1

  Mamaville, Organizator największych wydarzeń parentingowych w Polsce, po raz pierwszy w Białymstoku! Zapraszamy na Targi Mamaville Białystok vol. 1, które odbędą się 6 października, w Hali Sportowej UwB, ul. Świerkowa 10A.
 • Pozwólmy odetchnąć (w)przyszłości! II edycja programu „Oddech Motyla”

  Pozwólmy odetchnąć (w)przyszłości! II edycja programu „Oddech Motyla”

  20 września 2019 roku startuje II edycja programu edukacyjnego „Oddech Motyla”. Przy wsparciu nauczycieli i rodziców, a przede wszystkim samych dzieci, zwracamy w nim uwagę na powietrze, jakim najmłodsi oddychają codziennie. Fundacja „Lubimy Działać” walczy ze smogiem inaczej niż wszyscy – koncentrując się na jakości powietrza wewnątrz pomieszczeń, gdzie przebywają najmłodsi. Udział w programie jest bezpłatny, a do rejestracji zapraszamy przedszkola z całej Polski!
 • Piknikowe Zwalczanie Nudy

  Piknikowe Zwalczanie Nudy

  Fundacja Zwalcz Nudę po raz kolejny zaprosiła warszawiaków na wielki, sportowo-rodzinny piknik! Partnerzy wydarzenia przygotowali szereg atrakcji dla rodzin z dziećmi oraz miłośników sportu – w tym dniu nikt się nie nudził! Bawiliśmy się na Błoniach PGE Narodowego, w ramach Warszawskich Dni Rodzinnych i Narodowego Dnia Sportu.
 • Targi Mamaville Warszawa Vol. 18

  Targi Mamaville Warszawa Vol. 18

  Mamaville, Organizator największych wydarzeń parentingowych w Polsce, zaprasza na Targi Mamaville Warszawa vol. 18, które odbędą się 22 września, w EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14.
 • Zapraszamy na Targi Mamaville - sezon jesień 2019!

  Zapraszamy na Targi Mamaville - sezon jesień 2019!

  Organizatorzy Targów Mamaville, największych wydarzeń parentingowych w Polsce, zapraszają na siedem edycji Targów w sezonie Jesień 2019! Po pięciu latach i przeszło 40 wydarzeniach w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu i Krakowie, mini miasto Mamaville, pojawi się w dwóch nowych miastach – Białymstoku i Katowicach.
 • IX edycja Fesitwalu Designu i Kreatywności Ene Due De przed nami!

  IX edycja Fesitwalu Designu i Kreatywności Ene Due De przed nami!

  Małe Ręko-Dzieło!   Papier, drewno, sklejka, glina, ceramika, tkanina, filc – te i inne materiały będą podstawą do tworzenia różnych ciekawych „dzieł” z wykorzystaniem tradycyjnych technik rzemieślniczych. A to wszystko w Strefie Zajęć Praktyczno – Technicznych (ZPT), które będą częścią IX edycji Festiwalu Designu i Kreatywności dla Dzieci Ene Due De w Concordia Design. Festiwal to dwa dni w całości poświęcone najmłodszym. Zapraszamy już 21-22 września!
 • Calineczka - Kapitan Warszawa zaprasza na bajkowy piknik!

  Calineczka - Kapitan Warszawa zaprasza na bajkowy piknik!

  Zabawę z Kapitanem Warszawa bardzo długo się pamięta. W tym na pewno Ci pomoże Twoja buzia uśmiechnięta! Z Calineczką zatańczymy i się razem pobawimy! Kapitan Warszawa zaprasza na rodzinny piknik w Galerii Północnej (ul. Światowida 17) 21 września w godzinach 14:00-18:00 . Wydarzenie bezpłatne.
 • Akademia Pana Kleksa - Kapitan Warszawa zaprasza na szaloną grę miejską!

  Akademia Pana Kleksa - Kapitan Warszawa zaprasza na szaloną grę miejską!

  Witajcie w naszej bajce, słoń zagra na fujarce, Pinokio nam zaśpiewa, zatańczą wkoło drzewa - nucili wesoło uczniowie Akademii Pana Kleksa, w szalonej bajce autorstwa Jana Brzechwy. Bohaterowie historii przeżywali magiczne przygody! Wy również możecie doświadczyć prawdziwej magii,  biorąc udział w grze miejskiej – Turnieju o Złote Piegi . Wydarzenie odbędzie się 14 września na Błoniach PGE Narodowego w godzinach 12:30-15:30 . Wydarzenie bezpłatne, obowiązują zapisy.
 • Wielki sportowo-rodzinny piknik na Błoniach PGE Narodowego!

  Wielki sportowo-rodzinny piknik na Błoniach PGE Narodowego!

  Fundacja Zwalcz Nudę po raz kolejny zaprasza warszawiaków na wielki, sportowo-rodzinny piknik! Partnerzy wydarzenia przygotowali szereg atrakcji dla rodziców z dziećmi. Wydarzenie odbędzie się 14 września na Błoniach PGE Narodowego w Warszawie, w godzinach 12:00-17:00 . Piknik będzie jedną z atrakcji Warszawskich Dni Rodzinnych oraz Narodowego Dnia Sportu. Wstęp wolny.
 • ZOOPARK Jesień 2019 zbliża się wielkimi krokami!

  ZOOPARK Jesień 2019 zbliża się wielkimi krokami!

  Surykatki, lemury, węże, kameleony, gekony, agamy, pająki, papugi, kanarki, fretki, alpaki, kuce, konie owce, kozy, emu australijskie i całe mnóstwo zwierzaków dużych i małych… Co je łączy? Oczywiście Lubelska Wystawa i Targi Zoologiczne ZOOPARK , na których spotkamy się już jesienią – 12 i 13 października b.r. !
 • Szaro, smutno i ponuro? Koniec wakacji to koniec przygód? Ależ nic podobnego!

  Szaro, smutno i ponuro? Koniec wakacji to koniec przygód? Ależ nic podobnego!

  Już 13. w piątek (jest tu ktoś przesądny?) startuje kolejna odsłona największej imprezy promującej czytelnictwo. Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej – Ojce i Dziatki zawita do Lublina , gdzie gościć będzie do niedzieli 15., natomiast w sobotę 14. września odbędą się spotkania i warsztaty w Zamościu .    Do tego w obu miastach: wystawy, przekaźniki książkowe i Ostry Dyżur Literacki!