Zakupy

 • 3 zabawy z Mapą Polski od Czuczu

  3 zabawy z Mapą Polski od Czuczu

  Puzzle CzuCzu to świetna propozycja wspólnej zabawy zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Dzięki niej można zbadać każdy zakątek naszego kraju, pozostając w przytulnym domowym zaciszu.
 • Poznajcie Mikołajka i jego nowe przygody

  Poznajcie Mikołajka i jego nowe przygody

  Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich wielbicieli niesfornego Mikołajka. Na DVD ukazała się właśnie trzecia część jego przygód w wersji animowanej! Oznacza to mnóstwo radości dla całej rodziny na jesienne wieczory!
 • Muzalinki - idealna płyta z muzyką dla dzieci

  Muzalinki - idealna płyta z muzyką dla dzieci

  Jaka powinna być idealna płyta z muzyką dla dzieci? Można odpowiedzieć, że powinny się na niej znaleźć mądre teksty i piękne melodie zagrane na prawdziwych instrumentach, bez żadnych syntezatorów i dźwięków z komputera, wspaniałe aranżacje, a piosenki najlepiej gdyby zostały zaśpiewane przez wybitnie uzdolnione dzieci. To wszystko znajdziemy na płycie MUZALINKÓW!
 • Nowoczesna edukacja z Akademią Umysłu® Junior EDU

  Nowoczesna edukacja z Akademią Umysłu® Junior EDU

  Akademia Umysłu® Junior EDU to nowoczesny pakiet przeznaczony do prowadzenia zajęć ukierunkowanych na rozwój pamięci oraz koncentracji uwagi. Użytkownicy znajdą tu multimedialne gry edukacyjne wraz ze szczegółowymi scenariuszami zajęć, które zostały opracowane przez metodyków i psychologów dziecięcych.
 • 5 rzeczy niezbędnych dla przedszkolaka

  5 rzeczy niezbędnych dla przedszkolaka

  Już niedługo chwila ważna dla każdego dziecka, czyli pierwszy dzień w przedszkolu. Więc to ostatni moment aby sprawdzić, czy maluch ma wszystko, co będzie mu potrzebne w nowym środowisku. Warto przekonać się czy mamy pięć podstawowych rzeczy niezbędnych dla przedszkolaka.
 • Jak wybrać fotelik samochodowy dla dziecka

  Jak wybrać fotelik samochodowy dla dziecka

  Przewożenie dziecka w samochodzie, niezależnie od tego jak długa będzie podróż, powinno odbywać się w odpowiednich warunkach. Dlatego kwestia jak wybrać fotelik dla dziecka jest tak ważna. Od decyzji rodziców zależy bezpieczeństwo i wygoda dziecka oraz komfort kierowcy.
 • Przeżywaj przygody razem z Meridą Waleczną!

  Przeżywaj przygody razem z Meridą Waleczną!

  Od piątku na ekranach kin możemy oglądać film Merida Waleczna . W związku z premierą Wydawnictwo Egmont przygotowało trzy ciekawe opowieści o przygodach rudowłosej buntowniczki! Już wkrótce na rynku pojawią się dwa audiobooki z książką i kartonowa książeczka dla najmłodszych.
 • Piknik z zabawkami Wadera

  Piknik z zabawkami Wadera

  Zbliża się sezon wiosenno - letnich wycieczek. Aktywne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu pozwala dzieciom poznawać otaczający je świat. Mały podróżnik będzie miał ogromną frajdę ze wspólnego posiłku na łonie natury połączonego z zabawą. Rodzinny piknik to idealne rozwiązanie na słoneczne i ciepłe popołudnie.
 • Czasopismo dla dzieci "Kaczor Donald" kończy 18 lat!

  Czasopismo dla dzieci "Kaczor Donald" kończy 18 lat!

  "Kaczor Donald" jest już pełnoletni! To najzabawniejsze czasopismo dla dzieci 28 kwietnia skończy 18 lat. Tym samym zostaje najstarszym magazynem komiksowym dla dzieci, istniejącym na polskim rynku. Jednak to niejedyne wydarzenie związane z "Kaczorem Donaldem" - od numeru 15. zmienia cykl wydawniczy z tygodniowego na dwutygodniowy.