Zakupy

 • Nowości książkowe HarperCollins Polska - lipiec 2020

  Nowości książkowe HarperCollins Polska - lipiec 2020

  AKADEMIA MĄDREGO DZIECKA Akademia Mądrego Dziecka to seria książeczek dla najmłodszych dzieci w różnych kształtach i formatach, które zachęcają do nauki przez zabawę. Każda publikacja to wspaniała rozrywka wspomagająca rozwój. Kartonowe książeczki z wyciętymi kształtami, ruchomymi obrazkami, a także proste kolorowanki dla maluchów, barwne wydzieranki czy książeczki ze zmywalnym pisakiem świetnie rozwijają zdolności manualne, a przy okazji poruszają bliskie maluchom tematy i zaspokajają ich ciekawość.
 • Pomysły na prezent na Dzień Taty

  Pomysły na prezent na Dzień Taty

  W zależności od budżetu na prezent, przedszkolaki mogą poszaleć z podarunkiem, którym podziękują swoim tatusiom za trud włożony w opiekę i wychowanie i wyrażą swoją wdzięczność. Przygotowaliśmy specjalne zestawienie z pomysłami na prezent z okazji Dnia Taty. Przeczytaj i wybierz coś, co najbardziej przypadnie do gustu twojemu tacie!
 • URODZINY KACZORA DONALDA!

  URODZINY KACZORA DONALDA!

  Laureat Oskara, celebryta uhonorowany własną gwiazdą na bulwarze Hollywood – Kaczor Donald – 9 czerwca obchodzi swoje urodziny. Po raz pierwszy pojawił się na ekranach kin w 1934 roku, szybko stał się również bohaterem komiksów. Dziś nie trzeba go nikomu przedstawiać - tę kultową postać znają mali i duzi. Jest on pozytywnym bohaterem z dzieciństwa, który pomimo wiecznie prześladującego go pecha, swoją dobrą energią i poczuciem humoru wciąż łączy pokolenia.
 • Nowości książkowe HarperCollins Polska - czerwiec 2020

  Nowości książkowe HarperCollins Polska - czerwiec 2020

  AKADEMIA MĄDREGO DZIECKA Akademia Mądrego Dziecka to seria książeczek dla najmłodszych dzieci w różnych kształtach i formatach, które zachęcają do nauki przez zabawę. Każda publikacja to wspaniała rozrywka wspomagająca rozwój. Kartonowe książeczki z wyciętymi kształtami, ruchomymi obrazkami, a także proste kolorowanki dla maluchów, barwne wydzieranki czy książeczki ze zmywalnym pisakiem świetnie rozwijają zdolności manualne, a przy okazji poruszają bliskie maluchom tematy i zaspokajają ich ciekawość.
 • Prezenty na Dzień Dziecka dla przedszkolaka

  Prezenty na Dzień Dziecka dla przedszkolaka

  Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. To wyjątkowy dzień, który wiąże się z obdarowywaniem dzieci prezentami. Rodzice stają w tym dniu przed wielkim wyzwaniem. Co kupić dziecku, które ma wszystko? Sprawdź nasze propozycje, by dowiedzieć się, jaki prezent warto podarować swojemu przedszkolakowi.
 • CO TO TAK CZŁAPIE, SKROBIE, ŚWISZCZY I KAPIE? CZAPU CZIPU - Zabawy z wyobraźnią

  CO TO TAK CZŁAPIE, SKROBIE, ŚWISZCZY I KAPIE? CZAPU CZIPU - Zabawy z wyobraźnią

  Jak wspierać umiejętności z czterech obszarów rozwoju dziecka, w tym fizycznego, emocjonalnego, społecznego i poznawczego? Nakładem HarperCollins Polska (dawniej Egmont) 20 maja br. do sprzedaży trafi nowa seria kartonowych książeczek „Czapu Czipu”, wspomagających w naturalny dla dziecka sposób całościowy jego rozwój. Na początek do rąk czytelników zostanie oddany cykl Zabawy z wyobraźnią , a w nim cztery tytuły: „Co to tak człapie?”, „Co to tak skrobie?”, „Co to tak świszczy?” i „Co to tak kapie?”. Nieoceniona pomoc dla rodziców, pedagogów i logopedów w codziennej nauce mowy, a dla milusińskich doskonałe zabawy i zagadki oraz praktyczna wiedza o świecie! Czapu Czipu to również bohater animacji o tym samym tytule.
 • Ekologiczne klocki konstrukcyjne dla malucha

  Ekologiczne klocki konstrukcyjne dla malucha

  Tylko dwa elementy - połączenie klocka o oryginalnej konstrukcji i specjalnego łącznika - dające niespotykane dotąd możliwości kształtowania form przestrzennych. Mowa o CARDBLOCKS, czyli polskich, ekologicznych, bezpiecznych dla malucha klockach konstrukcyjnych.
 • Gry planszowe dla kreatywnych rodziców

  Gry planszowe dla kreatywnych rodziców

  Karciana wersja przebojowej planszówki i adaptacja kultowego komiksu w formie gry to majowe propozycje wydawnictwa Egmont. Zamknięte w małych, poręcznych pudełkach karcianki z serii „Gry do plecaka” ukażą się już 7 maja.
 • Mama na zakupach

  Mama na zakupach

  W nieoczekiwanych czasach, które ograniczają możliwość zakupów w tradycyjnych sklepach, pragniemy zaoferować Mamą wyjątkową możliwość poznania ofert sklepów online, które oferują produkty dla Mam i Dziecka.
 • Nauka mycia zębów z aplikacją TH Wash!

  Nauka mycia zębów z aplikacją TH Wash!

  Dbanie o higienę to coś, co powinniśmy od samego początku wpajać swoim dzieciom.  Jest to jednak niezwykle trudne, ponieważ wiele pociech znajduje sposoby, by wymigać się od kąpieli czy mycia zębów. Ale koniec z tym – teraz rodzice mogą mieć swoją tajną broń! Sprawdź, czym jest aplikacja TH Wash i w jaki sposób rozwiąże problem dbania o higienę jamy ustnej.
 • Biblioteki zamknięte - skąd wziąć książki dla przedszkolaka?

  Biblioteki zamknięte - skąd wziąć książki dla przedszkolaka?

  Zakaz wychodzenia z domu warto wykorzystać do rozwijania nowych umiejętności i zdobywania nowych pasji. Jest to też dobry czas na czytanie – ale co zrobić, gdy wszystkie zapasy domowej biblioteczki już się wyczerpały? Sprawdź nasze propozycje na zdobycie książek za grosze lub całkowicie za darmo!
 • Dwa sprawdzone sposoby na kreatywne spędzenie czasu w domu

  Dwa sprawdzone sposoby na kreatywne spędzenie czasu w domu

  W poniedziałek świat się zatrzymał: wielu rodziców zostało oddelegowanych do pracy zdalnej, a dzieciaki, z uwagi na zamknięte placówki oświatowe, zostały w domach. Z jednej strony to czas trudny, bo trzeba pogodzić jakoś codzienne obowiązki i pracę z opieką nad dziećmi. Dodatkowo, rodzice dzieciaków szkolnych muszą przerabiać z nimi materiał lekcyjny. Z drugiej – dzięki akcji #zostańwdomu zyskaliśmy dużo czasu RAZEM. Podrzucamy Wam dwa sprawdzone pomysły na spędzenie go w kreatywny i twórczy sposób.