Wydarzenia

 • Dzień Otwarty w Przedszkolu Bajkowy Świat

  Dzień Otwarty w Przedszkolu Bajkowy Świat

  Zapraszamy Wszystkich Rodziców i dzieci z Częstochowy i okolic na Dzień Otwarty Przedszkolu Bajkowy Świat! W programie są wykłady edukacyjne, a także zabawy i gry dla dzieci. Dzień Otwarty odbędzie się 27 lutego 2019 r., w godzinach 15:00-17:00.
 • Twoje dziecko kocha zwierzaki? Odwiedź ZOOPARK!

  Twoje dziecko kocha zwierzaki? Odwiedź ZOOPARK!

  Gekony, jeże, koty, kozy, konie, kuce i alpaki, króliki, psy, papugi i kanarki, małpki i inni goście z odległych krańców świata – te i wiele innych zwierzaków małych i dużych będzie można obejrzeć podczas Lubelskiej Wystawy i Targów Zoologicznych ZOOPARK w Lublinie  już 9 i 10 marca 2019 (Targi Lublin, ul. Dworcowa 11).
 • Ferie z Dinozaurami w Targach Lublin

  Ferie z Dinozaurami w Targach Lublin

  Co robić z dziećmi w czasie ferii zimowych? Oglądać prehistoryczne gady w 3D! Wystawa „Dinozaury w trójwymiarze” zagości znów w Targach Lublin w dniach 11-24 lutego . Dzieci i rodzice przeniosą się do czasów T.rexa i jemu podobnych stworzeń. 
 • KIDS' TIME 2019 - jubileuszowa edycja!

  KIDS' TIME 2019 - jubileuszowa edycja!

  Zapraszamy na jedne z najważniejszych targów B2B branży dziecięcej w Europie. Jubileuszowa, X edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME odbędzie się na Targach Kielce, od 20 do 22 lutego 2019 r. Nie możecie tego przegapić!
 • Relacja z Targów Gra i Zabawa 2018: kto nie był, niech żałuje!

  Relacja z Targów Gra i Zabawa 2018: kto nie był, niech żałuje!

  Setki stolików do grania, tysiące planszówkowiczów, widowiskowi cosplayerzy, kosmiczna wystawa, turnieje, konkursy, mistrzostwa. W ostatni weekend listopada w gdańskim AMBEREXPO emocje sięgały zenitu. Grało i bawiło się 11 tysięcy osób! Powód? Targi GRA I ZABAWA oraz FESTIWAL GRAMY! Atmosfera była fantastyczna.
 • II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie już 15-16 grudnia

  II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie już 15-16 grudnia

  W weekend 15 i 16 grudnia Targi Lublin (ul. Dworcowa 11) zapraszają wszystkich miłośników czworonogów na II Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych. W ciągu dwóch dni wydarzenia w halach targowych zaprezentuje się ponad 2000 psów należących do ok. 150 ras ze wszystkich 10 grup FCI . Zgłoszone czworonogi przyjadą do Lublina z 20 krajów. Ich zmagania oceniać będzie 17 sędziów, w tym 9 sędziów zagranicznych.
 • Mamaville ShopUp Poznań Vol.2

  Mamaville ShopUp Poznań Vol.2

  Organizatorzy zapraszają na mikołajkowe przedświąteczne Mamaville ShopUP  - to specjalny koncept stworzony dla kobiet w ciąży, mam, rodzin z dziećmi i wszystkich zainteresowanych tematyką rodzicielstwa.
 • Mamaville Xmas: Black Weekend Edition

  Mamaville Xmas: Black Weekend Edition

  Targi Mamaville to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. Skierowane są do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką parentingową. W jednym miejscu  zbieramy oryginalnych polskich projektantów, marki i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.