Wydarzenia

 • Pierwsze urodziny Teatru Małego Widza

  Pierwsze urodziny Teatru Małego Widza

  Teatr Małego Widza w Warszawie z okazji swoich pierwszych urodzin przygotował wiele atrakcji. W czerwcu rodzice i dzieci będą mogli przeżyć niezwykłą przygodę ze sztuką w trakcie trwania urodzinowych spektakli i ciekawych wydarzeń.
 • Piknik „Kreatywny Świat Dziecka” w Aninie

  Piknik „Kreatywny Świat Dziecka” w Aninie

  19 maja 2012 odbędzie się piknik pt. „Kreatywny Świat Dziecka”. Udział w imprezie mogą wziąć wszystkie chętne dzieci oraz ich rodzice! Spotkanie będzie miało miejsce w przedszkolu „Dzieci Świata – Świat Dzieci” w Aninie.
 • Cykl konferencji „Bezpieczny Przedszkolak"

  Cykl konferencji „Bezpieczny Przedszkolak"

  „Bezpieczny Przedszkolak" to konferencja skierowana do wszystkich osób zarządzających placówkami przedszkolnymi; dyrektorów, wychowawców oraz właścicieli. Spotkania dotyczyć będą bezpieczeństwa oraz zdrowia dzieci w wieku przedszkolnym.
 • Targi Przedszkolaka w Gdańsku

  Targi Przedszkolaka w Gdańsku

  Przed nami kolejna edycja Targów Przedszkolaka. Tym razem potężna dawka ciekawych atrakcji czeka na nas w Gdańsku. Tegoroczna trójmiejska edycja Targów Przedszkolaka będzie wyjątkowa i wyjątkowo edukacyjna – towarzyszyć jej będą Targi Edukacji Wczesnoszkolnej MAŁY UCZEŃ.pl oraz II Gdańskie Forum Rodziców „Partnerzy Edukacji i Wychowania”.
 • II Międzynarodowe Targi "Świat Dziecka"

  II Międzynarodowe Targi "Świat Dziecka"

  25 i 26 lutego 2012 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI na ul. Prądzyńskiego 12/14 odbędzie się druga już edycja Międzynarodowych Targów "Świat Dziecka". Wydarzenie do doskonała okazja do zafundowania maluchom wyśmienitej zabawy podczas zimowych popołudni w lutym.
 • Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka

  Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka

  Dzisiaj obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. Ten miś o bardzo małym rozumku już od wielu lat jest przyjacielem zarówno dzieci, jak i dorosłych. Wydawnictwo Egmont już ponad dwadzieścia lat wydaje książki, czasopisma oraz audiobooki, które przybliżają postać Puchatka i jego przyjaciół.
 • Zostań Świętym Mikołajem z Biurem Pośrednictwa Dobra

  Zostań Świętym Mikołajem z Biurem Pośrednictwa Dobra

  Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy szczególnie warto zrobić coś dobrego dla innych. Dlatego już czwarty raz wydawnictwo Egmont Polska organizuje akcję charytatywną Biuro Pośrednictwa Dobra. Przedsięwzięcie to co roku wspiera kilka wybranych Domów Dziecka.
 • Zakręcony weekend z Małym Sputnikiem!

  Zakręcony weekend z Małym Sputnikiem!

  „Sputnik nad Polską” powoli szykuje się do odlotu. To ostatni weekend i ostatnia możliwość, aby zapewnić maluchom przepyszną zabawę podczas trwania 5. Festiwalu Filmów Rosyjskich. Najmłodszych festiwalowiczów zapraszamy w sobotę i niedzielę do obejrzenia przepięknych rosyjskich bajek oraz do udziału w zajęciach animacyjnych.
 • Co pokaże klaun w przedszkolu? - relacja

  Co pokaże klaun w przedszkolu? - relacja

  Piski radości, iskrzące z ciekawości oczy, pełne zaangażowanie – takie właśnie postawy i  emocje u dzieci potrafi wzbudzić występ dobrego klauna. Przekonały się o tym przedszkolaki z Przedszkola w Falentach pod Warszawą. Patronem występu był serwis Przedszkola.edu.pl
 • 5. Kosmiczne urodziny "Małego Sputnika"

  5. Kosmiczne urodziny "Małego Sputnika"

  W listopadzie "Mały Sputnik" zabierze  młodych kinomanów w kolorowy świat, pełen magii i fascynujących przygód. W tym roku dzieciaki wyruszą w pasjonującą wyprawę z wieloma ciekawymi bohaterami. "Mały Sputnik" odbędzie się 19-20 i 26-27 listopada 2011r. w "Kinotekce".
 • Spektakl "Bajka o deszczowej kropelce i tęczy"

  Spektakl "Bajka o deszczowej kropelce i tęczy"

  Sztuka Marty Guśniowskiej to barwna poetycka opowieść, dzięki której zauważamy co tak na prawdę w życiu jest najważniejsze. Spektakl w reżyserii Jacka Malinowskiego buduje na scenie świat, w którym dzięki  nadziei i odrobinie magii dzieją się prawdziwe cuda. Autorką scenografii, która utrzymana jest we współczesnej konwencji jest Giedre Brazyte, a muzyki Antanas Jasenka.
 • Czułe czytanki z Egmontem

  Czułe czytanki z Egmontem

  Wydawnictwo Egmont i Czuły Barbarzyńca zapraszają w niedzielę 30 października dzieci oraz ich rodziców na spotkanie z Jarosławem Mikołajewskim, autorem książki Kiedy, kiedyś czyli Kasia, Panjan i Pangór . Opowieść ta pomoże rodzicom znaleźć odpowiedź na dziecięce pytania, które często dotyczą bardzo trudnych spraw.