Wydarzenia

 • Pozwólmy odetchnąć przyszłości! Oddech Motyla: podsumowanie I wiosennej edycjii

  Pozwólmy odetchnąć przyszłości! Oddech Motyla: podsumowanie I wiosennej edycjii

  6 marca 2019 roku wystartowała I edycja programu edukacyjnego Oddech Motyla. Przy wsparciu nauczycieli i rodziców, a przede wszystkim samych dzieci, zwracaliśmy uwagę na powietrze, jakim najmłodsi oddychają codziennie. Fundacja Lubimy Działać walczy z zanieczyszczeniami i smogiem inaczej niż wszyscy – koncentrując się na jakości powietrza wewnątrz pomieszczeń, szczególnie w przedszkolach i żłobkach. W kampanię zaangażowało się ponad 8 500 osób z 7 województw.
 • W 180 min dookoła Europy - Kapitan Warszawa zaprasza na grę miejską!

  W 180 min dookoła Europy - Kapitan Warszawa zaprasza na grę miejską!

  Komu w drogę temu czas! Big Ben w Londynie, Koloseum w Rzymie i zamek w Lublinie! Pakujcie plecaki i wyruszajcie z nami na europejskie szlaki! Kapitan Warszawa zaprasza na grę miejską pełną przygód! Tym razem będziemy podróżować po Europie, a na uczestników zabawy czekać będzie masa atrakcji! Bawimy się 29 czerwca w godzinach 12:00-15:00 w Galerii Renova na Targówku. Wydarzenie jest bezpłatne, obowiązują zapisy.
 • Fotorelacja z Targów Baby Day 2019

  Fotorelacja z Targów Baby Day 2019

  Ponad 30 wystawców i około 1500 odwiedzających – Baby Day Targi dla dzieci i rodziców odbyły się w miniony weekend w G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa. Zapraszamy na fotorelację!
 • Rodzinny czas w G2A Arena - Baby Day: Targi dla dzieci i rodziców 2019

  Rodzinny czas w G2A Arena - Baby Day: Targi dla dzieci i rodziców 2019

  Już w ten weekend 15-16 czerwca 2019 r. w G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa odbędą się targi dla dzieci i rodziców BABY DAY. Organizatorzy przygotowali ciekawe stoiska z ubrankami i akcesoriami potrzebnymi dzieciom, mamom i kobietom w ciąży. W programie również mnóstwo atrakcji, pozwalających spędzić wspólnie rodzinny weekend.
 • Festiwal Księżniczek i Dzielnych Rycerzy na Wilanowie

  Festiwal Księżniczek i Dzielnych Rycerzy na Wilanowie

  Kapitan Warszawa zaprasza na królewski piknik!   Nauka dworskiej etykiety, turniej rycerski i królewskie warsztaty plastyczne! Kapitan Warszawa zaprasza wszystkie księżniczki i rycerzy z Wilanowa i okolic, na rodzinny piknik pełen atrakcji prosto z królewskiego zamku! Widzimy się 16 czerwca na Plaży Wilanów. Wstęp wolny .
 • Już w najbliższą niedzielę 6 Festiwal Rodziny!

  Już w najbliższą niedzielę 6 Festiwal Rodziny!

  Już 9 czerwca , na Stadionie Miejskim Legii Warszawa , odbędzie się 6 Festiwal Rodziny , współfinansowany przez m.st. Warszawa. Festiwal ma charakter bezpłatnego, otwartego, rodzinnego pikniku, podczas którego uczestnicy wspólnie, całymi rodzinami biorą udział w szeregu aktywności o charakterze rekreacyjnym, sportowym, edukacyjnym, relaksacyjnym i integracyjnym. Za aktywny udział mogą zbierać punkty na kuponach, które biorą udział  w losowaniu wspaniałych nagród, pozyskiwanych od Partnerów Fundacji i Sponsorów wydarzenia.
 • Mamaville ShopUp Poznań vol. 3

  Mamaville ShopUp Poznań vol. 3

  Organizatorzy Targów Mamaville zapraszają na ShopUp Poznań vol. 3 czyli Targi dla mamy i dziecka , tym razem w wyjątkowe święto Dzień Dziecka . Mamaville ShopUP to specjalny koncept stworzony dla kobiet w ciąży, mam, rodzin z dziećmi i wszystkich zainteresowanych tematyką rodzicielstwa.
 • 5. Festiwal Kinolub - Filmowe Święto Dzieci i Młodzieży

  5. Festiwal Kinolub - Filmowe Święto Dzieci i Młodzieży

  W czerwcu Festiwal KINOLUB powróci do 12 miejscowości w Polsce. Na widzów czeka 8 filmów pełnometrażowych i 51 krótkich metraży, a do tego moc atrakcji filmowych i spotkań z twórcami z Indii, Niemiec, Iranu, Holandii i Rosji.   O programie dla przedszkolaków przeczytają Państwo na dole strony.
 • Nominowani do 12. edycji Nagrody Literackiej m. st. Warszawy

  Nominowani do 12. edycji Nagrody Literackiej m. st. Warszawy

  Jedno miejsce, jeden majowy weekend, 12 wyjątkowych książek. W dniach 24-26 maja odbędą się spotkania autorskie z nominowanymi do 12. edycji Nagrody Literackiej m.st. Warszawy, najstarszego wyróżnienia literackiego w Polsce. Wszystkich dyskusji będzie można wysłuchać na stoisku Zaczytana Warszawa podczas Warszawskich Targów Książki. Z kolei dla młodszych czytelników zaplanowano wyjątkowe warsztaty o literaturze i Warszawie. Program wydarzeń uświetni też obecność laureatki Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, Swietłany Aleksijewicz.
 • Strefa Kids by Mamaville na Warsaw Gift&Deco Show

  Strefa Kids by Mamaville na Warsaw Gift&Deco Show

  Organizatorzy Targów Mamaville zapraszają na wyjątkowe, trzydniowe wydarzenie WARSAW GIFT & DECO SHOW 24-26.05.2019 w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Warsaw Gift & Deco Show, to pierwsze tego typu targi w Polsce łączące na tak dużą skalę branże upominkowe i dekoracyjne. Skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.
 • Dzień Dzieci - piknik rodzinny w Dworku Białoprądnickim

  Dzień Dzieci - piknik rodzinny w Dworku Białoprądnickim

  Po co czekać do Dnia Dziecka, skoro zabawę można zacząć już teraz? Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki i Portal Rodzinny BabyGo zapraszają do Dworku Białoprądnickiego na Dzień Dzieci. Na dzieci i rodziców czekają wspaniałe atrakcje w plenerze! Wstęp wolny.