Zakupy

 • Lista zakupów - wyprawka do zerówki

  Lista zakupów - wyprawka do zerówki

  To już ostatni moment, by skompletować wyprawę do zerówki. Jeśli chcesz być pewny, że o niczym nie zapomniałeś – zapoznaj się z naszą listą najpotrzebniejszych przyborów i rzeczy. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy listę zakupów – wyprawkę do zerówki.
 • Jak wybrać pościel do przedszkola?

  Jak wybrać pościel do przedszkola?

  Zakupy do przedszkola to nie lada wyzwanie dla każdego rodzica. Każde przedszkole ma inne wymaganie odnośnie do przedszkolnej wyprawki. Najczęściej jednak za zakup pościeli do przedszkola odpowiadają rodzice. Sprawdź, by dowiedzieć się, jak wybrać najlepszą pościel do przedszkola.
 • Jak wybrać plecak dla dziecka?

  Jak wybrać plecak dla dziecka?

  Wybór plecaka odpowiedniego dla dziecka wcale nie jest taki prosty. Aby plecak był dobrze dobrany do twojej pociechy, musisz wziąć pod uwagę kilka aspektów. Jak zatem wybrać najlepszy plecak dla dziecka? Przeczytaj!
 • Basen dziecięcy w ogrodzie - jak wybrać najlepszy?

  Basen dziecięcy w ogrodzie - jak wybrać najlepszy?

  Basen ogrodowy jest nie lada atrakcją zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Na rynku dostępnych jest wiele różnych marek, modeli, basenów wykonanych z różnych materiałów, o różnej wielkości. Jak zatem, wśród tych wszystkich basenów, wybrać ten, który będzie najlepszy dla twojego dziecka? Przeczytaj i dowiedz się już teraz, ponieważ kąpiele w upalne dni to nie tylko wyjątkowa atrakcja, ale też świetny sposób na chwilę ochłody!
 • Jak wybrać fotelik samochodowy?

  Jak wybrać fotelik samochodowy?

  Odpowiedni dobór fotelika samochodowego jest niezwykle ważny. Każdemu rodzicowi zależy nie tylko na komforcie podróży dziecka, ale też na bezpieczeństwie.  Wakacje to czas, gdy wielu z nas decyduje się na podróżowanie samochodem. Przeczytaj, by dowiedzieć się na co zwrócić szczególną uwagę w wyborze fotelika samochodowego.
 • Nowości książkowe HarperCollins Polska - lipiec 2020

  Nowości książkowe HarperCollins Polska - lipiec 2020

  AKADEMIA MĄDREGO DZIECKA Akademia Mądrego Dziecka to seria książeczek dla najmłodszych dzieci w różnych kształtach i formatach, które zachęcają do nauki przez zabawę. Każda publikacja to wspaniała rozrywka wspomagająca rozwój. Kartonowe książeczki z wyciętymi kształtami, ruchomymi obrazkami, a także proste kolorowanki dla maluchów, barwne wydzieranki czy książeczki ze zmywalnym pisakiem świetnie rozwijają zdolności manualne, a przy okazji poruszają bliskie maluchom tematy i zaspokajają ich ciekawość.
 • Pomysły na prezent na Dzień Taty

  Pomysły na prezent na Dzień Taty

  W zależności od budżetu na prezent, przedszkolaki mogą poszaleć z podarunkiem, którym podziękują swoim tatusiom za trud włożony w opiekę i wychowanie i wyrażą swoją wdzięczność. Przygotowaliśmy specjalne zestawienie z pomysłami na prezent z okazji Dnia Taty. Przeczytaj i wybierz coś, co najbardziej przypadnie do gustu twojemu tacie!
 • URODZINY KACZORA DONALDA!

  URODZINY KACZORA DONALDA!

  Laureat Oskara, celebryta uhonorowany własną gwiazdą na bulwarze Hollywood – Kaczor Donald – 9 czerwca obchodzi swoje urodziny. Po raz pierwszy pojawił się na ekranach kin w 1934 roku, szybko stał się również bohaterem komiksów. Dziś nie trzeba go nikomu przedstawiać - tę kultową postać znają mali i duzi. Jest on pozytywnym bohaterem z dzieciństwa, który pomimo wiecznie prześladującego go pecha, swoją dobrą energią i poczuciem humoru wciąż łączy pokolenia.
 • Nowości książkowe HarperCollins Polska - czerwiec 2020

  Nowości książkowe HarperCollins Polska - czerwiec 2020

  AKADEMIA MĄDREGO DZIECKA Akademia Mądrego Dziecka to seria książeczek dla najmłodszych dzieci w różnych kształtach i formatach, które zachęcają do nauki przez zabawę. Każda publikacja to wspaniała rozrywka wspomagająca rozwój. Kartonowe książeczki z wyciętymi kształtami, ruchomymi obrazkami, a także proste kolorowanki dla maluchów, barwne wydzieranki czy książeczki ze zmywalnym pisakiem świetnie rozwijają zdolności manualne, a przy okazji poruszają bliskie maluchom tematy i zaspokajają ich ciekawość.
 • Prezenty na Dzień Dziecka dla przedszkolaka

  Prezenty na Dzień Dziecka dla przedszkolaka

  Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. To wyjątkowy dzień, który wiąże się z obdarowywaniem dzieci prezentami. Rodzice stają w tym dniu przed wielkim wyzwaniem. Co kupić dziecku, które ma wszystko? Sprawdź nasze propozycje, by dowiedzieć się, jaki prezent warto podarować swojemu przedszkolakowi.
 • CO TO TAK CZŁAPIE, SKROBIE, ŚWISZCZY I KAPIE? CZAPU CZIPU - Zabawy z wyobraźnią

  CO TO TAK CZŁAPIE, SKROBIE, ŚWISZCZY I KAPIE? CZAPU CZIPU - Zabawy z wyobraźnią

  Jak wspierać umiejętności z czterech obszarów rozwoju dziecka, w tym fizycznego, emocjonalnego, społecznego i poznawczego? Nakładem HarperCollins Polska (dawniej Egmont) 20 maja br. do sprzedaży trafi nowa seria kartonowych książeczek „Czapu Czipu”, wspomagających w naturalny dla dziecka sposób całościowy jego rozwój. Na początek do rąk czytelników zostanie oddany cykl Zabawy z wyobraźnią , a w nim cztery tytuły: „Co to tak człapie?”, „Co to tak skrobie?”, „Co to tak świszczy?” i „Co to tak kapie?”. Nieoceniona pomoc dla rodziców, pedagogów i logopedów w codziennej nauce mowy, a dla milusińskich doskonałe zabawy i zagadki oraz praktyczna wiedza o świecie! Czapu Czipu to również bohater animacji o tym samym tytule.
 • Ekologiczne klocki konstrukcyjne dla malucha

  Ekologiczne klocki konstrukcyjne dla malucha

  Tylko dwa elementy - połączenie klocka o oryginalnej konstrukcji i specjalnego łącznika - dające niespotykane dotąd możliwości kształtowania form przestrzennych. Mowa o CARDBLOCKS, czyli polskich, ekologicznych, bezpiecznych dla malucha klockach konstrukcyjnych.