Wydarzenia

 • Współpraca polsko - ukraińska Teatr Andersena w Lublinie

  Współpraca polsko - ukraińska Teatr Andersena w Lublinie

  Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie otrzymał najwyższą liczbę punktów w konkursie na autorski pomysł dwutygodniowych półkolonii teatralnych dla polskiej i ukraińskiej młodzieży pt. „Dzień dobry, jestem…” w ramach programu Lato w Teatrze Instytutu Teatralnego im. Z. Raszewskiego w Warszawie. Teatr po raz drugi weźmie udział w programie. W zeszłym roku udało nam się zdobyć dofinansowanie na projekt Labirynt czułości. Koordynatorką i pomysłodawczynią projektu jest nasza edukatorka i koordynatorka działu edukacji teatralnej - Małgorzata Adamczyk.
 • Targi TRENDS 4 KIDS -  22.05 w TAURON Arenie Kraków!

  Targi TRENDS 4 KIDS -  22.05 w TAURON Arenie Kraków!

  Datę 22 maja zapiszcie w kalendarzu i koniecznie bądźcie tego dnia z nami!! Wydarzenie dedykujemy przyszłym rodzicom, rodzicom z dziećmi w wieku od 0-9 lat oraz wszystkim, którzy cenią produkty hand made, nowoczesny design, wysoką jakość, oryginalne oraz pomysłowe propozycje od polskich twórców.
 • 10. Kino w Trampkach już w maju!

  10. Kino w Trampkach już w maju!

  23 maja wystartuje Kino w Trampkach Festiwal Filmowy dla Dzieci i Młodzieży. To już 10. edycja! Od początku wydarzenie jest współtworzone przez dzieciaki.
 • Targi Mamaville - wiosna 2022

  Targi Mamaville - wiosna 2022

  Organizatorzy Targów Mamaville, największych wydarzeń parentingowych w Polsce, zapraszają na 5 edycji Targów w sezonie Wiosna 2022 ! Po 7 latach i przeszło 40 edycjach znowu spotkamy się w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach  Krakowie i Gdańsku!
 • Akademia Elfów Świętego Mikołaja - magiczna gra miejska!

  Akademia Elfów Świętego Mikołaja - magiczna gra miejska!

  Czas powoli zabrać się za pisanie listów do świętego Mikołaja, bo już 28 listopada rusza seria świątecznych gier miejskich, podczas których odwiedzi nas sam Mikołaj! Wydarzenia organizowane przez Fundację Zwalcz Nudę jak co roku oferują świetną zabawę dla całej rodziny. Tym razem uczestnicy i uczestniczki skupią się na ratowaniu świąt w dobie kryzysu klimatycznego.
 • Targi online Modne Dziecko KiddoStyle

  Targi online Modne Dziecko KiddoStyle

  Targi online Modne Dziecko KiddoStyle – najnowsze dziecięce trendy na wyciągnięcie… telefonu! Już 25-27 września 2021 roku odbędzie się piąta edycja targów internetowych KiddoStyle prezentujących najciekawsze produkty dla dzieci i rodziców. Oprócz odzieży, dodatków, zabawek będzie też można skompletować wyprawkę noworodkową czy kupić prezent na Baby Shower. Nie możecie tego przegapić!