Zakupy

 • Buty zimowe dla dziecka - jak wybrać?

  Buty zimowe dla dziecka - jak wybrać?

  Jesień przyszła do nas na dobre, ale już niedługo będziemy zmuszeni do przyzwyczajenia się do zimowych mrozów. Teraz, w okresie pandemii koronawirusa, szczególnie dbamy o odporność i zdrowie naszych dzieci, więc warto również rozpatrzyć zakup porządnych zimowych butów, które uchroni dziecko od przeziębień i zapewni mu wygodę. Jak wybrać zimowe buty dla dziecka?
 • Nowości książkowe HarperCollins Polska - listopad-grudzień 2020

  Nowości książkowe HarperCollins Polska - listopad-grudzień 2020

  Akademia Mądrego Dziecka to seria książeczek dla najmłodszych dzieci w różnych kształtach i formatach, które zachęcają do nauki przez zabawę. Każda publikacja to wspaniała rozrywka wspomagająca rozwój. Kartonowe książeczki z wyciętymi kształtami, ruchomymi obrazkami, a także proste kolorowanki dla maluchów, barwne wydzieranki czy książeczki ze zmywalnym pisakiem świetnie rozwijają zdolności manualne, a przy okazji poruszają bliskie maluchom tematy i zaspokajają ich ciekawość.
 • Straszne historie Maszy i Disney - Opowieści z dreszczykiem

  Straszne historie Maszy i Disney - Opowieści z dreszczykiem

  Na półkach księgarskich zagościła nowa seria powieści z dreszczykiem dla dzieci, które uwielbiają się bać, a także dla tych, dla których te emocje są bardzo trudne i chcą raz na zawsze poradzić sobie ze swoim strachem! W cyklu nakładem HarperCollins Polska ukazały się dwa tytuły: „Opowieści z dreszczykiem. Straszne historie Maszy” oraz „Opowieści z dreszczykiem. Disney”.
 • Nowości książkowe HarperCollins Polska - październik 2020

  Nowości książkowe HarperCollins Polska - październik 2020

  Zapraszamy do zapoznania się z październikowymi nowościami dla dzieci i młodzieży oraz tych całkiem dorosłych, publikowanymi przez HarperCollins Polska (HarperKids). Jesień mocno wkroczyła w nasze życie, wieczory coraz dłuższe… Zatem sporo wolnego czasu przed nami, który możemy spożytkować z książką. Zwłaszcza Ci młodsi czytelnicy rzadziej już na dworze, dlatego poniżej i w załączniku kilkanaście ciekawych pozycji by przetrwać w miłych okolicznościach jesienną aurę.
 • Te opowieści mają moc! Egmont Polska świętuje 30. urodziny

  Te opowieści mają moc! Egmont Polska świętuje 30. urodziny

  Co mają ze sobą wspólnego Kaczor Donald, Asteriks, Thorgal oraz Batman? Poza tym, że są znani na całym świecie, łączy ich fakt, że od lat historie o nich opowiada w Polsce wydawnictwo Egmont. Albumy komiksowe, czasopisma i gry planszowe pozwalają polskiemu czytelnikowi zetknąć się z niezwykłym światem wyobraźni, który budzi emocje, wzbogaca poznawczo oraz łączy pokolenia. W tym roku Egmont Polska świętuje swoje 30. urodziny i dziękuje wszystkim, którzy również uwierzyli w moc opowieści.
 • Lista zakupów - wyprawka do zerówki

  Lista zakupów - wyprawka do zerówki

  To już ostatni moment, by skompletować wyprawę do zerówki. Jeśli chcesz być pewny, że o niczym nie zapomniałeś – zapoznaj się z naszą listą najpotrzebniejszych przyborów i rzeczy. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy listę zakupów – wyprawkę do zerówki.
 • Jak wybrać pościel do przedszkola?

  Jak wybrać pościel do przedszkola?

  Zakupy do przedszkola to nie lada wyzwanie dla każdego rodzica. Każde przedszkole ma inne wymaganie odnośnie do przedszkolnej wyprawki. Najczęściej jednak za zakup pościeli do przedszkola odpowiadają rodzice. Sprawdź, by dowiedzieć się, jak wybrać najlepszą pościel do przedszkola.
 • Jak wybrać plecak dla dziecka?

  Jak wybrać plecak dla dziecka?

  Wybór plecaka odpowiedniego dla dziecka wcale nie jest taki prosty. Aby plecak był dobrze dobrany do twojej pociechy, musisz wziąć pod uwagę kilka aspektów. Jak zatem wybrać najlepszy plecak dla dziecka? Przeczytaj!
 • Basen dziecięcy w ogrodzie - jak wybrać najlepszy?

  Basen dziecięcy w ogrodzie - jak wybrać najlepszy?

  Basen ogrodowy jest nie lada atrakcją zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Na rynku dostępnych jest wiele różnych marek, modeli, basenów wykonanych z różnych materiałów, o różnej wielkości. Jak zatem, wśród tych wszystkich basenów, wybrać ten, który będzie najlepszy dla twojego dziecka? Przeczytaj i dowiedz się już teraz, ponieważ kąpiele w upalne dni to nie tylko wyjątkowa atrakcja, ale też świetny sposób na chwilę ochłody!
 • Jak wybrać fotelik samochodowy?

  Jak wybrać fotelik samochodowy?

  Odpowiedni dobór fotelika samochodowego jest niezwykle ważny. Każdemu rodzicowi zależy nie tylko na komforcie podróży dziecka, ale też na bezpieczeństwie.  Wakacje to czas, gdy wielu z nas decyduje się na podróżowanie samochodem. Przeczytaj, by dowiedzieć się na co zwrócić szczególną uwagę w wyborze fotelika samochodowego.