Wydarzenia

 • Przedszkola w Lublinie strajkują!

  Przedszkola w Lublinie strajkują!

  Od wczoraj przedszkola i punkty przedszkolne strajkują! Prawie 3 tysiące placówek opiekujących się maluchami w Polsce domaga się, aby nie wysyłać dzieci 6-letnich do szkół.
 • Targi Rodzinne na Stadionie Narodowym w Warszawie!

  Targi Rodzinne na Stadionie Narodowym w Warszawie!

  Wiosenny sezon na aktywność możemy uważać za rozpoczęty! Wraz z nadejściem prawdziwej, słonecznej wiosny coraz chętniej wychodzimy z domu i spędzamy czas w rodzinnym gronie. Dlatego na nadchodzący weekend proponujemy wizytę na Targach Rodzinnych w Warszawie!
 • Targi Dziecięce „Od narodzin” w Częstochowie

  Targi Dziecięce „Od narodzin” w Częstochowie

  Zapraszamy do Częstochowy na pierwszą edycję Targów Dziecięcych „Od narodzin”! Impreza kierowana jest szczególnie do producentów, importerów oraz dystrybutorów artykułów dla dzieci, młodych rodziców i kobiet w ciąży.
 • Wiosenna edycja TARGÓW RODZINNYCH

  Wiosenna edycja TARGÓW RODZINNYCH

  Z utęsknieniem oczekujemy wiosny, aby móc cieszyć się ciepłem, słońcem i nową energią. Warto już teraz poszukać wiosennych inspiracji na kwietniowych TARGACH RODZINNYCH!
 • XVIII Targi Edukacyjne EDUKACJA w Kielcach

  XVIII Targi Edukacyjne EDUKACJA w Kielcach

  Targi Edukacyjne EDUKACJA w Kielcach to jedno z ważniejszych wydarzeń w branży. Wyróżnia się szeroką ofertą wystawienniczą, która obejmuje wszystkie dziedziny oświaty, merytorycznym zapleczem oraz licznymi seminariami, spotkaniami i konferencjami.
 • Kongres "Bezpieczny Rozwój Dziecka"

  Kongres "Bezpieczny Rozwój Dziecka"

  Wiemy, że aby dzieci mogły się prawidłowo rozwijać konieczne jest zapewnienie im odpowiednich i bezpiecznych warunków. Zainspirowane tymi kierunkami realizacji polityki oświatowej państwa, redakcje czasopism Doradca Dyrektora Przedszkola oraz Doradca Nauczyciela Przedszkola zapraszają na konferencję w całości poświęconą zagadnieniu bezpiecznego rozwoju dziecka.
 • Targi Rodzinne w Warszawie

  Targi Rodzinne w Warszawie

  Przed nami jesienna edycja Targów Rodzinnych w Warszawie. Weekend 17-18 listopada 2012 r. upłynie pod znakiem szeroko pojętej rodzinnej aktywności. Na niemowlęta, przedszkolaki i małych uczniów razem z rodzicami czeka doskonała zabawa i wspólne odkrywanie świata.